سبد خرید
منابع کامل تافل toefl

منابع تافل TOEFL

امتیاز post

منابع آزمون تافل

آزمون تافل یکی از معتبر ترین آزمون های سراسر دنیاست. شرط ادامه تحصیل در خیلی از دانشگاه  های مطرح دنیا داشتن مدرک معتبر زبان است یا حتی برای ورود به بازار کار در سطح بین المللی نیازمند مدرک معتبر زبان خواهید بود.

آزمون تافل به دلیل معروفیتی که دارد منابع زیادی برای یادگیری این آزمون معرفی شده است اما شناخت بهترین منبع که بتواند در کوتاه ترین زمان مطالب زیادی آموزش دهد بسیار با اهمیت است.

 

آمادگی آزمون تافل

برای شرکت در آزمون یک تاریخ مشخص را انتخاب کنید زمانی که زمان آزمون را مشخص کنید باعث برنامه ریزی بهتر برای آمادگی آزمون خواهد شد. در آزمون های تعیین  سطح شرکت کنید و از اینکه چه مقدار بر زبان انگلیسی تسلط دارید متوجه شوید اینکار باعث می شود تا چه مقدار برای یادگیری زبان فرصت بگذارید را متوجه شوید. هیچ وقت سراغ حجم زیادی از منابع نروید اینکار باعث سردرگمی و خستگی شما خواهد شد. همیشه در ابتدا تعیین سطح کنید و با توجه به نیاز خود منابع مناسب را انتخاب کنید.

موسسه ETS برگزار کننده آزمون تافل منابع زیادی را برای داوطلبان این آزمون معرفی کرده است. براساس سطحی که در آن قرار دارید منابع مناسب سطح شما تهیه شده است که از سردرگمی شما را نجات خواهد داد.

 

منابع اصلی آزمون تافل TOEFL

کتاب NORTH STAR BUILDING SKILLS FOR THE TOEFL IBT-HIGH INERMEDIATE است که برای شروع مطالعه بسیار مناسب است. کتاب LONGMAN TOEFL IBT یکی از بهترین کتاب هایی است برای کسانی که قصد حضور در کلاس های آموزشی حضوری را ندارند به داوطلبان آموزش شیوه پاسخ به پرسش های آزمون را آموزش خواهد داد.

 

حتما بخوانید
راهنمای آزمون دولینگو 100 درصد

منابع پیشرفته آزمون تافل TOEFL

کتاب BARRONS TOEFL IBT یکی از بهترین کتاب هایی است که داوطلبان قبل از حضور در آزمون تافل حتما باید مطالعه بفرمایند. سوالاتی که در این کتاب مورد استفاده قرار داده شده است، کاملا منطبق بر سوالات اصلی آزمون تافل طراحی شده است.

تکنیک های پاسخ گویی به سوالات تافل

کتاب DEITA  این کتاب یکی از کامل ترین منابع در دسترس داوطلبان است که از نظر حجم از کتاب BARRONS بیشتر است و به جزئیات بیشتری توجه کرده است. هدف اصلی این کتاب آموزش هر 4 مهارت برای شرکت در آزمون است.

این کتاب  دارای 2 جلد است که جلد اول برای آزمون اینترنتی تافل منبع مناسبی است  و جلد دوم شامل 6 نمونه تست آزمون تافل است. کتاب COLLIN SKILLS FOR TOEFL IBT کتابی با سه جلد است که در جلد اول مهارت ریدینگ و رایتینگ در جلد دوم مهارت اسپیکینگ و لیسینیگ و جلد سوم مبحث گرامر را مورد برسی قرار می دهد.

با کمک این کتاب داوطلبان می توانند نکات کلیدی هر بخش را بدانند.

کتاب THE OFFICIAL GUIDE TO THE TOEFL این کتاب توسط برگزار کنند آزمون تافل گرد آوری و نوشته شده است.این کتاب شباهت زیادی به شوالات آزمون تافل دارد. شامل 4 فصل که در پایان هر فصل نمونه سوالات آزمون داده خواهد شد. کتاب KAPIAN TOEFL IB PREMIER این کتاب با 4بخش و نمونه سوالات و جواب های جامع است.

همراه این کتاب CD وجود دارد که 95 دقیقه ویدیوی تدریس گام به گام توسط متخصصان است. کتاب TOEFL IBT کتابی است برای توضیح کامل آزمون تافل که نخوه محاسبه نمره آزمون و آزمون های شبیه سازی شده را توضیح خواهد داد.

مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار در ایران اقدام به تهیه به بسته خودآموز تافل بدون نیاز به استاد در ایران کرده است و توانسته تمامی منابع تافل که حتی در ایران وجود ندارد خریداری کرده و در قالب فایل های pdf و همچنین تدریس بی نظیر استاد آزمون تافل در اختیار داوطلبین عزیز قرار دهد.

 

حتما بخوانید
80 لغات و اصطلاحات لوازم آرایشی در انگلیسی

سایت های معتبر منابع تافل

1_ یکی از سایت هایی که مطالب آزمون و سوالات عملی آزمون را ارائه می دهد  سایت LEARN 4GOOD است دوره های سایت رایگان نیست اما داوطلبان می توانند از مطالبی که در سایت قرار می گیرد برای آززمون آمادگی کسب کنند.

2_ETS سایت برگزار کننده آزمون تافل است که مطالب زیادی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبان خود قرار می دهد.

3_QUIZLET یکی از وب سایت هایی است که داوطلبان می توانند با کمک آن دایره واژگان خود  را بهبود ببخشند. این سایت این امکان را دارد که تلفظ صحیح هرکلمه را پخش کند و معانی مختلف یک لغت را در جمله های گوناگون نشان دهد.

منابع زیاد دیگری نیز وجود دارد که می توانید با استفاده از آن هه خود را برای یک آزمون خوب آماده کنید. منابع دیگر مانند پادکست ها  اپلیکیشن ها و نرم افزار های شبیه سازی آزمون تافل IBT که برای آمادگی بهتر داوطلبان برای حضور در آزمون تافل طراحی شده است.

4_بهترین سایت ایرانی آموزشی تافل و دیگر آزمون های بین المللی سایت ایران بریتانیا می باشد که هم تدریس و هم کلاس و هم بسته خودآموز بدون نیاز به استاد را برای آزمون های بین المللی تقدیم داوطلبین ایرانی و حتی خارج از ایران می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *