سبد خرید
دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین

دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین 2 جلد

امتیاز post

در این صفحه دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین به زبان انگلیسی و ترجمه فارسی قرار گرفته است. این کتاب یکی از بهترین رمان های انگلیسی برای ارتقا زبان انگلیسی می باشد. تمامی نکات درباره این کتاب توضیح داده شده است. برای دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب فرانکنشتاین

این کتاب از یکی از آثار بی نظیر زبان انگلیسی است که توسط نویسنده زن انگلیسی مری شرلی نوشته شده است. این کتاب بسیار مناسب برای تقویت زبان انگلیسی می باشد. داستان کتاب به گفته خود نویسنده از یک کابوس شبانه که دز یک شب دلهره آور داشته است الهام گرفته شده است. در این کتاب نویسنده با دقت بسیار ماهرانه ای سعی بر فضا سازی ترسناک با توجه به موراد ترسناک زمانه خود استفاده کرده است.

از این رو این کتاب در فضا سازی یکی از آثار بی بدیل هنری آن زمان محسوب می شود. با تمامی نکاتی که درباره ترس و دلهره در کتاب دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین آورده شده است این کتاب آنقدر ترسناک به نظر نمی رسد. از دلایل ماندگار شدن این کتاب میتوان به هنر نویسندی خانم شرلی درباره خلق افراد و فضا سازی ها اشاره کرد.

معرفی کتاب فرانکنشتاین
معرفی کتاب فرانکنشتاین

از شاهکار های خانم شرلی در این کتاب پیوند علم و تخیل است که تا به آن زمان هیچ نویسنده ای در این قامت نوشته جذاب را ننوشته بود. به زبان ساده ایشان یک هیولایی را خلق کرد که زاده علم بود و در حال نابودی بشر، که این یکی از بهترین کارهای این نویسنده تا به آن زمان می باشد. حتما دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین انجام دهید.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب THE KEY TO IELTS SUCCESS در 2 جلد

ویژگی های کتاب فرانکنشتاین

داستان درباره دانشمند جوانی به نام فرانکنشتاین است که به دنبال آزمایشان و تحقیقات عجیب و قریب است. تحقیق او درباره مباحثی است که هیچ گاه علم و حتی بشر به آن فکر هم نکرده است و او این بلند پروازی ها را در خود پرورش داده است. او با پیوند زدن اجساد که از باقی مانده افراد مختلف در قبرستان گیر آورده است موجودی عجیب و غریب خلق میکند. حتما دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین انجام دهید و از این کتاب بی نظیر لذت ببرید.

از ویژگی های این کتاب شامل:

  • فضا سازی بی نظیر
  • استفاده از عناصر طبیعی در بیان
  • تنوع لغات برای لغت آموزی زبان انگلیسی

دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین به همره ترجمه فارسی

دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین زبان اصلی

دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب فرانکنشتاین ترجمه فارسی

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب

بعد از دانلود کتاب Frankenstein آن را از حالت فشرده خارج کرده و داستان های انگلیسی را شروع کنید به مطالعه، در هر قسمت لغاتی که برای شما نا آشنا است حتما از دیکشنری معنای آن را پیدا کرده و مطالعه کنید. اصطلاحات و گرامری های بسیار زیبایی که در این کتاب آورده است میتواند برای شما دانش پوهان زبان بسیار کاربردی باشد. برای دانلود دیگر رمان های مانند دانلود رایگان رمان دیوید کاپرفیلد اینجا کلیک کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب Listen Here در 2 بخش

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *