سبد خرید
منابع آیلتس با 10 کتاب جدید

منابع آیلتس با 10 کتاب جدید

امتیاز post

در این مقاله توضیح کاملی درباره منابع آیلتس به صورت خودخوان و تمامی منابع آیلتس شامل ریدینگ، رایتینگ، لیسنیگ و اسپیکینگ توضیح داده شده است که در ایران به صورت رایگان قابل دانلود می باشد داده شده است و راهنمای کلی درباره دانلود این منابع به دانش پژوهان عزیز داده می شود. برای اطلاعات کامل درباره جدید ترین و به روزترین منابع آیلتس در ایران و سایر کشورها با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

معرفی منابع آیلتس

اگر قصد شرکت در آزمون بین‌المللی آیلتس را دارید، باید خود را برای این آزمون آماده کنید. منابع آیلتس متعددی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. دقت داشته باشید که انتخاب منبع تأثیر بسیار زیادی در موفقیت شما دارد. اگر بدانید از چه منابعی استفاده کنید و چه کتاب‌هایی را مطالعه نمایید، راحت‌تر می‌توانید به هدف خود برسید و در آزمون آیلتس موفق شوید. در این مقاله بهترین منابع آیلتس به صورت خودخوان و همچنین بهترین منابع آیلتس برای حضور در کلاس ها و معرفی شده توسط بهترین اساتید به روز دنیا را معرفی می‌کنیم و اطلاعاتی در مورد هریک از آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهیم. با ما همراه باشید.

معرفی کتاب های معروف برای تست آیلتس

در کل چند دسته افراد وجود دارند که قصد تست زدن نمونه سوالات آزمون آیلتس را دارند.

افرادی که به تازگی آموزش های آیلتس را گذرانده اند و برای تسلط تست را انتخاب میکنند.

افرادی که تست بسیار زده اند ولی در تست زدن دچار مشکل هستند و نیاز به تقویت تست زدن  برطرف کردن مشکل در نقاط ضعف خود دارند.

برای آمادگی برای آزمون آیلتس، برخی از کتاب‌های معروف و مفید برای تست زدن آیلتس عبارتند از:

 1. The Official Cambridge Guide to IELTS این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است. تست های طراحی شده در این کتاب بسیار شبیه به سوالات آزمون اصلی می باشد و توصیه شده توسط اساتید برجسته زبان می باشد.
 2. Barron’s IELTS Superpack این کتاب شامل تست‌های تمرینی، سوالات و تمرین‌های مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل تمرین‌های مفید برای بهبود مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه است. کتابی جامع و شامل نکات کلیدی برای ارتقا نمره تا 7 می باشد.
 3. IELTS Practice Tests Plus این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است. حتما برای برطرف کردن نقاط ضعف خود در تست ردن این کتاب را تهیه کنید.
 4. IELTS Trainer این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل تمرین‌های مفید برای بهبود مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه است. این کتاب در ایران کمتر شناخته شده است اما در کشورهای دیگر بسیار کاربردی و مورد استفاده قرار میگیرد.
 5. Target Band 7 این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است. این کتاب آموزشی است و برای افرادی که همزمان با آموزش قصد تست زدن و تسلط را دارند توصیه می شود.
 6. IELTS Premier with 8 Practice Tests این کتاب شامل هشت تست تمرینی آیلتس است که دارای سطوح مختلفی از ساده تا پیشرفته هستند. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است. این کتاب توسط مرکز آموزش ایران بریتانیا به شما داوطلبین عزیز توصیه می شود.
 7. The Official Cambridge Guide to IELTS for Academic and General Training این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است.
 8. IELTS 14 Academic Student’s Book with Answers with Audio این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل فایل‌های صوتی برای تمرین مهارت شنیداری است.
 9. IELTS Prep Plus 2021-2022 این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است.
 10. Collins Practice Tests for IELTS این کتاب شامل تست‌های تمرینی و سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون آیلتس است. همچنین، این کتاب شامل راهنمایی‌های مفید برای داوطلبان آیلتس است.

منابع آیلتس خودخوان

اگر فرصت شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های آیلتس را ندارید، می‌توانید از منابع آیلتس خودخوان استفاده کنید و با مطالعه منظم، نمره خوبی در آزمون کسب نمایید. این منابعی که در هر بخش برای تقویت مهارت آزمون و همچنین مهارت تست زدن شما معرفی می شود به روز ترین و جدیدترین منابع آزمون آیلتس می باشد که بهترین منابع آیلتس خودخوان عبارتند از:

 • کتاب Barron’s IELTS Superpack

مجموعه آیلتس بارون یکی از بهترین منابع آیلتس برای کسانی است که قصد شرکت در آزمون را دارند. بارون، مجموعه‌ای مفید و جامع از لغاتی که باید برای شرکت در آزمون بدانید را گردآوری کرده و به صورت یک کتاب در اختیار مخاطبان قرار داده است.

کتاب Barron’s IELTS Superpack
کتاب Barron’s IELTS Superpack

علاوه بر این، این مجموعه دارای 2 سی دی صوتی و 2 آزمون آزمایشی نیز می‌باشد. با مجموعه بارون می‌توانید 4 مهارت زبان انگلیسی را تقویت کنید و نمره بالایی را در آزمون کسب نمایید. دقت داشته باشید که کتاب بارون برای سطح متوسط و بالاتر از متوسط طراحی شده و برای افراد مبتدی مناسب نیست. برای دانلود مجموعه کتاب های آیلتس میتوانید همچنین برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

 • کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

فرقی نمی‌کند که در آزمون آکادمیک شرکت می‌کنید یا گزینه جنرال را انتخاب می‌نمایید. در هر صورت می‌توانید از این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع آیلتس استفاده کنید. مؤلفین این کتاب همان کسانی هستند که آزمون آیلتس را طراحی کرده‌اند. این کتاب دارای  ۸ آزمون آزمایشی است و پاسخ‌های مرتبط با آزمون‌ها را نیز به طور کامل و دقیق ارائه می‌دهد. یک دی‌وی‌دی مربوط به سوالات بخش لیسنینگ و اسپیکینگ نیز در کنار کتاب وجود دارد. کتاب Cambridge Guide شما را با ساختار آزمون آشنا می‌کند و کمک می‌کند تا بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید.

 • کتاب Cambridge IELTS Student’s Book with Answers

این کتاب یکی از بهترین منابع آیلتس برای افرادی است که می‌خواهند در آیلتس آکادمیک شرکت کنند. مجموعه کتاب‌های کمبریج در واقع همان آزمون‌های واقعی هستند که در سال‌های قبل برگزار شده‌اند.

کتاب Cambridge IELTS Student’s Book with Answers
کتاب Cambridge IELTS Student’s Book with Answers

شما می‌توانید سوالات آزمون‌ها را همراه با جواب‌هایی دقیق و کامل ببینید و با سیستم‌ نمره‌دهی آیلتس نیز آشنا شوید. کتاب‌های کمبریج دارای فایل‌های صوتی نیز هستند.

منابع آیلتس اسپیکینگ

اسپیکینگ یکی از 4 بخش آزمون آیلتس است که به صورت شفاهی برگزار می‌شود. در بخش اسپیکینگ فرد امتحان گیرنده سوالاتی را از داوطلب می‌پرسد و از او می‌خواهد تا در بازه زمانی مشخص شده، به سوالات جواب دهد. این بخش معمولا برای داوطلبان با استرس همراه است. برای این‌که بتوانید استرس اسپیکینگ  را کاهش دهید، باید منابع آیلتس خوبی برای اسپیکینگ انتخاب کنید و تکرار و تمرین فراوانی داشته باشید. بهترین منابع آیلتس اسپیکینگ عبارتند از:

 • کتاب Collins Speaking for IELTS

کتاب اسپیکینگ کالینز در 3 بخش طراحی شده است. بخش اول ساختار سوالات را معرفی می کند و به شما می‌گوید چه جواب‌هایی بدهید که بهترین نمره را کسب کنید. قسمت دوم رایج‌ترین موضوعات را در اختیار داوطلبان قرار می‎دهد و لغات و اصطلاحات مفید و کلیدی هر موضوع را نیز معرفی می‌کند.

کتاب Collins Speaking for IELTS
کتاب Collins Speaking for IELTS

بخش سوم در مورد پاسخ‌هاست. این بخش به شما کمک می‌کند تا ساختار جملات خود را بهبود بخشید و جواب‌های مناسبی به سوالات بدهید. این منبع یک سی دی صوتی نیز دارد.

 • کتاب IELTS Speaking success

این کتاب یکی از بهترین منابع آیلتس در بخش اسپیکینگ است. Speaking success نکات مهمی را برای پاسخ به سوالات بیان می‎کند و نحوه استفاده از عبارات و  اصطلاحات را نیز در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.  داوطلبین می‌توانند با استفاده از این کتاب نقاط ضعف خود را پیدا کنند و آن را برطرف نمایند.

 • کتاب IELTS Speaking Actual tests

مجموعه کتاب های Actual tests از منابع آیلتس معروف می باشد که هر 6 ماه یک بار توسط مرکز کمبریج چاپ می شوند و نشان دهنده تنوع سوالات در هر بخش می باشند. کتاب Actual tests بخش اسپیکینگ بیشتر مناسب برای افرادی است که دوره لغات و گرامر را پشت سر گذاشته و آماده آزمون آیلتس می شوند و تاپیک های اسپیکینگ برای آنها بسیار مهم است. در این کتاب نمونه پاسخ های تشریحی هر قسمت برای کسب نمره 7 به بالا نیز توضیح داده شده است.

 • کتاب MAKKAR TEST

مجموعه کتاب های MAKKAR TEST مربوط به آزمون های ماک یا آزمایشی سال های گذشته می باشد که در سال های گذشته در آزمون آیلتس به شدت تکرار شده است و جزو منابع آیلتس پرکاربرد می باشد.

کتاب MAKKAR TEST
کتاب MAKKAR TEST

ار به دنبال منابع آیلتس با نتیجه گیری بالا هستید حتما کتاب های ماکار را دانلود کرده و جندین بار مطالعه کنید و نیکته دیگر اینکه حتما ابدیت شده ترین کتاب و آخرین نسخه چاپی کتاب ماکار از سری منابع آیلتس را دانلود کنید.

منابع آیلتس لیسنینگ

لیسنینگ یکی از 4 بخش آزمون آیلتس است که بر روی توانایی شنیداری تأکید دارد. در این بخش 4 فایل صوتی برای داوطلب پخش می‌شود و در مورد آن سوالاتی پرسیده می‌شود. داوطب باید فایل‌های صوتی را به خوبی گوش دهد و در مدت زمان مشخص شده به سوالات پاسخ دهد. منابع آیلتس لیسنینگ به شما کمک می‌کند مهارت شنیداری خود را تقویت کنید و بهترین نمره را از این بخش دریافت نمایید. منابع آیلتس لیسنینگ عبارتند از:

 • کتاب Collins Listening for IELTS

کتاب‌های کالینز از جمله بهترین منابع آیلتس لیسنینگ محسوب می‌شوند. کتاب لیسنینگ کالینز لغات و اصطلاحات مهم را بر اساس موضوع طبقه‌بندی می‎کند و استراتژی‌های درک مطلب را نیز در اختیار داوطلبین قرار می‎دهد.

کتاب Collins Listening for IELTS
کتاب Collins Listening for IELTS

در این کتاب می‌توانید نمونه‌ سوالات لیسنینگ آزمون آیلتس را به همراه پاسخ ببینید و با نحوه جواب‌دهی به سوالات آشنا شوید.

 • کتاب Listen Here

این کتاب یکی از رایج‌ترین منابع آیلتس لیسنینگ برای تقویت توانایی شنیداری است. کتاب Listen Here توسط انتشارات کمبریج منتشر می‌شود و شامل 28 موضوع مختلف می‌باشد. هر موضوع در قالب یک درس بیان می‌شود و دارای 2 متن ضبط شده و تعدادی تمرین نیز می‌باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب، ساده و روان بودن آن است.

 • کتاب Tacticts for Listening

این کتاب یکی از کتاب های بی نظیر منابع آیلتس لیسنینگ می باشد که در تسک 1 آزمون لیسنینگ آزمون آیلتس کمک شایانی خواهد کرد. این کتاب شامل 24 درس مختلف از علایق و مواردی است که امکان پرسش توسط اگزمینر وجود دارد. از این رو نمونه پاسخ های که در این کتاب به سوالات داده می شود می تواند نگاه داوطلب را به پاسخ به سوالات متحول کند این کتاب یکی از منابع آیلتس می باشد که توصیه شده توسط اکثر اساتید زبان انگلیسی است.

 • پادکست بریتیش کانسیل

از مجموعه پادکست های که میتوان به آن به عنوان منابع آیلتس لیسنینگ اشاره کرد می توان به پادکست بی نظیر BRITISH COUNCIL که توسط خود مجموعه بریتیش کانسل تولید و بارگزاری شده و کاملا رایگان می باشد. این پادکست تمامی مواردی که کاربر از صفر تا 100 نیاز دارد موجود داشته و به صورت رایگان برای گوشی های اندروید و IOS طراحی شده است. این مجموعه گوش کردن یک کاربر را از صفر تا 100 به مدت 2 ماه ارتقا میدهد. برای دانلود اپلیکیشن بریتیش کانسیل اینجا کلیک کنید.

منابع آیلتس رایتنگ

رایتینگ یکی دیگر از مهارت‌های زبان انگلیسی است که در آزمون آیلتس مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. برای موفقیت در این بخش باید دایره لغات گسترده‌ای داشته باشید و گرامر را نیز به خوبی بدانید. مرحله بعد آشنایی با تکنیک‌های مربوط به رایتینگ آزمون است که با کمک منابع آیلتس می‌توانید به آن مسلط شوید. بهترین منابع آیلتس رایتنگ عبارتند از:

 • Collins Writing for IELTS

کتاب رایتینگ کالینز یکی از بهترین منابع آیلتس برای آمادگی در آزمون رایتینگ است. در این کتاب لغات کلیدی آزمون مورد بررسی قرار می‎گیرد و در مورد چگونگی نگارش مقدمه، چیدمان متن، تنظیم پاراگراف‌ها و ارتباط بین آن‌ها صحبت می‌شود.

Collins Writing for IELTS
Collins Writing for IELTS

با کمک کتاب رایتینگ کالینز به راحتی می‌توانید نگارش زبان انگلیسی را انجام دهید و نمره خوبی از این بخش کسب کنید.

 • کتاب Best practice book for IELTS writing

این کتاب یکی از مفیدترین و کاربردی‌ترین منابع آیلتس در بخش رایتینگ است. کتاب Best practice شامل 230 نمونه رایتینگ با موضوعات مختلف می‌باشد و اطلاعاتی در مورد نحوه انجام رایتینگ، نحوه ارزیابی، رایج‌ترین اشتباهات و نکات مهم برای موفقیت را در اختیار داوطلبین قرار می‌دهد.

 • کتاب Get ready for IELTS writing

این کتاب یکی از بهترین کتاب های توصیه شده در منابع آیلتس رایتینگ می باشد که شامل چند بخش جالب می باشد. که شامل:

کتاب Get ready for IELTS writing
کتاب Get ready for IELTS writing
 1. تمرین و تکرار هر آنچه در آن نصل آموخته اید.
 2. مقایسه نوشته خود با نوشته های پیش فرض و معدل سازی آنها با نوشته های خود.
 3. کلید واژه های بسیار عالی برای قرار دادن در جملات و کسب نمره بالا
 4. ارائه لغات و کالوکیشن های بی نظیری که در سال های گذشته به عنوان بهترین منابع آیلتس رایتینگ معرفی شده هستند.
 • کتاب IELTS Advantage writing

 این کتاب یکی از منابع چاپی در کشورهای اروپایی است که جزو ارزشمندترین منابع آیلتس رایتنگ برای گرامر قلمدارد می شود. این کتاب شامل 9 درس می باشد که به کاربر توضیحات کاملی برای اینکه چه گرامری را در چه بخش از رایتگ استفاده کند می باشد لذا این کتاب جزو منابع آیلتس خودخوان رایتنگ محاسبه می شود و به راحتی میتوان در مدت 1 الی 2 ماه کل کتاب را مطالعه کرد. تکنیک های انحصاری برای ادغام گرامرهای زبان انگلیسی در کتاب بسیار شگفت انگیز می باشد.

منابع آیلتس ریدینگ

ریدینگ از دیگر مهارت‌های آزمون آیلتس است. این بخش 60 دقیقه طول می‎کشد و شامل 40 سوال می‌باشد.  برای موفقیت در آزمون ریدینگ باید واژگان مهم و کاربردی را یاد بگیرید و تمرین و تکرار زیادی داشته باشید. متون سخت را مطالعه کنید و سرعت مطالعه خود را افزایش دهید. برای یادگیری این موارد نیاز به منابع آیلتس ریدینگ دارید. بهترین منابع آیلتس ریدینگ عبارتند از:

 • کتاب Collins Reading for IELTS

کالینز یک کتاب بسیار مفید برای آمادگی در آزمون ریدینگ و کسب موفقیت در این زمینه دارد. این کتاب شامل 11 فصل می‌باشد و در هر فصل به یک موضوع می‌پردازد. در فصل‌های این کتاب انواع سوالات چهار گزینه‌ای، سوالات مربوط به پر کردن فضای خالی، وصل کردن جملات به هم و … مطرح شده و استراتژی‌های پاسخگویی به هرکدام از آن‌ها نیز در اختیار داوطلبین قرار می‌گیرد.

 • کتاب Active Skills for Reading

این کتاب یکی از بهترین منابع آیلتس ریدینگ محسوب می‌شود. Active Skills در واقع یک مجموعه کتاب است که از مبتدی تا سطح 4 طبقه‌بندی شده و در هر سطح نیز 12  درس دارد.

کتاب Active Skills for Reading
کتاب Active Skills for Reading

با کتاب‎های Active Skills می‌توانید سرعت خواندن متون انگلیسی را افزایش دهید، مهارت ریدینگ خود را تقویت کنید و با استراتژی‌های مختلف برای پاسخ به سوالات ریدینگ در آزمون آیلتس آشنا شوید.

 • کتاب Improve your IELTS Reading Skills

از منابع آیلتس ریدینگ میتوان این کتاب را معرفی کرد این کتاب از مهمترین کتاب های خودخوان در منزل می باشد که هر کاربردی میتواند بدون نیاز به استاد تمامی تکنیک های این کتاب را مطالع کرده در انتهای هر بخش نکات تست زدن برای هر بخش از ریدینگ به صورت مفصل توضیح داده شده است. از ویژگی های این کتاب 9 درسه بودن آن است که تمامی 9 درس مفید و خلاصه در اختیار کاربر قرارگرفته و منابع را مختصر و مفید و کارآمد تدریس کرده است. مدریسی این کتاب از طراحان آزمون اطلی می باشند و این یک امتیاز بسیار خوب برا این کتاب است.

 • کتاب Improve your skills reading for IELTS

مجموعه کتاب SKILL READING برای انتشارات مک میلان می باشد یکی از منابع آیلتس ریدینگ که در 2 کتاب تا نمره 5.5 و نمره 7.5 طراحی شده است. از ویژگی های این کتاب قالب تدریس می باشد. این قالب نموه سوالات را با پاسخ تشریحی ادغام کرده است و نشان داده شده که برای هر قسمت دلیل انتخاب گذینه توضیح داده شده است. متن های کتاب بسیار چالش برانگیز می باشد و کاربران را با متن های کلاسیک و حرفه ای آشنا میکند. از برتری های این کتاب که جزو منابع آیلتس ریدینگ توصیه شده توسط اساتید معروف می باشد کوچک بودن کتاب و مطالعه 1 ماه این کتاب است.

پکیج آیلتس IELTS
پکیج آیلتس IELTS

برای آشنایی با انوع مدرک آیلتس و نحوه دریافت مدرک آزمون آیلتس این مقاله را مطالعه کنید.

منابع آیلتس از مبتدی

اگر مبتدی هستید و قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید، نگران نباشید. همه آن‌هایی که در آزمون آیلتس موفق شده‌اند، انگلیسی را از صفر شروع کرده‌اند. کافیست شروع کنید و مرحله به مرحله پیش بروید. قبل از این‌که مطالعه برای آیلتس را شروع کنید، بهتر است دوره‎های ترمیک زبان انگلیسی را بخوانید تا یک مهارت نسبی پیدا کنید. سعی کنید دایره واژگان خود را افزایش دهید و گرامر را نیز یاد بگیرید. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم از کتاب‎های American English File استفاده کنید.

کتاب‌های American English File هر 4 مهارت  زبان انگلیسی را به طور کامل آموزش می‏دهند و دارای فیلم‌های آموزشی نیز هستند. پس از اتمام این کتاب‌ها می‌توانید به سراغ  سری کتاب‌های Mindset for IELTS بروید و تکنیک‌های آزمون آیلتس را بیاموزید.

 منابع آیلتس کسب نمره 7

اگر می‌خواهید در آزمون آیلتس نمره 7 یا بالاتر از آن را کسب کنید، باید 4 مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ خود را تقویت کنید. برای تقویت هریک از این مهارت‎‌ها، کافیست منابع آیلتس که تا این‌جا معرفی کردیم را به خوبی مطالعه کنید و نکات مهم را به ذهن بسپارید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که  برای کسب نمره 7 باید به آن توجه داشته باشید، آشنایی با آزمون آیلتس است. در واقع می‌توان گفت بهترین منابع آیلتس آن‌هایی هستند که علاوه بر تقویت مهارت‌ها، شما را با چگونگی آزمون آشنا می‎کنند. به عنوان یک داوطلب باید بدانید در چه آزمونی شرکت می‌کنید و قرار است به چه سوالاتی جواب دهید. آشنایی با این موارد به شما کمک می‌کند بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید. بهترین منابع آیلتس کسب نمره 7 عبارتند از:

 • کتاب Understanding and Using English Grammar

یکی از بهترین منابع آیلتس برای یادگیری گرامر آزمون می‌باشد.

 • کتاب Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests, 3rd edition

این کتاب بهترین راهنما برای آشنایی با استراتژی‌های آزمون آیلتس است.

کتاب Official IELTS Practice Materials: این کتاب در دو جلد منتشر شده و بهترین نمونه سوالات آزمون را در اختیارتان قرار می‌دهد.

مشاوره ثبت نام آزمون آیلتس

برای آمادگی آزمون آیلتس حتما نیازمند مطالعه منابع دقیق و کتاب های با ارزشی هستید. همچنین داشتن برنامه دقیق برای رسیدن به هدف شما را یاری خواهد کرد. برای این منظ.ر حتما با مرکز آزمون آیلتس ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره کاملا رایگان و نظر اساتید این مجموعه درباره ازمون آیلتس مطالع شوید. همچنین برای انتخاب بهترین مرکز آزمون با ما در تماس باشید.

بنر آموزش زبان
بنر آموزش زبان

داشتن مشاور خبره برای کسب نمره بالا در آزمون آیلتس و کسب مدرک آزمون آیلتس کمک بسیار زسادی به شما خواهد داشت. ما همراه شما هستین تا نمره ۶ الی ۷ شما را تضمین کنیم.

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. در ادامه شما عزیزان همچنین می توانید پکیج خودآموز آزمون سلپیپ را برای آموزش خود خوان آزمون سلپیپ را تهیه نمایید

یکی از بهترین نمونه سوالات برای دانشگاه کمبریج است دانشگاه کمبریج یکی از سه دانشگاه طراح سوالات آیلتس می باشد. همچنین سایت های مانند IELTS BODY و همچنین IELTS ONLINE که شامل رایتینگ های نمونه و همچنین ریدینگ ها و لغات پرتکرار و مفهوم زبان انگلیسی می باشند قرار داده شده است.

آیلتس کمبریج ( CAMB RIDGE IELTS ) هر چند وقت اقدام به انتشار برگه های امتحان آزمون های آیلتس می کند که بهترین منبع برای آشنایی با سوالات می باشد تا کنون ۱۴ عدد از کتب را ارائه داده اند.

تمامی منابع که در بالا به آنها اشاره شده است در قالب یک پکیج آیلتس توسط مرکز زبان ایران برتانیا به همراه تدریس بهترین استاد آیلتس ایران قرار داده شده است که نمره ۷ به بلای ایلتس را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *