سبد خرید
آموزش زبان انگلیسی در منزل و آنلاین

یادگیری زبان انگلیسی در منزل

امتیاز post

یادگیری زبان انگلیسی در منزل

بسیاری از افراد بهانه های مختلفی برای یاد نگرفتن زبان دارند بهانه هایی از قبیل نداشتن زمان کافی, هزینه بالای کلاس های حضوری, دوری موسسات زبان از خانه یا محل کارو بهانه هایی از این قبیل که باید گفت می توانید به راحتی زبان را بدون صرف هزینه ای در خانه خود نیز بیاموزید.

امروزه روش های متفاوتی برای یادگیر زبان وجود دارد و نیاز به شرکت در کلاس های خسته کننده و طولانی زبان نیست. با در خانه ماندن و استفاده درست از منابع و روش های درست نیز می توان زبان را آموخت. برای بسیاری از افراد نیز یاد گیری زبان در طول 2 الی 3 ماه به دلایل شرکت در آزمون های پیش رو یا کسب موقعیت های شغلی بهتر بسیار با اهمیت است.

شاید این سوال خیلی از افراد باشد که آیا

زبان انگلیسی در 2 یا 3 ماه

باید در پاسخ این سوال گفت که بله می توان در طول این زمان کوتاه به زبان انگلیسی مسلط شد به شرطی که انگیزه لازم برای یادگیر زبان وجود داشته باشد. انگیزه ای که شما را وادار به یادگیری زبان کند و در هرحالت و زمان درحال خواندن متن های زبان و گوش دادن باشید.

این انگیزه هرچی باشد عشق به یادگیر زبان جدید, کسب موقعیت های شغلی بهتر,  مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشور های دیگر است.

برای تقویت خواند Reading خواندن متن ها مجلات و کتاب های داستان شروع کنید خواندن متن باعث افزایش یادگیر لغات جدید یاد گیر آشنایی با ساختار بندی زبان انگلیسی و تقویت مهارت خواندن خواهد شد.

مرکز زبان انگلیسی ایران بریتانیا برای اولین بار در ایران بسته های آموزشی خودآموز در خانه را به روش آموزش زبان مادری ساخته و در  اختیار داوطلبان عزیز قرار داده است. پکیج های خودآموز  دیگری نیز شامل بسته خودآموز زبان انگلییی از صفر تا 100، بسته لهجه زبان انگلیسی، بسته خودآموز آزمونهای بین المللی مانند آیلتس و تافل و تمامی آزمون های داخلی مانند UTEPT-EPT و … اشاره کرد.

آموزش زبان انگلیسی در منزل و از راه دور

روش های مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی در خانه

پشتکار لازم برای یادگیر داشته باشید یعنی در طول روز ساعاتی را به یاد گیر اختصاص دهید و با اشتیاق به یادگیر ادامه دهید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای داوطلبین عزیز یک برنامه مدون با توجه به ساعات مطالعه و زمان یادگیری برنامه ریزی خواهد کرد.

مرور دائم مطالب برای یادگیر بسیار کمک خواهد کرد مطالب با مرور باعث ثبت در حافظه می شود و فراموش کردن آن مطلب بسیار سخت تر خواهد بود.

جوری زبان را تمرین و تکرار کنید که یک عادت روزانه برای شما شود یعنی سعی کنید هر روز به خواندن .نوشتن یا گوش دادن بپردازید عادت روزانه باعث یادگیر سریع تر خواهد شد.

 یک دفترچه  همراه خود داشته باشید تا مطالب جدیدی که می خوانید و یاد می گیرید در دفترچه نت برداری کنید نوشتن نکات مهم باعث می شود برای مرور راحت تر نکات را پیدا کرده و مرور کنید و نوشتن مطالب جدید باعث انگیزه و یاد گیری بیشتر می شود.

یک لغت نامه همراه خود داشته باشید تا زمانی که با لغتی رو به رو شدید که معنی آن را نمی دانستید با مراجعه سریع به لغت نامه به جواب خود برسید. می توانید از برنامه های رادیویی و تلویزیونی برای تقویت مهارت های شنیداری و صحبت کردن استفاده کنید.

از فیلم و سریال نیز برای یادگیری می توانید استفاده کنید تماشای فیلم و سریال به زبان انگلیسی باعث یادگیر لغات و اصطلاحات روزمره خواهد شد. کتاب بخوانید کتاب هایی که به زبان انگلیسی است بسیار کمک خواهد کرد تا زبان را یاد بگیرید موضوعاتی از کتاب را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید اینکار باعث افزایش انگیزه برای خواندن مطالب و یادگیری می شود.

نصب یادگیری اپلیکیشن های زبان آموزی رایگان که در اینترنت وجود دارد  بسیار می تواند کمک بگیرید. مانند پادکس های زبان انگلیسی فو ق العاده در تقویت زبان انگلیسی برای تقویت گوش کردن در منزل می باشد.

بازی های آنلاین زبان انگلیسی کنید بازی های اینترنتی باعث می شود شما با دیگر افراد صحبت کنید و به دلیل مهیج بودن بازی های آنلاین انگیزه ای می شود تا شما زبان را بیاموزید تا هر مرحله را به خوبی طی کنید. مرکز ایران بریتانیا بازی های آنلاین متنوعی در وب سایت خود قرار داده است که با دریافت رایگان آنها به راحتی می توانید زبان خود در این بخش تقویت کرده و کسترش دهید.

حتما بخوانید
70 کلمات کاربردی شبکه های اجتماعی در اینترنت

 

استفاده از پکیج های آموزشی زبان به داوطلبان کمک خواهد کرد تا مطالب زبان را با برنامه ریزی دقیق و مشاوره رایگان به  راحتی در منزل یاد بگیرند. شرکت در آزمون های  آزمایشی رایگان بسیار کمک می کند تا داوطلبان از سطح و میزان یادگیری زبان خود اطلاع پیدا خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *