مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

دانلود رایگان کتاب Inside Reading در ۵ جلد

دانلود رایگان کتاب Inside Reading که یک مجموعه کتاب است. این مجموعه در ۵  جلد منتشر شده و برای تقویت مهارت ریدینگ و رایتینگ پیشنهاد می‎شود. دانلود رایگان کتاب inside Reading مجموعه‌ای از متون اداری، آکادمیک، علمی و تخصصی با موضوعات مختلف را در اختیار زبان‌آموز‌ قرار می‌دهد و او را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی آماده می‌کند. در این صفحه دانلود رایگان کتاب inside Reading را برای شما قرار داده‌ایم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

معرفی کتاب inside Reading

مجموعه inside Reading یکی از بهترین منابع برای تقویت مهارت ریدینگ زبان انگلیسی است. این مجموعه  توسط انتشارات آکسفورد و در ۵ جلد منتشر شده است. جلد اول این کتاب مباحث پایه زبان انگلیسی را در برمی‌گیرد و از ساده‌ترین لغات و مفاهیم شروع می‌کند. هر چه شماره جلد بالاتر می‌رود، سطح آن نیز پیشرفته‌تر شده و مباحث سخت‌تر می‎شوند.

دانلود رایگان کتاب inside Reading موضوعات مختلفی را شامل می‎شود و به مباحث علمی، فلسفی، روانشناسی، مهندسی و دیگر مباحث دانشگاهی می‎پردازد. مطالب کتاب از منابع معتبری برداشت شده‌اند و قابل استناد می‌باشند. نویسندگان کتاب نیز از جمله افراد مطرح و خبره در زمینه کاری خود هستند.

مجموعه inside Reading علاوه بر کتاب دارای فایل‌های صوتی نیز می‌باشد. تمامی متون کتاب به صورت صوت در دسترس هستند و امکان یادگیری تلفظ صحیح واژگان را در اختیار زبان‎آموز قرار می‎دهند. این مجموعه بر روی لهجه بریتیش تمرکز دارد.

ویژگی‌های کتاب inside Reading

خواندن متون انگلیسی یکی از بهترین راهکارها برای تقویت مهارت ریدینگ است. کتاب inside Reading  متون متعدد با موضوعات متنوع را جمع‌آوری کرده و مجموعه‌ای کامل را در اختیار زبان‌آموز قرار می‎دهد. به هر موضوعی که علاقه‌مند باشید، می‌توانید مبحث موردعلاقه‌‌تان را در مجموعه کتاب inside Reading پیدا کنید و مهارت ریدینگ و درک مطلب خود را بهبود بخشید.

ویژگی‌های کتاب inside Reading
ویژگی‌های کتاب inside Reading

دانلود رایگان کتاب inside Reading همراه با فایل‌های صوتی و یک نرم‌افزار ارائه می‎شود. نرم‌افزار آموزشی inside reading  برای هر درس آزمونی را ارائه می‌دهد. زبان آموز می‌تواند با شرکت در این آزمون میزان یادگیری خود را بسنجد و با مطالعه پاسخ سوالات، اشتباهات خود را برطرف نماید.

با دانلود رایگان کتاب inside Reading و مطالعه آن می‎توانید دایره واژگان خود را گسترش دهید و با کاربرد هر واژه و محل دقیق قرار گرفتن آن در جمله آشنا شوید.

دانلود رایگان کتاب Inside Reading

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading جلد مقدماتی

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی مقدماتی

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading جلد اول

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد اول

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading جلد دوم

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد دوم

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد دوم ۵-۱

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading جلد دوم ۱۰-۶

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading جلد سوم

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد سوم ۶-۱

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد سوم ۱۰-۶

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading جلد چهارم

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد چهارم ۵-۱

لینک دانلود رایگان کتاب Inside Reading فایل صوتی جلد چهارم ۱۰-۶

برای داشتن کتاب های متنوع و رایگان زبان انگلیسی به خصوص آزمون های بین المللی حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب inside Reading

دانلود رایگان کتاب inside Reading به صورت یک فایل پی‌دی‌اف در اختیار شما قرار می‌گیرد. توصیه می‌شود از اولین کتاب با عنوان inside reading intro شروع کنید و به ترتیب تا inside reading 4  پیش بروید. این مجموعه کتاب در هر جلد سخت‌تر و پیشرفته‌تر از جلد قبلی می‌باشد و متناسب با سطح زبان‌آموز ارتقا می‌یابد.

با دانلود و مطالعه آن می‌توانید مهارت ریدینگ خود را تقویت کنید و در کنار آن ۲ مهارت رایتینگ و اسپیکینگ را نیز بهبود بخشید. گوش دادن به فایل‌های صوتی مجموعه، در پیشرفت مهارت لیسینینگ به شما کمک می‏کند و مهارت شنیدا‌ری‌تان را ارتقا می‏دهد. دروس را به دقت مطالعه کنید و با تکرار و تمرین واژگان را به خوبی به ذهن بسپارید. تمرینات انتهای هر درس را انجام دهید و میزان مهارت و تسلط خود را محک بزنید.

با دانلود رایگان ابن کتاب و مطالعه مجموعه کامل آن به شما کمک می‌کند تا متون انگلیسی را مانند یک حرفه‌ای بخوانید و هم‌زمان مطالب خوانده شده را درک کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *