آموزش زبان انگلیسی

درباره ایران بریتانیا

سریع ترین راه یادگیری زبان انگلیسی در مرکز زبان ایران بریتانیا

درباره ایران بریتانیا

مرکز تخصصی زبان ایران بریتانیا برای اولین بار در اسفند سال ۹۲ با همکاری جمعی از نخبگان دانشگاهی و به مدیریت استاد رحمانی به منظور ارتقاع سطح زبان انگلیسی در تهران شروع به فعالیت کرد.

 

 رویکرد این مجموعه علاوه بر آموزش اصولی و درست، دسترسی تمامی داوطلبین عزیز در تمامی نقاط ایران به آموزش کارآمد و با کیفیت زبان انگلیسی توسط بهترین اساتید ایرانی می باشد.

در سال ۹۴ هدف دیگری به مجموعه ایران بریتانیا اضافه گردید.

 کمک به داوطلبین برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان را در غالب تهیه و توضیح بسته های آموزشی کاملا خودآموز ( مانند بسته خودآموز تافل_ بسته خودآموز آیلتس_ بسته خودآموز دولینگو_ بسته خودآموز سلپیپ و دیگر آزمون های بین المللی) کرده است.

 

نحوه آموزش آنلاین و از راه دور به همراه پشتیبانی بهینه باعث شده مرکز زبان ایران بریتانیا به عنوان گسترده ترین مجموعه آموزشی زبان انگلیسی از لحظ پوشش در ایران شناخته شود.

 

مدارک آموزشی تمامی مدرسین مجموعه ایران بریتانیا فوق لیسانس و دکتری بوده و سابقه تدریس در بهترین مراکز خارج ایران و داخل را داشته و اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر می باشند.

متد آموزشی ایران بریتانیا

متد آموزشی مرکز زبان ایران بریتانیا بر روی متد های روز دنیا برگرفته از دانشگاه های اکسفورد و مراکز بریتیش کانسیل برای داوطلبین آزمون آیلتس، دانشگاه های اکسفورد برای آزمون تافل، موسسه پریسون برای آزمون PTE  و دانشگاه های تهران، شریف و اصفهان و تبریز برای آزمون های داخلی می باشد.

بالاترین کیفیت آموزشی زبان انگلیسی به صورت آنلاین

مجموعه ایران بریتانیا کلاس های تخصصی زبان را به صورت فشرده و فوق فشرده (کلاس آزمون آیلتس_کلاس آزمون تافل_کلاس آزمون دولینگو_ کلاس آزمون سلپیپ) در یک الی ۳ ماه برگزار می نماید.

تضمین مجموعه ایران بریتانیا به تمامی داوطلبین عزیز ارئه به روز ترین آموزش زبان با بالاترین کیفیت، و قبولی بالا دانشجویان این مجوعه می باشد.

شعار ما

قدم به قدم تا قبولی در آزمون های بین المللی همراه شما هستیم