آموزش زبان انگلیسی

آزمون آزمایشی دولینگو DUOLINGO

آزمون آزمایشی دولینگو Duolingo

در شرایط کنونی سراسر دنیا که کرونا باعث متوقف شدن آزمون های بین المللی مثل آیلتس و تافل شده خیلی ها برای را دچار مشکل کرده آزمون دولینگو آزمونی است که مورد توجه بیشتر داوطلبان قرار گرفته است زیرا آزمون دولینگو همانند تافل یا آیلتس نیاز به حضور داوطلب در مرکز آزمون ندارد و فقط با کامپیوتر و لبتاب منزل خود در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان می توانید در آزمون شرکت کنید. مدرک آزمون دولینگو مورد تایید حدود ۵۰۰ دانشگاه سراسر دنیا می باشد.

 

 

 

برای شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو اینجا کلیک کنید.

 

زمان آزمون دولینگو نسبت به آزمون های دیگر بسیار کمتر است چیزی حدود یک ساعت است پس داوطلبان باید توجه داشته باشند که برای شرکت در این آزمون نیاز به سرعت بالا در تایپ کردن دارند تا بتوانند در مدت زمان کم به سوالات پاسخ درست بدهند.

 

آزمون دولینگو آزمون جدیدی است که در سال های اخیر به آن توجه شده اما منابع زیادی از این آزمون برای داوطلبان وجود ندارد و داوطلبان باید بیشتر بر تقویت زبان انگلیسی عمومی خود توجه کنند.

مرکز زبان ایرن بریتانیا به کمک از مدرسین بین المللی و همچنین ارتباط مستقیم با مرکز دولینگو تمامی منابع  آزمون دولینگو را در غالب یک پکیج بی نظیر تهیه کرده و در اختیار داوطلبین قرار می دهد.

تمام سوالاتی که در آزمون دولینگو مطرح می شود تطبیقی است به این معنا که دشواری هر سوال بستگی به سوال قبلی دارد که داوطلب پاسخ می دهد. یک هوش مصنوعی کلیت این آزمون را کنترل میکند. تمامی داوطلبین برای شرکت در کلاس های دولینگو فقط در یک ماه می باشد، می توانند در مرکز زبان ایرن بریتانیا مراجعه نمایند که کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

 

آزمون آزمایشی دولینگو کاملا حرفه ای

 

آزمون آزمایشی دولینگو

آزمون آزمایشی دولینگو برای اولین بار در ایران توسط مرکز ایران بریتانیا برگزار می شود این آزمون به کاملا آنلاین در مرکز ایرن بریتانیا و در سایت ایران بریتانیا برای اولین بار در ایران در حال برگزاری می باشد.

 

 

دلایل شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو

وب سایت ایران بریتانیا برای اولین بار اقدام به تهیه و تولید یک آزمون آزمایشی کاربردی و منطبق با آزمون اصلی کرده است دلایل شرکت در این آزمون آزمایشی به ترتیب زیر می باشد:

۱_سوالات خریداری شده و منطبق با سوالات اصلی آزمون دولینگو می‌باشد.

 ۲_ زمان این آزمون با زمان آزمون اصلی تقریباً منطبق می باشد و داوطلب شرایطی را تجربه می‌کند که در آزمون اصلی تجربه خواهد کرد.

۳_ تصحیح اوراق توسط یکی از بهترین مدرسین دولینگو ایران استاد رحمانی بزرگوار که سابقه ۱۰ سال تدریس دولینگو را داشته است، همچنین  در این زمینه تمامی نقاط قوت و ضعف داوطلب را به صورت برجسته مشخص خواهند کرد و داوطلب می‌تواند به نقاطی که باید بیشتر بر روی آن تمرکز کرده و نمره بالاتری را کسب نماید.

۴_راهنمایی توسط استاد و پشتیبانی آنلاینی توسط تیکت پشتیبانی وب سایت ایران بریتانیا پشتیبانی بسیار کاربردی و حرفه ای برای تمامی داوطلبین این که نیاز به راهنمایی و پشتیبانی دارد.

 

برای اولین بار مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی دولینگو به صورت کاملا آنلاین زیر نظر مرکز دولینگو با بالاترین کیفیت کرده است. لذا دانستن روش های نوین تست زدن و نحوه نوشتن و صحبت کردن و کسب نمره بالای دولینگو در این آزمون انجام می شود.

مژده به تمامی داوطلبان: تمامی سوالات آنها توسط کارشناس دولینگو به صورت اختصاصی آنالیز می شود و در در پنل کاربری داوطلب در اختیار او قرار داده خواهد شد. از این رو دانستن کیفیت و اهمیت این آزمون در بالابردن نمره دولینگو اصلی داوطلب بسیار حائز اهمیت است.

مشاوره رایگان با استاد دولینگو: داوطلب با شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو، علاوه بر آشنا شدن با ساختار و نحوه نمره دهی دولینگو میتواند به صورت مستقیم با کارشناس مربوطه در ارتباط باشد و برنامه ریزی دقیق از استاد مربوطه دریافت کند بدون هیچ هزینه ای.

 

راه کارهای دولینگو

تمامی داوطلبین می توانند بعد از شرکت در آزمون از منوی کاربری خود درخواست دانلود سوالات دولینگو را بدهند که این نمونه سوالات برگزار شده برای آنها به صورت کاملا رایگان ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که سوالات و قوانین دولینگو دقیقا مشابه آزمون اصلی دولینگو می باشد و هیچ گونه تفاوتی با آزمون اصلی نخواهد داشت.

 

 

مزایای شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو

۱_داوطلبان با شرایط برگزاری و نمونه سوالات آزمون آشنا می شوند.

۲_داوطلبان می توانند با شرکت در آزمون های آزمایشی زمان خود را برای آزمون اصلی به خوبی مدیریت کنند.

۳_داوطلبان با ساختاروسوالات آزمون آشنا می شوند.

 

مواردی الزامی آزمون آزمایشی دولینگو

برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین دولینگو  حتما موارد زیر رعایت شود.

۱_حضور در محیطی آرام و روشن برای شرکت در آزمون.

۲_یک ساعت زمان برای شرکت در آزمون.

۳_اینترنت پرقدرت برای شرکت در آزمون.

۴_یک کامپیوتر که مجهز به دوربین و میکروفون باشد.

 

بعد از آزمون دولینگو یکی از مراقبان فیلم شرکت در آزمون شما را review می کند تا مطمئن شوند که شما از قوانین آزمون پیروی کرده باشید.

 

قوانین شرکت در آزمون دولینگو 

♦ عدم استفاده از گوشی و هدفون و هندزفری ، وسایل ارتباطی و…، (خانم هایی که حجاب دارند، باید روسری یا مقنعه را طوری بپوشند که گوش های آن ها مشخص باشد)

♦ عدم صحبت و ارتباط چشمی با فرد دیگر حین آزمون.

♦ تمام توجه و حرکات چشمی شما فقط باید معطوف به صفحه مانیتور باشد. به عبارت دیگر سر و چشم های شما فقط باید متمرکز به صفحه مانیتورتان باشد.

♦ تمام برنامه های اضافی بسته بوده و پیغام های notification که مربوط به آپدیت آنتی ویروس و یا سایر پیغام های ویندوز که در پایین صفحه مانیتور شما آلارم می دهند، باید خاموش باشند.

♦ عدم وجود هیچ گونه سر و صدا در اطاقی که شما آزمون می دهید. توجه بفرمایید هرگونه صدای اضافی از جمله صدای جوشکاری، صدای میوه فروش که از پنجره به گوش می رسد، صدای صحبت سایر اطرافیان و… موجب مردودی شما خواهد شد.

 

عدم رعایت هریک از موارد بالا در آزمون دولینگو باعث غیر قابل بودن آزمون شما خواهد بود و در این صورت مجبور خواهید بود مجددا در آزمون شرکت کنید. 

 

چه زمان هایی می توانم در آزمون دولینگو شرکت کنم؟

شرکت در آزمون دولینگو بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی امکانپذیر است. در وبسایت ایران بریتانیا نیز شما قادر خواهید بود در هر روز و هر ساعتی از شبانه روز که مایل هستید، در آزمون آزمایشی دولینگو که در بخش آزمون های آزمایشی لینکش را گذاشته ایم، شرکت بفرمایید.

شما به هر تعداد دفعه ای  که مایل باشید می توانید مهارت هایتان را محک بزنید و برای پاسخ دهی در شرایط واقعی آزمون، آمادگی کسب کنید.

 

نمره آزمون آزمایشی دولینگو چقدر به نمره آزمون واقعی نزدیک است؟

به دلیل اینکه آزمون آزمایشی برگرفته از سوالات واقعی آزمون سال های قبل دولینگو است، می توان به طور میانگین گفت نمره ای که شما در آزمون آزمایشی کسب می کنید، می تواند ۵ نمره کمتر و یا ۵ نمره بیشتر از آزمون واقعی شود.

با شرکت در آزمون آزمایشی شما قلق پاسخ دادن به انواع سوالات دستتان می آید و می توانید نقاط ضعف و قوت خود را بیابید. بعد از شرکت در آزمون آزمایشی و تصحیح آن توسط خود استاد و اشاره به نقاط ضعفتان که در پنل کاربریتان اشاره می شود، شما قادر خواهید بود روی نقاط ضعف خود بیشتر کار کنید تا برای کسب نمره بالا در آزمون واقعی آمادگی لازم را کسب بفرمایید.

 

هزینه شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو چقدر است؟

شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو در وب سایت ایران بریتانیا کاملا رایگان است، فقط بابت تصحیح آزمون و مشاوره در رابطه با اشکالات شما، مبلغ ۳۰هزار تومان در درگاه پرداخت اخذ می شود.

 در مقایسه با آزمون تافل و آیلتس که شما مبلغ حدود ۲۴۰ دلار که تقریبا بین ۷ تا ۸ میلیون تومان می شود، بسیار ناچیز است. قابل ذکر است که هزینه شرکت در آزمون واقعی دولینگو ۴۹ دلار آمریکاست که تقریبا معادل ۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان می شود. بنابر این از نظر صرفه اقتصادی و سطح آسانی سوالات و مقبول بودن در سطح بین المللی، می توان با قطعیت گفت که آزمون دولینگو یکی از محبوب ترین آزمون هاست و شرکت در آزمون های آزمایشی آن از هر نظر توجیه پذیر است.

دیدگاه کاربران
  • مریم طهماسبی 25 دی 1399

    بهترین بسته آموزشی دولینگو هست که من دیدم تا حالا بسته های دیگه خریده بودم ولی این جامعش بود

    • با تشکر از همراهی و خرید شما باعث خوشحالی گروه ایران بریتانیا می باشد که شما راضی می باشید.

ارسال دیدگاه