سبد خرید
دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations

دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations

3/5 - (2 امتیاز)

در این صفحه دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations قرار داده شده است و تمامی مطالب درباره این رمان و نویسنده آن توضیح داده شده است و تمامی نکاتی که در خواندن این کتاب باید رعایت شود بیان شده است. لطفا برای دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

توضیح درباره کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations

این کتاب به اسم های معروف آرزوهای بزرگ و یا انتظارات بزرگ و حتی توقعات بزرگ به چاپ رسیده است. نویسنده این کتاب کسی نیست جز چارلز دیکنز یکی از رمان نویسان معروف زبان انگلیسی که این رمان را با دقت و با سلیقه بالا نوشته است. موضوع داستان درباره زندگی نامه یک کودک یتیم به نام پیپ هست که هفت ساله است و اتفاقات در یک زمستان بسیار سرد برای این کودک رخ میدهد.

کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations مانند دیگر آثار چارلز یکی از اثارات زندگی نامه است که آثار زندگی در شرایط سخت را برای افرار به تصویر میکشد. سختی و شیرینی زندگی هر دو در نوشته این کتاب در کنار یکدیگر زندگی را شیرین کرده است.

ویژگی های برجسته کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations

این کتاب مانند دیگر کتاب های چارلز دیکنز با زبانی بسیار شیوا و روان با فضا سازی های بسیار بی نظیر توانسته است تمامی شرایط محیطی را برای کاربر به تصور بکشد و یکی از هنرهای نویسنده ارتباط برقرار کردن با خواننده در این کتاب است که خود خواننده انگار در محصط قرار گرفته است.

ویژگی های برجسته کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations
ویژگی های برجسته کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations

دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations سراسر هیجان و دارای ساختار بسیار متنوع باعث شده است که افراد زیادی برای ارتقا زبان انگلیسی و حتی جنبه تفریح این کتاب را مطالعه کنند.

دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations

مرکز زبان ایران بریتانیا هم دو کتاب زبان انگلیسی اصلی و ترجمه این کتاب را به صورت کاملا رایگان در این قسمت قرار داده است که تمامی داوطلبانی که قصد ارتقا سطح زبانی دارند این کتاب را مطالعه کرده و زبان خود را تقویت کنند و افرادی که قصد مطالعه این کتاب را دارند به صورت رایگان کتاب فارسی را مطالعه کنند.

دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations زبان انگلیسی

دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations ترجمه فارسی

پس از دانلود کتاب رومان آرزوهای بزرگ Great Expectations آنرا با دقت مطالعه کنید. همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. همچنین برای دانلود کتاب انگلیسی هفتم اینجا کلیک کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *