مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3

در این صفحه دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 قرار گرفته است و همچنین تمامی منابع و کتاب های که برای آزمون آیلتس مورد نیاز است در وب سایت ایران بریتانیا موجود است. تمامی نکات کلیدی برای مطالعه این کتاب و توضیحات کامل درباره این کتاب بیان شده است. حتما برای دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب IELTS Practice Tests Plus 3

یکی از کتاب های بی نظیر برای زبان آموزانی که خود را آماده آزمون آیلتس میکنند کتاب IELTS Practice Tests Plus می باشد. این سری مجموعه دارای ۳ جلد می باشد که هر جلد به صورت مجزا تمرین های بخش های مختلفی از قبیل رایتینگ، لیسنینگ، ریدینگ و اسپیکینگ آزمون آیلتس را شامل می شود. این سری مجموعه به صورتی طراحی شده است که هم برای آزمون آیلتس جنرال و هم برای آیلتس آکادمیک کاربردی باشد.

طراحی IELTS Practice Tests Plus به گونه ای است که برای تقویت مهارت چهارگانه داوطلب بر اساس تمرین و تکرار تست های طبقه بندی شده پایه ریزی شده است. این کتاب از سری مجموعه لانگمن می باشد که لغات را به صورت حرفه ای به داوطلبان آزمون آموزش می دهد.

ویژگی های مجموعه کتاب IELTS Practice Tests Plus 3

این کتاب توصیه اکثر اساتید برجسته زبان انگلیسی برای تمرین آزمون آیلتس می باشد. از ویژگی های برجسته این کتاب شامل:

  • تمرین های کاربردی
  • ارتقا مهارت با تمارین حرفه ای و دسته بندی شده
  • برطرف کردن نقاط ضعف
  • سوالات بسیار شبیه به آزمون
  • توضیحات و نکات کلیدی در هر بخش
ویژگی های مجموعه کتاب IELTS Practice Tests Plus 3
ویژگی های مجموعه کتاب IELTS Practice Tests Plus 3

از ویژگی های برجسته این کتاب روانی مباحث و طبقه بندی موضوعات در هر چهار مهارت زبان انگلیسی می باشد.

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 همه مجموعه ها

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 1

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 1 فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 2

رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 2 فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 فایل صوتی ۱

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 فایل صوتی ۲

دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 فایل صوتی ۳

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب IELTS Practice Tests Plus 3

پس از دانلود رایگان کتاب IELTS Practice Tests Plus 3 آن را از حالت فشرده خارج کنید سپس شروع به مطالعه بفرمایید. در ابتدا نکات کلیدی برای هر بخش را در ابتدای کتاب بیان شده است حتما با دقت مطالعه بفرمایید. سپس تست های مختلف ارائه شده در هر قسمت را با دقت پاسخ دهید. حتما نکات تسی که در انتهای هر بخش برای حل کردن سوالات به عنوان کلید واژه جدید بیت شده است با دقت مطالعه کنید.

همچنین اگر برای دانلود رایگان کتاب Clear Speech اینجا کلیک کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *