سبد خرید

دولینگو

در این صفحه درباره دولینگو که یکی از بهترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی می باشد.توضیح داده شده است. تمامی نکات اینکه چرا باید این آزمون را انتخاب کنیم. برتری این آزمون نسبت به سایر آزمون ها چیست و چطور میتوانیم منابع و نمونه سوالات کاملی از این آزمون داشته باشیم. حتما برای کسب اطلاعات کافی و کسب اطلاعات کامل درباره این آزمون این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

آزمون دولینگو چیست؟

یکی از بهترین آزمون های معروف زبان انگلیسی که هم از نظر قیمت (49 دلار معادل 2 میلیون) و هم از نظر سهولت سوالات (تکراری بودن سوالات) و حتی شرایط برگزاری آزمون (با لپ تاب شخصی منزل خود بدون نیاز به شرکت در مرکز آزمون) و نحوه و ساعت برگزاری (هر ساعتی از شبانه روز میتوان در این آزمون شرکت کرد) که مدت زمان برگزاری این آزمون تنها یک ساعت می باشد، از برتری های بسیاری نسبت به سایر آزمون های دیگر مانند تافل یا آیلتس برخوردار است. برای کسب اطلاعات کامل مقاله آزمون دولینگو را مطالعه کنید.

آزمون دولینگو چیست؟

برای شرکت در آزمون دولینگو حتما از تجربه استاد با تجربه ای برای کسب نمره بالای 120 استفاده کنید. ما می توانیم این قول رابه شما دهیم که نمره بالا را کسب کنید. 

ما نمونه سوالات کتاب ها و منابع و تدریس بی نظیر آزمونی و ساختار های کلاسیک را به تمامی داوطلبین عزیز به صورت رایگان برای تمامی عزیزانی که در کلاس های ما ثبت نام کنند میتوانیم تضمین کنیم.

 

دانلود لغات کاربردی آزمون DUOLINGO

اهمیت لغات کاربردی در آزمون دولینگو بسیار بالاست. در این صفحه تمامی لغات کاربردی برای آزمون دولینگو جمع آوری شده است و به صورت رایگان در اختیار تمامی داوطلبین عزیز قرار خواهد گرفت. برای دانلود لغات ضروری آزمون دولینگو اینجا کلیک کنید.

پیشرفت 100 درصدی

قبولی تمامی داوطلبین

تضمین توسط مرکز زبان

راهنمای صفر تا 100 آزمون دولینگو

ما راهنمایی آزمون را برای به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم و سعی بر این شده است که از صفر تا 100 زیر بم آزمون را برای شما در آزمون دولینگو گلچین کنیم. اگر 1000 سایت مختلف را گشت زده اید از صفحه ما حتما دیدن کنید تا راهنمای کلی آزمون در اختیار شما قرار بگیرید.

راهنمای صفر تا 100 دولینگو

دانستن تمامی تکنیک های آزمون DUOLINGO از قبیل این که در چه قسمت های چه گرامری و چه ساختاری را رعایت کنیم چه لغاتی را برای بالا بردن سطح نمره خود بیشتر استفاده کنیم، باعث شده است سوالات بسیار زیادی در ذهن بسیاری از افراد شکل بگیرد که چه برتری ها و چه امتیازاتی برای آزمون DUOLINGO نسبت به سایر آزمون های در نظر بگیریم. برای این منظور مقاله راهنمای آزمون دولینگو را با دقت مطالعه کنید. دسته بندی خوبی توسط استاد رحمانی انجام شده است که با دقت مطالعه بفرمایید.

نحوه پرداخت آزمون دولینگو
کارنامه آزمون دولینگو
منابع جامع دولینگو

تجربه سال های گذشته دولینگو​

در همه آزمون ها استفاده از تجربه سال های گذشته افرادی که در آزمون شرکت کرده اند و استفاده از نکات کلیدی برای هر قسمت می تواند راه گشای بسیاری از موارد باشد. از آنحایی که DUOLINGO یک آزمون آنلاین است و ساختار های بسیار تکرار پذیر می باشند اقدام بسیار موثر و کاربردی مرکز زبان ایران بریتانیا که تجربه 10 سال گذشته افراد مختلف را برای شما جمع آوری کرده است و در صفحه تجربه آزمون دولینگو قرار داده است. این تجربیان مهترین کلیدی است برای کسب نمره بالا 120 که به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

قیمت آزمون دولینگو​

هزینه DUOLINGO تنها 49 دلار آمریکا می باشد که با دلار امروز که این مقاله در حال نوشتن می باشد تقریبا 2 میلیون تومان است که در برابر آزمون تافل یا حتی آیلتس مقدار ناچیز می باشد. اما نحوه پرداخت این آزمون و همچنین نداشتن کارت های اعتباری بزرگترین مشکل این آزمون در ایران می باشد. تمامی این مشکلات را مرکز زبان ایران بریتانیا برطرف کرده است برای کسب اطلاعات کافی درباره نحوه پرداخت و شرایط DUOLINGO حتما مقاله قیمت آزمون دولینگو را با دقت مطالعه کنید. پس از پرداخت آزمون تمامی کاربران به مدت 21 روز مهلت دارند که در این آزمون شرکت کنند.

برخی از مشکلات آزمون دولینگو​

همان طور که همه ما میدانیم همه آزمون ها نقاط قوت و ضعفی وجود دارد در آزمون DUOLINGO نیز به همین صورت است. بسیاری از داوطلبین در این آزمون شرکت میکنند اما نمره مورد نظر خود را کسب نمیکنند و حتی آزمون آنها برای چندین بار رد می شود. تمامی نکات و قوانین ساختاری آزمون DUOLINGO توسط تیم مجرب مرکز زبان ایران بریتانیا ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. برای اطمینان از قبولی و کسب نمره بالا حتما مقاله مشکلات آزمون دولینگو را با دقت مطالعه کنید.

امکان تقلب در آزمون دولینگو ​

در گذشته افراد مختلفی به جای شما در آزمون DUOLINGO شرکت میکردند اما در سال های اخیر برای جلوگیری از تقلب یک سیستم بسیار پیچیده ای به آزمون DUOLINGO اضافه شده است که باعث می شود کوچکترین حرکت شما در آزمون ثبت و ضبط شود. آیا هنوز هم راه های وجود دارد که بتوان در این آزمون تقلب کرد؟ درصورت تقلب چه اتفاقی برای داوطلب رخ خواهد داد. برای کسب اطلاعات کافی درباره تقلب در این آزمون حتما مقاله تقلب در آزمون دولینگو را با دقت مطالعه کنید.

نمونه سوالات سال های گذشته دولینگو​

همانطور که شما میدانید آزمون DUOLINGO مانند دیگر آزمون های آنلاین زبان انگلیسی دارای تکرار پذیری بسیاری است یعنی داشتن نمونه سوالات کامل این آزمون می تواند به شما در کسب نمره بالا کمک کند به گفته اکثر داوطبینی که در سال های گذشته در این آزمون شرکت کرده اند تعداد نمونه سوالاتی که توسط مرکز زبان ایران بریتانیا دریافت کرده اند توانسته است در کسب نمره بالا کمک خوبی داشته باشد. لذا حتما مقاله نمونه سوالات آزمون دولینگو را با دقت مطالعه کنید.

0
داوطلبین مرکز
0
استاد با تجربه
0
سال نمونه سوال

منابع آزمون دولینگو

سوال اکثر داوطلبین عزیز این است که با پشت سرگذاشتن کلاس های تخصصی آزمون آیلتس و یا تافل میتوانند در این آزمون شرکت کنند و یا اینکه لغات ضروری DUOLINGO با آزمون های دیگر شباهت دارد یا خیر؟ 4 کتاب معروف برای DUOLINGO به چاپ رسیده است و 1 کتاب لغت ضروری که همه این موارد در صفحه منابع آزمون دولینگو موجود می باشد. حتما این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

منابع کامل آزمون دولینگو

اسپیکینگ دولینگو

یکی از جذاب ترین بخش های این آزمون اسپیکینگ است که خود به 3 قسمت تقسیم می شود. 

پاسخ به کیو کارت که شبیه آزمون آیلتس می باشد.

قسمت دوم پاسخ به سوال چالشی که مطرح شده است.

قسمت سوم توصیق تصویر به مدت یک دقیقه و 30 ثانیه. برا یکسب اطلاعات کامل درباره بخش اسپیکینگ حتما مقاله اسپیکینگ دولینگو را با دقت مطالعه کنید.

رایتینگ دولینگو

در این بخش که شامل رایتینگ می باشد سوالات متنوعی برای کاربران مطرح می شود که توصیف تصویر و همچنین نوشتن متن 50 کلمه ای درباره کلیت سوال میتواند برای شما مطرح شود. دانستن تکنیک های حرفه ای و همچنین داشتن نمونه سوالات کاملی از رایتینگ آزمون در سال های گذشته میتواند کمک خوبی به داوطلبین باشد. برای کسب اطلاعات کافی درباره رایتینگ دولینگو اینجا کلیک کنید. 

ریدینگ دولینگو

در قسمت ریدینگ که شامل 2 بخش مهم تلفظ کلمات و همچنین تست های چندگانه 8 دقیقه ای می باشد. نحوه دقیق تلفظ کلمات و همچنین متن کاملی از ریدینگ های سال های گذشته در صفحه ریدینگ آورده شده است. در قسمت انتخاب سوالات 8 دقیقه ای نیز که بسیار جدید است توسط مرکز ایران بریتانیا نمونه سوالات جمع آوری شده است. حتما برای کسب اطلاعات کامل درباره بخش ریدینگ دولینگو اینجا کلیک کنید. 

لیسنینگ دولینگو

لیسنینگ یکی از بهترین و نمره بیار ترین قسمت های آزمون می باشد که حتما برای شما نیز سوال بوده که چطور میتوان در این بخش که فقط به متنی که باید پخش می شود با دقت گوش دهید و تلفظ و ساختاری که می شنوید دقیقا بنویسید. برای داشتن منابع دقیق لیسنینگ آزمون در سال های گذشته که تکرار بسیار زیادی می باشد برای کسب اطلاعات در این بخش مقاله لیسنینگ دولینگو را مطالعه کنید.

آزمون تعیین سطح دولینگو

دانستن اینکه چقدر برای این آزمون شما آماده هستید میتواند کمک بسیاری به تمامی داوطلبین باشد که هر چه سریع تر نقاط ضعف خود را برطرف کرده و نقاط قوت خود را تقویت کنند. برای اولین بار در ایرن مرکز زبان تخصصی DUOLINGO ایران بریتانیا به عنوان نماینده ایرانی آزمون DUOLINGO اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح کاملا رایگان برای DUOLINGO کرده است که تمامی قسمت های آزمون برای شما تصحیح خواهد شد و نکات کلیدی برای تقویت زبان شما برای شما ارسال می شود. مرکز ایران بریتانیا نمونه سوالات 7 سال گذشته را به صورت دسته بندی شده تهیه کرده است و در اختیار شما قرار خواهد داد. برای این منظور حتما از صفحه تعیین سطح آزمون دولینگو دیدن فرمایید.

تعیین سطح آنلاین دولینگو
کلاس دولینگو

دوره های تخصصی دولینگو

آیا برای DUOLINGO شرکت در کلاس تخصصی ضروری می باشد و یا اینکه استاد حرفه ای و مدرس با سابقه خوب در این آزمون را از کجا پیدا کنم؟ مرکز زبان ایران بریتانیا توانسته است با استفاده از تجربه استاد رحمانی بزرگوار که تدریس حرفه ای آزمون DUOLINGO را در ایران و در بسیاری از کشورها برعهده داشته است تنها با 5 جلسه بله با 5 جلسه شما را آماده شرکت در آزمون تخصصی DUOLINGO کنند. برای کسب اطلاعات کافی حتما صفحه کلاس دولینگو را دیدن فرمایید.

بسته کاملا خودآموز آزمون دولینگو

افرادی که در گذشته به صورت خودخوان زبان خود را تقویت کرده اند و یا اینکه در کلاس های زبان تخصصی و عمومی شرکت کرده اند و ساختار زبانی خوبی دارند، برای این دسته از افراد مرکز زبان ایران بریتانیا، اقدام به تهیه و انتشار بسته زبان کاملا خودآموز DUOLINGO کرده است که در این بسته آموزش تمامی نکات و ساختار های حرفه ای رعایت شده است و شامل نمونه سوالات سال های گذشته و همچنین کتاب های و لغات ضروری و از همه مهمتر تدریس بخش های مختلف با زبان فارسی توسط استاد رحمانی می باشد. حتما از صفحه  پکیج دولینگو دیدن فرمایید.

بنر فروش پکیج دولینگو
بنر فروش پکیج دولینگو

داوطلبان گرامی، دولینگو یکی از بهترین های و آسان ترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی می باشد. لذا انتحخاب دولینگو به عنوان منبع اصلی برای پذیرش دانشجویی و یا پذیرش کاری و غیره بهترین تصمیم شما میتواند باشد. ما همراه شما خواهیم بود به صورت کاملا رایگان برای مشاوره و کشب اطلاعات بیشتر درباره این آزمون حتما هر سوالی داشتید از صفحات اختصاصی ایران بریتانیا بازدید کنید. و همچنین سعی کنید با ما در تماس باشید.

مشاوره و پشتیبانی

تمامی شما عزیزان میتوانید برای مشاوره و پشتیبانی و کسب اطلاعات کافی درباره آزمون DUOLINGO و همچنین برگزاری این آزمون در ایران با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید به کانال تلگرامی مرکز زبان ایران بریتانیا و همچنین صفحه اینستاگرام ایران بریتیش مراجعه کنید. همچنین شم میتوانید در شبکه های اجتماعی مختلفی مانند پینترست و یا فیسبوک و تویتر نام ایران بریتانیا را سرچ کرده و ما را دنبال کنید. این را به خاطر داشته باشید که برای کسب نمره بالا در هر آزمونی به یک استاد دلسوز و حرفه ای و با تجربه به ساختار های آن آزمون نیاز مند می باشد. لذا برای مشاوه با استاد و کسب اطلاعات کافی حتما با ما در ارتباط باشید.