سبد خرید
دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary

دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary

امتیاز post

در این مقاله درباره دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary و همچنین اهمیت این کتاب برای بالابردن سطح زبان انگلیسی داوطلبین صحبت شده است. تمامی نکاتی که بعد از دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary باید رعایت شود به تشریح آورده شده است حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

توضیحات مختصر درباره کتاب Oxford Picture Dictionary

در زبان انگلیسی دیکشنری های مختلفی وجود دارد که بسیاری از افراد سردر گم می باشند که کدام را برای مطالعه انتخاب شود. مرکز زبان ایران بریتانیا دیکشنری تصویری اکسفورد را برای مطالعه و بالا بردن قدرت لغت شما پیشنهاد میکند. این کتاب از انتشارات اکسفورد می باشد. این کتاب پر چندین چاپ برای تقویت لغات کاربران رسیده است که جدید ترین چاپ و آبدیت دیکشنری تصویری آکسفورد در اینجا برای کاربران عزیز گردآوری شده است. در این کتاب بیش از 4000 هزار لغات و اصطلاخات زبان انگلیسی در قالب تصویر رنگی و با کیفیت در اختیار شما به صورت رایگان قرار میگیرد. کتاب اکشفورد توصیه شده توصط انجمن زبان بریتانیا و دانشگاه آکسفورد می باشد.

ویژگی های بی نظیر کتاب Oxford Picture Dictionary

این کتاب که بیشتر در قالب لغت آموزی مابین زبان آموزان معروف شده است دارای ویژگیهای بی نظیر است که در زیر اشاره شده است:

  • دسته بندی موضوعات برای آموزش
  • اشاره به لغات ضروری و روزمره
  • آموزش تصویری و سریع لغات
  • بیان اصطلاحات کاربردی و مهم آزمون
  • تنوع ساختار برای یادگیری زبان انگلیسی
حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب key words for fluency در 2 فایل
ویژگی های بی نظیر کتاب Oxford Picture Dictionary
ویژگی های بی نظیر کتاب Oxford Picture Dictionary

و ویژگی های بینظیر دیگر که این کتاب را برای مطالعه برای زبان انگلیسی منحصر به فرد کرده است. به تمامی کاربران توصیه می شود دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary از همین صفحه انجام دهند و مطالعه کنند.

دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary با فایل صوتی

دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary فایل pdf

دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary  فایل صوتی

پس از دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary آن را حالت فشرده خارج کرده و فایل ها مشاهده بفرمایید. همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. همچنین برای مطالعه این کتاب حتما  پس از دانلود رایگان کتاب انگلیسی ۱ Connect لغت های ضروری هر بخش را مطالعه کنید. گرامر های که در هر بخش گنجانده شده است با دقت مطالعه کنید. همچنین برای دانلود رایگان کتاب انگلیسی ۱ Connect اینجا کلیک کنید.

مشخصات محصول

نام محصول: Oxford Picture Dictionary 3rd

کد محصول: 14562
زبان: انگلیسی لهجه: امریکن
سطح: مقدماتی تا پیشرفته

نوع فایل: PDF و MP3

دسته: آموزش لغات انگلیسی/ اصطلاحات کاربردی زبان

نحوه مطالعه کتاب Oxford Picture Dictionary

برای مطالعه پس از دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary ابتدا هر درس را مطالعه کنید سپس تمامی لغاتی را که حفظ نکرده اید و یا برای شما سخت می باشد را در دفتر چه یادداشت خود یاداشت کنید. برای بالابردن سریع یادگیری هر لغتی که برای شما سخت می باشد جمله سازی کنید. حتما به مثال هایی که برای هر قسمت زده شده را مطالعه کنید و دقیقا شبیه به مثال کتاب مثالی بیان کنید.

مشاوره مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی. برای دانلود کتاب داستان جذاب دانلود کتاب انگلیسی Animal farm اینجا کلیک کنید.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایان بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شوند.

حتما بخوانید
دانلود رایگان مجموعه First friends سری 3 معجزه زبان برای کودکان
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *