مرکز تخصصی زبان انگلیسی

میدان ولیعصر روبه رو سفارت عراق کوچه شهید ولدی پلاک ۲۴ 

تلفن: 44360378 

آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۱_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۲_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۳_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس شماره

۴_MOCK TEST

آزمون آزمایشی آیلتس برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین و کاملا اختصاصی در مرکز زبان ایران بریتانیا برگزار میگردد لذا تمامی سوالات آزمون خریداری شده از مرکز IDP  و دانشگاه کمبریج می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

شرایط آزمون

۱_زمان آزمون دقیقا مشابه با زمان آزمون اصلی آیلتس و تصحیح writing توسط اساتید برجسته که سابقه داوری آیلتس را دارند انجام خواهد شد.

۲_شرایط ورود به آزمون ثبت نام در وب سایت ایران بریتانیا و پرداخت مبلغ آزمون می باشد.

۳_پس از آزمون نتیجه آزمون در قسمت لیسنینگ و ریدینگ بلافاصله اعلام خواهد شد و نتیجه ۲ بخش رایتسنگ و اسپیکینگ نهایتا بعد از ۱ روز کاری اعلام خواهد شد.

۴_داوطلب می تواند از طریق پنل کاربری با استاد مربوطه به صورت کاملا رایگان در ارتباط بوده و نقاط قوت و ضعف خود بررسی نماید.

۵_آنالیز کاملی نسبت به آزمون برای داوطلب انجام خواهد شد و درصورت نیاز به منابع آیلتس و راهنمایی بیشتر توسط استاد برای داوطلب عزیز ارائه خواهد شد.

۶_پس از پرداخت آزمون داوطلب میتواند تا بعد از ۵ روز کاری آزمون را شرکت کند و همچنین برای هر پرداخت فقط یک بار آزمون تصحیح خواهد شد.


آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس در ایران بریتانیا

دلایل شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس

۱_هزینه پایین آزمون آنلاین

آزمون آنلاین آیلتس مرکز ایران بریتانیا تنها و تنها ۵۰ هزار تومان می باشد که در در مقایسه با آزمون های آزمایشی مراکز حضوری که از رنج ۴۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان می باشد بسیار کمتر و به صرفه دانشجو می باشد.

 

۲_سهولت شرکت آزمون آنلاین

تمامی داوطلبین میتوانند با لب تاب و یا کامپیوتر و حتی گوشی خود در آزمون آنلاین آیلتس شرکت کنید لذا بدون نیاز به صرف زمان بسیار زیادبرای شرکت در مرکز آیلتس به راحتی در این آزمون شرکت می کنید.

 

۳_اعلام نتیجه سریع

نتیجه آزمون آزمایشی آیلتس تنها پس از ۱ روز شرکت در آزمون توسط مرکز زبان ایران بریتانیا تصحیح و توسط پیامک به شما اعلام خواهد شد.

در مقایسه با آزمون های کاغذی که ۴ الی ۵ روز تصحیح به طول میکنجامد زمان بسیار کمی خواهد بود.

 

۴_ سوالات کاملا استاندارد

تمامی سوالات آزمون آزمایشی استاندارد می باشد و نه از سوالات سال های گذشته کپی برداری شده و نه تالیفی استاد می باشد تماما از مرکز زبان بریتانیا تهیه شده است و مطابق با اخرین تقییرات آزمون آیلتس می باشد.

 

۵_ارائه کامنت پشتیبانی توسط استاد

تمامی نقاط ضعف و قوت کاربر توسط استاد تصحیح شده و کامت گذاری برای داوطلب انجام می شود لذا با شرکت در این آزمون آزمایشی نقاط قوت و ضعف داوطلب مشخص خواهد شد.

 

۶_پیشنهاد ویژه و معرفی منابع کمک آموزشی آیلتس

در صورت نیاز استاد مربوطه منابع به روز و مطالعاتی جدیدی را برای ارتقاء بحث زبانی به داوطلب معرفی میکند که میتواند کمک بسیار زیادی به داوطلب به شرکت در آزمون و قبولی در آزمون اصلی آیلتس کند.

 

۷_استرس کمتر

با شرکت در آزمون آزمایشی مرکز زبان ایران بریتانیا دیگر استرس اینکه در محیط جدید قرار بگیرید و نتوانید توانایی های خود را ارائه دهید ندارد همچنین با کنترل استرس می توانید نمره بالایی در این آزمون بسیار مهم کسب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question