مرکز تخصصی زبان انگلیسی

میدان ولیعصر روبه رو سفارت عراق کوچه شهید ولدی پلاک ۲۴ 

تلفن: 44360378 

تماس با مرکز زبان ایران بریتانیا

  مرکز تخصصی زبان انگلیسی

  مرکز زبان ایران بریتانیا فعالیت حرفه ای خود را به عنوان مرکز تخصصی زبان های انگلیسی و برگزاری دوره های تخصصی در سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و هدف اصلی این مرکز ارتقاع زبان و دانش داوطلبان در آزمون های بین المللی می باشد.

  در سال ۱۳۹۶ این مرکز اقدام به تهیه و تولید پکیج های بی نظیر آموزشی برای تمامی آزمون های داخلی و خارجی کرده است. تمامی این پکیج ها با بالاترین کیفیت آموزشی زیر نظر بزرگ ترین اساتید آموزشی ایران تهیه و با قیمت معقول در اختیار داوطلبین عزیز قرار داده خواهد شد.

   

  کلاس های تخصصی زبان انگلیسی

  تدرس زبان انگلیسی ار مقدماتی تا حرفه ای، تدریس آزمون های مهم بین المللی زبان انگلیسی مانند کلاس آزمون آیلتس، آزمون تافل، کلاس دولینگو و آزمونهای تخصصی GRE, PTE, CELPIP می باشد.

   

  فروش محصولات تخصصصی زبان انگلیسی

  فروش محصولات تخصصی زبان، بسته های کاملا خودآموز زبان انگلیسی در آزمون های بین المللی و آزمون های داخلی که بدون نیاز به استاد تمامی مشکلات داوطلبین را در زبان انگلیسی برطرف می نماید.

   

  آزمون های آزمایشی آنلاین

  برای اولین بار در ایرن مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام برگزاری آزمون های آنلاین بین المللی کرده است که داوطلب بدون نیاز به حضور در مرکز آیلتس می تواند با کامپیوتر منزل خود در این آزمون های مهم (آزمون آزمایشی آیلتس، آزمون آزمایشی تافل، آزمون دولینگو، آزمون PTE , GRE, CELPIP, و بسیاری از آزمون های داخلی) شرکت کرده و نمره خود را کسب نماید.

  برگه این داوطلبین توسط بهترین مدرسین زبان انگلیسی تصحیح خواهد شد و نقاط ضعف و قوت داوطلبین در این آزمون های به صورت کاملا حرفه ای بیان میگردد.

   

  منابع آزمون های بین المللی

  این که در آزمون های بسیار مهم خارجی چه منابعی را مطالعه کنید یکی از دغدغه های مهم داوطلبین آزمون می باشد. از این رو مرکز زبان ایران بریتانیا با به کارگیری یک تیم منسجم و حرفه ای و خریداری تمامی منابع آزمون های مختلفی که در ایران کمتر یافت می شوند.

  در صدد این بوده که تمامی نیاز های داوطلبین عزیز را به منابع آزمون های بین المللی (منابع آزمون دولینگو_ منابع آزمون آیلتس_ منابع آزمون تافل و …) و حتی آزمون های داخلی مهم برطرف نماید و همچنین یک تجمیعی از تمامی منابع مهم و کاربردی را نیز ارائه دهد.

   

  پست الکترونیک

  inf@iranbritish.ir

  شماره تماس

  021-44360378-09104798265

  آدرس

  تهران - میدان ولیعصر رو به رو سفارت عراق- کوچه شهید ولدی پلاک 24
  question