سبد خرید
دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use

دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use

امتیاز post

در این صفحه دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use برای ارتقا زبان انگلیسی و مکالمه حرفه ای زبان قرار گرفته شده است. همچنین تمامی توضیحات لازم جهت درک بعتر موضوع و همچنین بالا بردن قدت یادگیری در این صفحه آورده شده است. لطفا برای دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use تا انتهای این  صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب English Phrasal Verbs in Use

اگر شما هم در تلاش هستید که سطح زبان خود را شبیه افراد انگلیسی زبان کنید حتما در دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use را انجام دهید. افعال ترکیبی که در زبان انگلیسی با ترکیب یک فعل و یک حرف اضافه ساخته می شود دارای تنوع زیادی است و یکی از دلایلی است که صحبت کردن زبان انگلیسی را جذاب تر و حرفه ای تر می کند و همچنین در آزمون های بین المللی مانند آیلتس و یا تافل و غیره نمره شما را به شدن افزایش خواهد داد.

این مجموعه کتاب ها از سطح متوسط تا به سطح حرفه ای چاپ شده است. انتشارات کمبریج که یکی از معتبرترین مجموعه های انتشار کتاب می باشد این مجموعه را به چاپ رسانده است. سطح متوسط این کتاب دارای 70 درس جذاب و در سطح حرف ای دارای 60 درس که در 2 کتاب مجزا به چاپ رسیده است.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

ویژگی های کتاب English Phrasal Verbs in Use

از ویژگی های بسیار زیاد این مجموعه کتاب ها که برای دانش پژوهان عزیز توصیه شده است میتوان به موراد زیر اشاره کرد:

  • تنوع لغات به کارفته در این مجموعه کتاب ها
  • کلمات و مثال های متنوع
  • بالا بردن دامنه لغات عامیانه
  • آشنایی با ساختار های متوع کلمات
ویژگی های کتاب English Phrasal Verbs in Use
ویژگی های کتاب English Phrasal Verbs in Use

این کتاب توصیه شده توسط اساتید برجسته زبان انگلیسی می باشد. حتما دانلود تمامی بخش های این کتاب را انجام دهید.

دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use با کیفیت

دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use  مقدماتی 1 

دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use مقدماتی 2

دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use پیشرفته

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه  کتاب English Phrasal Verbs in Use

پس از دانلود رایگان کتاب English Phrasal Verbs in Use آن را از حالت فشرده خارج کرده و کتاب متوسط که ابتدایی ترین کتاب می باشد در سطح B1 , B2  می باشد را شروع به مطالعه کنید. در ابتدای هر قسمت افعال مهم تدریس می شود سپس در ادامه تمرینات مربوط به همان قسمت گنجانده شده است تا تسلط کافی در آن قسمت شکل بگیرد. آموزش در ابتدا بر روی افعال ساده سپس افعال سخت تر و آزمون تر بیان می شود.

همچنین برای دانلود کتاب تست آیلتس به نام دانلود رایگان کتاب IELTS Test Builder اینجا کلیک کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

حتما بخوانید
دانلود کتاب انگلیسی هفتم

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *