سبد خرید
آزمون آزمایشی دولینگو

آزمون آزمایشی دولینگو 100 تضمینی

3.4/5 - (14 امتیاز)

در این صفحه درباره آزمون آزمایشی دولینگو به صورت رایگان و کاربردی قرار  گرفته شده است. برای اینکه در آزمون آزمایشی دولینگو شرکت کنید تا انتهای صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کوتاه دولینگو

دولینگو یکی از بهترین و ساده تر و مهمترین آزمون های آزمایشی در سرار دنیا می باشد. این آزمون برای سنجش زبان تمامی داوطلبین عزیز استفاده می شود. در این صفحه برای سنجش زبان شما آزمون آزمایشی دولینگو قرار گرفته شده است. تمامی آزمونهایی که در این صفحه قرار گرفته است کاملا استاندارد می باشد.

شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو به صورت کاملا رایگان با تصحیح استاد برای شما انجام می شود که در این صفحه شما مشاهده بفرمایید.

زمان آزمون دولینگو نسبت به آزمون های دیگر بسیار کمتر است چیزی حدود یک ساعت است پس داوطلبان باید توجه داشته باشند که برای شرکت در این آزمون نیاز به سرعت بالا در تایپ کردن دارند تا بتوانند در مدت زمان کم به سوالات پاسخ درست بدهند.

آزمون دولینگو آزمون جدیدی است که در سال های اخیر به آن توجه شده اما منابع زیادی از این آزمون برای داوطلبان وجود ندارد و داوطلبان باید بیشتر بر تقویت زبان انگلیسی عمومی خود توجه کنند.

مرکز زبان ایرن بریتانیا به کمک از مدرسین بین المللی و همچنین ارتباط مستقیم با مرکز دولینگو  منابع آزمون دولینگو را در غالب یک پکیج بی نظیر تهیه کرده و در اختیار داوطلبین قرار می دهد.

تمام سوالاتی که در آزمون دولینگو مطرح می شود تطبیقی است به این معنا که دشواری هر سوال بستگی به سوال قبلی دارد که داوطلب پاسخ می دهد. یک هوش مصنوعی کلیت این آزمون را کنترل میکند. تمامی داوطلبین برای شرکت در کلاس دولینگو فقط در یک ماه می باشد، می توانند در مرکز زبان ایرن بریتانیا مراجعه نمایند که کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

آزمون آزمایشی دولینگو کاملا حرفه ای

دلایل شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو

دلایل شرکت در آزمون آزمایشی Duolingo ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • ارزیابی مهارت‌های زبانی

شرکت در این آزمون به افراد کمک می‌کند تا مهارت‌های خود در زبان مورد نظر را ارزیابی کنند و سطح زبانی خود را بسنجند.

 • اهداف تحصیلی و شغلی

برخی افراد ممکن است به دنبال شرکت در آزمون باشند تا مدارکی را کسب کنند که برای ادامه تحصیل یا کاری مورد نیاز است، مانند آزمون‌های توانمندی زبان برای ورود به دانشگاه یا برای اخذ ویزا یا مهاجرت.

 • ارتقاء مهارت‌های زبانی

شرکت در این آزمون می‌تواند به افراد کمک کند تا مهارت‌های زبانی خود را ارتقاء دهند و به سطوح بالاتری از زبان دست یابند.

نقاط قوت شرکت در آزمون آزمایشی Duolingo ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • رایگان بودن

این آزمون به صورت رایگان در دسترس است، که برای بسیاری از افراد جذاب است.

 • انعطاف‌پذیری زمانی

شرکت‌کنندگان می‌توانند در هر زمانی که بخواهند آزمون را بگذرانند و به سازماندهی زمانی خود انعطاف بیشتری داشته باشند.

ارزیابی جامع: آزمون Duolingo مهارت‌های مختلف زبانی را شامل می‌شود از جمله خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن، بنابراین ارزیابی جامعی از مهارت‌های زبانی فراهم می‌کند.

برای اولین بار مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی دولینگو به صورت کاملا آنلاین زیر نظر مرکز دولینگو با بالاترین کیفیت کرده است. لذا دانستن روش های نوین تست زدن و نحوه نوشتن و صحبت کردن و کسب نمره بالای دولینگو در این آزمون انجام می شود.

مژده به تمامی داوطلبان

تمامی سوالات آنها توسط کارشناس دولینگو به صورت اختصاصی آنالیز می شود و در در پنل کاربری داوطلب در اختیار او قرار داده خواهد شد. از این رو دانستن کیفیت و اهمیت این آزمون در بالابردن نمره دولینگو اصلی داوطلب بسیار حائز اهمیت است.

مشاوره رایگان با استاد دولینگو

 داوطلب با شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو، علاوه بر آشنا شدن با ساختار و نحوه نمره دهی دولینگو میتواند به صورت مستقیم با کارشناس مربوطه در ارتباط باشد و برنامه ریزی دقیق از استاد مربوطه دریافت کند بدون هیچ هزینه ای.

راه کارهای دولینگو

تمامی داوطلبین می توانند بعد از شرکت در آزمون از منوی کاربری خود درخواست دانلود سوالات دولینگو را بدهند که این نمونه سوالات برگزار شده برای آنها به صورت کاملا رایگان ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که سوالات و قوانین دولینگو دقیقا مشابه آزمون اصلی دولینگو می باشد و هیچ گونه تفاوتی با آزمون اصلی نخواهد داشت.

مواردی الزامی آزمون آزمایشی دولینگو

برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین دولینگو  حتما موارد زیر رعایت شود.

 • حضور در محیطی آرام و روشن برای شرکت در آزمون.
 • یک ساعت زمان برای شرکت در آزمون.
 • اینترنت پرقدرت برای شرکت در آزمون.
 • یک کامپیوتر که مجهز به دوربین و میکروفون باشد.

بعد از آزمون دولینگو یکی از مراقبان فیلم شرکت در آزمون شما را review می کند تا مطمئن شوند که شما از قوانین آزمون پیروی کرده باشید.

قوانین شرکت در آزمون دولینگو 

♦ عدم استفاده از گوشی و هدفون و هندزفری ، وسایل ارتباطی و غیره، (خانم هایی که حجاب دارند، باید روسری یا مقنعه را طوری بپوشند که گوش های آن ها مشخص باشد)

♦ عدم صحبت و ارتباط چشمی با فرد دیگر حین آزمون.

♦ تمام توجه و حرکات چشمی شما فقط باید معطوف به صفحه مانیتور باشد. به عبارت دیگر سر و چشم های شما فقط باید متمرکز به صفحه مانیتورتان باشد.

♦ تمام برنامه های اضافی بسته بوده و پیغام های notification که مربوط به آپدیت آنتی ویروس و یا سایر پیغام های ویندوز که در پایین صفحه مانیتور شما آلارم می دهند، باید خاموش باشند.

♦ عدم وجود هیچ گونه سر و صدا در اطاقی که شما آزمون می دهید. توجه بفرمایید هرگونه صدای اضافی از جمله صدای جوشکاری، صدای میوه فروش که از پنجره به گوش می رسد، صدای صحبت سایر اطرافیان و… موجب مردودی شما خواهد شد.

عدم رعایت هریک از موارد بالا در آزمون دولینگو باعث غیر قابل بودن آزمون شما خواهد بود و در این صورت مجبور خواهید بود مجددا در آزمون شرکت کنید. 

چه زمان هایی می توانم در آزمون دولینگو شرکت کنم؟

شرکت در آزمون دولینگو بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی امکانپذیر است. در وبسایت ایران بریتانیا نیز شما قادر خواهید بود در هر روز و هر ساعتی از شبانه روز که مایل هستید، در آزمون آزمایشی دولینگو که در بخش آزمون های آزمایشی لینکش را گذاشته ایم، شرکت بفرمایید.

شما به هر تعداد دفعه ای  که مایل باشید می توانید مهارت هایتان را محک بزنید و برای پاسخ دهی در شرایط واقعی آزمون، آمادگی کسب کنید.

نمره آزمون آزمایشی دولینگو چقدر به نمره آزمون واقعی نزدیک است؟

به دلیل اینکه آزمون آزمایشی برگرفته از سوالات واقعی آزمون سال های قبل دولینگو است، می توان به طور میانگین گفت نمره ای که شما در آزمون آزمایشی کسب می کنید، می تواند 5 نمره کمتر و یا 5 نمره بیشتر از آزمون واقعی شود.

با شرکت در آزمون آزمایشی شما قلق پاسخ دادن به انواع سوالات دستتان می آید و می توانید نقاط ضعف و قوت خود را بیابید. بعد از شرکت در آزمون آزمایشی و تصحیح آن توسط خود استاد و اشاره به نقاط ضعفتان که در پنل کاربریتان اشاره می شود، شما قادر خواهید بود روی نقاط ضعف خود بیشتر کار کنید تا برای کسب نمره بالا در آزمون واقعی آمادگی لازم را کسب بفرمایید.

هزینه شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو چقدر است؟

شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو در وب سایت ایران بریتانیا کاملا رایگان است، فقط بابت تصحیح آزمون و مشاوره در رابطه با اشکالات شما، مبلغ 30 هزار تومان در درگاه پرداخت اخذ می شود.

 در مقایسه با آزمون تافل و آیلتس که شما مبلغ حدود 240 دلار که تقریبا بین 7 تا 8 میلیون تومان می شود، بسیار ناچیز است. قابل ذکر است که هزینه شرکت در آزمون واقعی دولینگو 59 دلار آمریکاست که تقریبا  4 میلیون تومان می شود. بنابر این از نظر صرفه اقتصادی و سطح آسانی سوالات و مقبول بودن در سطح بین المللی، می توان با قطعیت گفت که آزمون دولینگو یکی از محبوب ترین آزمون هاست و شرکت در آزمون های آزمایشی آن از هر نظر توجیه پذیر است.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

کانال تلگرامی ایران بریتانیا
کانال تلگرامی ایران بریتانیا

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

15 comments

 1. مریم طهماسبی

  بهترین بسته آموزشی دولینگو هست که من دیدم تا حالا بسته های دیگه خریده بودم ولی این جامعش بود

  1. با تشکر از همراهی و خرید شما باعث خوشحالی گروه ایران بریتانیا می باشد که شما راضی می باشید.

 2. سلام عرض ادب من شرکت کردم آزمون نمرم برام پیامک شد 120 شدم چقدر این نمره نزدیک آزمون اصلی هست؟

  1. درود به شما همراه گرامی. این نمره با آنلایز استاد انجام شده است چون سوالات سوالات سال های گذشته بوده بسیار نزدیک به نمره اصلی آزمون شما می باشد.

 3. یکی از آزمون های خوبیه که من شرکت کردم مرسی از شما

 4. کلاس های دولینگو با استاد رحمانی واقعا عالی هستن.ممنون از شما.

 5. سمیرا آقاجانی

  سلام وقتتون بخیر .من تصمیم دارم آزمون دولینگو شرکت کنم ولی متاسفانه سرعت تایپم خییییلی کنده و همش دنبال حروف میگردم دو هفته ی دیگه نیاز به مدرکم دارم.میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟ شما راهکاری دلرید که سرعت تایپمو تو این فاصله ی کم بالا ببرم؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   بله کلاس های تخصصی دولینگو مرکز زبان ایران بریتانیا علاوه بر تکنیک های حرفه ای زبان و آزمون قالب های آماده را به شما آموزش می دهد تا به راحتی بتوانید به سرعت تایپ داشته باشید.
   با تشکر

 6. مرسی از سایت خوب شما.

 7. خشایان راوند

  چرا باید تو آزمون آزمایشی شرکت کرد؟

  1. با درود به شما همراه گرامی. برای سنجش آمادگی در آزمون اصلی و تخمین نمره.

 8. حسن علیزاده

  حتما آزمون های جدید قرار بدین تو سایت

 9. علی احمدی

  آزمون با کیفیتی بود مرسی.

 10. فاطمه

  چطوری میتونم ازمون ازمایشی روشرکت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید؟

  1. با سلام در پنل کاربری قرار گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *