آموزش زبان انگلیسی

جامع ترین آزمون آزمایشی دولینگو همراه آنالیز نمره

قوانین آزمون آزمایشی دولینگو

آزمون آزمایشی دولینگو برای اولین بار در ایران برنامه ریزی شده و سوالات این آزمون کاملا مطابق با آزمون اصلی و زیر نشر موسسه دولینگو برگزار می گردد. لذا تصحیح و نمره دهی کاملا مطابق با آزمون دولینگو در سال جاری می باشد.

۱_سوالات به صورت پرداخت آزمون فعال می شود. لذا ابتدا در سایت ثبت نام کرده و گزینه فعال سازی آزمون کلیک کنید.

۲_جواب آزمون در دو قسمت قسمت اول بالا فاصله بعد آزمون دولینگو و در قسمت ۱ روز کاری بعد آزمون در پنل قرار داده خواهد شد.

 

کسب نمره بالا در آزمون دولینگو توسط مرکز ایران بریتانیا

نکات آزمون آزمایشی دولینگو

تمامی اوراق توسط اساتید برجسته ایرانی و باسابقه تدریس دولینگو تحصیح خواهد شد و نکات کلیدی که باعث افزایش نمره شما می شود را در پنل کابری برای شما کامت گذاری خواهد کرد  که این باعث افزایش چشمگیر نمره داوطلب خواهد شد.

هزینه ناچیز دریافتی از شما فقط و فقط صرف تصحیح اوراق می گردد و در صورتی که طرح سوال و ایجاد آزمون کاملا رایگان بوده و جهت تسهیل نمره داوطلبین عزیز می باشد.

داوطلبین عزیز درصورت سوال درباره آزمون اصلی دولینگو میتوانند سوالات خودشان را از پنل کاربری ایجاد شده از استاد مربوطه بپرسند.

مرکز زبان ایرن بریتانیا این افتخار را دارند که به عنوان اولین برگزارکننده کلاس های تخصصی دولینگو در ایران تمامی نکات کلیدی این آزمون را به صورت کاملا حرفه ای در اختیار داوطلبین عزیز توسط اساتید برجسته و حرفه ای قرار دهد.

برای اگاهی از نحوه برگزاری کلاس های دولینگو این قسمت کلیک کنید.آ

بهترین راه افزایش نمره دولینگو

همانطور که همه داوطلبین عزیز می داندد ۵۰ درصد نمره آزمون دولینگو را بخش اسپیکینگ و رایتینگ و ۵۰ درصد مابقی را را مهارت های دیگر تایین میکنند پی با افزایش این ۲ بخش میتوانید در این آزمون نمره بالایی کسب کنید.

اگر چه تمامی داطلبینی که در دوره های تخصصی تافل یا آیلتس شرکت کرده اند بر این باورند که بخش رایتینگ و اسپیکینگ این ۲ آزمون با آزمون DUOLINGO  یکی می باشد ولی باید این اطلاع را خدمت تمامی داوطلین داد که این بخش ۱۸۰ درجه با دیگر آزمونهای بین المللی و داخلی متافت می باشد از این رو دانستن تکنیک های مهم و کاربردی و به کارگیری آنها در این آزمون از اهمیت بالای برخوردار است.

مرکز ایرن بریتانیا این مهم را برای شما میسر کرده که میتوانید با شماره های ۴۴۳۶۰۳۷۸ و یا ۴۴۳۶۰۳۷۹ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه