مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics

در این صفحه دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics قرار گرفته است همچنین تمامی نکات کلیدی به همراه فایل صوتی این کتاب برای تقویت زبان انگلیسی موجود می باشد. برای دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics

تمامی دانش پژوهانی که قصدشرکت در آزمون آیلتس را دارند برای تقویت اسپیکینگ خود تلاش بسیار زیادی میکنند. کتاب های متنوعی برای تقویت اسپیکینگ وجود دارد. یکی از بهترین و معروف ترین کتاب های که در این زمینه معرفی شده است دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics می باشد. این کتاب با تهیه موضوعات مورد بحث در اسپیکینگ آزمون آیلتس در سال های گذشته و تهیه نمونه پاسخ های تشریحی به هر سوال توانسته است ایده پردازی خوبی برای کاربران آزمون داشته باشد.

ویژگی های کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics

از ویژگی های برجسته این کتاب میتوان به موراد زیر شاره کرد:

  • تنوع تاپیک های سوالات
  • ساختار متنوع کتاب
  • پاسخ های جذاب و تشریحی
  • بیان سوالات بسیار نزدیک به سوالات آیلتس
  • استفاده از سوالات سال های گذشته آزمون آیلتس
  • سوالات طراحی شده بسیار کاربردی
ویژگی های کتاب 220 IELTS Speaking Topics
ویژگی های کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics

تمامی که موراد بالا به آن اشاره شده است را می توان در این کتاب مشاهده کرد. حتما این کتاب را دانلود کرده و از آن استفاده کامل را داشته باشبد.

دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics به همراه فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics فایل PDF

دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics  فایل صوتی

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics

پس از دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس توضیحات اول هر بخش را با دقت مطالعه کنید. پس از مطالعه شروع به مطالعه هر بخش با موضوعات دسته بندی شده خاص کنید. در هر بخش درباره موضوعاتی که در سال های گذشته در آزمون آیلتس توسط اگزمینر ها در هر سه تسک آزمون آیلتس آورده شده است نمونه تاپیک های وجود دارد.

حتما از این تاپیک ها استفاده کنید و به نمونه ویس هایی که در همین فایل ها درباره این تاپیک ها صحبت شده است با دقت گوش فرا دهید. هر کلمه ای که در این ساختار ها وجود دارد و برای شما حدید می باشد حتما یاداشت کنید. سعی کنید دامنه لغت خود را پس از دانلود رایگان کتاب ۲۲۰ IELTS Speaking Topics بالا ببرید چون این کتاب علاوه بر اینکه یک کتاب ساختاری اسپیکینگ درباره آزمون آیلتس است لغات را نیز بسیار افزایش می دهد. همچنین برای دانلود رایگان کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS اینجا کلیک کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *