سبد خرید
دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE   

امتیاز post

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE که یک منبع عالی برای یادگیری لغات جهت شرکت در آزمون بین‌المللی GRE است در این صفحه قرار گرفته است. این کتاب 500 کلمه ضروری را به صورت فلش کارت در اختیار داوطلب قرار می‌دهد و اطلاعات مربوط به هر کلمه را نیز بیان می‌کند. در انتهای این دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

معرفی کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE

کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE در سال 2011 توسط جن دزیورا (Jennifer Dziura) نوشته شده است. این کتاب در سطح پیشرفته طراحی شده و به داوطلبان آزمون GRE پیشنهاد می‌شود.

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE لغت ضروری آزمون GRE را به صورت فلش کارت در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. در واقع، شما در یک صفحه از کتاب با لغت، تلفظ و نقش آن در جمله آشنا می‌شوید و در صفحه دیگر تعاریف، مثال‌ها و کلمات مرتبط با آن را می‌بینید.

ویژگی‌های کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE

فلش‌کارت‌های متعددی برای یادگیری لغات زبان انگلیسی و به خاطر سپردن آن‌ها وجود دارند، اما فلش‌ کارت   Manhattan چیز دیگری است. دانلود رایگان دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE طوری طراحی شده است که به زبان‌آموز کمک می‎کند کلمات را به خوبی درک کند و برای همیشه به خاطر داشته باشد.

حتما بخوانید
دانلود کتاب انگلیسی هفتم
ویژگی‌های کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE
ویژگی‌های کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE برای هر لغت یک تعریف کوتاه ارائه می‎دهد و از واژه‌ی معرفی شده در مثال‌های مرتبط استفاده می‎کند. در واقع با این کار لغت را در قالب یک جمله به مخاطب آموزش می‌دهد و کاربردهای آن را نیز بیان می‎کند. مترادف هر لغت و کلمات مرتبط به آن در کتاب عنوان شده و در برخی از کارت‌ها ریشه کلمه نیز دیده می‌شود.

به طور کلی می‎توان گفت، این مجموعه جامع‌ترین واژگان را جمع‌آوری کرده و یک منبع عالی برای یادگیری لغات و شرکت در آزمون محسوب می‎شود.

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE

برای داشتن کتاب های متنوع و رایگان زبان انگلیسی به خصوص آزمون های بین المللی حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب  Manhattan 500 Essential Words GRE

دانلود رایگان کتاب Manhattan 500 Essential Words GRE   به صورت یک فایل پی‌دی‌اف در اختیار شما قرار می‌گیرد. همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، این کتاب به صورت فلش کارت طراحی شده است. شما در یک صفحه لغت را می‌بینید و در پشت صفحه می‌توانید معنی لغت را مطالعه کنید.

هر لغت را چندین بار بخوانید و تلفظ آن را یاد بگیرید. مثال‎ها را با دقت مطالعه کنید و با نقش کلمه در جمله و نحوه بکار بردن آن آشنا شوید. به مترادف‌ها و کلمات مرتبط دقت کنید و از آن‌ها برای یادگیری بیشتر استفاده نمایید. با مطالعه و تمرین زیاد به راحتی می‌توانید لغات را یاد بگیرید و برای همیشه به خاطر بسپرید.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب Cutting Edge در 6 جلد

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *