آموزش زبان انگلیسی

آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۱_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۲_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۳_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۴_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین و کاملا اختصاصی در مرکز زبان ایران بریتانیا برگزار میگردد لذا تمامی سوالات آزمون خریداری شده از مرکز IDP  و دانشگاه کمبریج می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

شرایط آزمون

۱_زمان آزمون دقیقا مشابه با زمان آزمون اصلی آیلتس و تصحیح writing توسط اساتید برجسته که سابقه داوری آیلتس را دارند انجام خواهد شد.

۲_شرایط ورود به آزمون ثبت نام در وب سایت ایران بریتانیا و پرداخت مبلغ آزمون می باشد.

۳_پس از آزمون نتیجه آزمون در قسمت لیسنینگ و ریدینگ بلافاصله اعلام خواهد شد و نتیجه ۲ بخش رایتسنگ و اسپیکینگ نهایتا بعد از ۱ روز کاری اعلام خواهد شد.

۴_داوطلب می تواند از طریق پنل کاربری با استاد مربوطه به صورت کاملا رایگان در ارتباط بوده و نقاط قوت و ضعف خود بررسی نماید.

۵_آنالیز کاملی نسبت به آزمون برای داوطلب انجام خواهد شد و درصورت نیاز به منابع آیلتس و راهنمایی بیشتر توسط استاد برای داوطلب عزیز ارائه خواهد شد.

۶_پس از پرداخت آزمون داوطلب میتواند تا بعد از ۵ روز کاری آزمون را شرکت کند و همچنین برای هر پرداخت فقط یک بار آزمون تصحیح خواهد شد.


آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس در ایران بریتانیا

دلایل شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس

۱_هزینه پایین آزمون آنلاین

آزمون آنلاین آیلتس مرکز ایران بریتانیا تنها و تنها ۵۰ هزار تومان می باشد که در در مقایسه با آزمون های آزمایشی مراکز حضوری که از رنج ۴۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان می باشد بسیار کمتر و به صرفه دانشجو می باشد.

 

۲_سهولت شرکت آزمون آنلاین

تمامی داوطلبین میتوانند با لب تاب و یا کامپیوتر و حتی گوشی خود در آزمون آنلاین آیلتس شرکت کنید لذا بدون نیاز به صرف زمان بسیار زیادبرای شرکت در مرکز آیلتس به راحتی در این آزمون شرکت می کنید.

 

۳_اعلام نتیجه سریع

نتیجه آزمون آزمایشی آیلتس تنها پس از ۱ روز شرکت در آزمون توسط مرکز زبان ایران بریتانیا تصحیح و توسط پیامک به شما اعلام خواهد شد.

در مقایسه با آزمون های کاغذی که ۴ الی ۵ روز تصحیح به طول میکنجامد زمان بسیار کمی خواهد بود.

 

۴_ سوالات کاملا استاندارد

تمامی سوالات آزمون آزمایشی استاندارد می باشد و نه از سوالات سال های گذشته کپی برداری شده و نه تالیفی استاد می باشد تماما از مرکز زبان بریتانیا تهیه شده است و مطابق با اخرین تقییرات آزمون آیلتس می باشد.

 

۵_ارائه کامنت پشتیبانی توسط استاد

تمامی نقاط ضعف و قوت کاربر توسط استاد تصحیح شده و کامت گذاری برای داوطلب انجام می شود لذا با شرکت در این آزمون آزمایشی نقاط قوت و ضعف داوطلب مشخص خواهد شد.

 

۶_پیشنهاد ویژه و معرفی منابع کمک آموزشی آیلتس

در صورت نیاز استاد مربوطه منابع به روز و مطالعاتی جدیدی را برای ارتقاء بحث زبانی به داوطلب معرفی میکند که میتواند کمک بسیار زیادی به داوطلب به شرکت در آزمون و قبولی در آزمون اصلی آیلتس کند.

 

۷_استرس کمتر

با شرکت در آزمون آزمایشی مرکز زبان ایران بریتانیا دیگر استرس اینکه در محیط جدید قرار بگیرید و نتوانید توانایی های خود را ارائه دهید ندارد همچنین با کنترل استرس می توانید نمره بالایی در این آزمون بسیار مهم کسب کنید.

ارسال دیدگاه