سبد خرید
دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary در 2 جلد

دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary در 2 جلد

امتیاز post

در این صفحه دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary قرار گرفته است. همچنین اهمیت مطالعه این کتاب برای بالابردن سطح لغت زبان انگلیسی بیان شده است. در این صفحه نحوه مطالعه این کتاب قرار گرفته شده است. برای دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب Focus on Vocabulary

یکی از کتاب های بی نظیر لغت که علاوه بر اینکه پشتیبانی لغت زبان انگلیسی برای آزمون های بین المللی را انجام می دهد به دلیل اینکه در بسیار از لغت ها را از فیلم ها و موسیقی و حتی سریال های است حرفه ای زبان انگلیس برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارد در این کتاب گنجانده شده است. اگر میخواهید داندی که این کتاب برای چه سطجی از زبان طراحی شده است به این صورت است که این کتاب برای سطوح متوسط یعنی سطح B1  تا به حرفه ای C2  می باشد.

دامنه لغتهای که شما با دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary بر زبان شما اضافه خواهد شد 6000 یا 7000 هزار لغت جدید خواهد بود که تحول گسترده بر زبان شما خواهد بود. این کتاب در 2 جلد که در 7 فصل جذاب طراحی شده است. موضوعات مختلف را بررسی کرده و لغات کاربردی هر یک را مورد سنجش قرار میدهد.

ویژگی های کتاب Focus on Vocabulary

از ویژگی های بی نظیر این کتاب که تمامی اساتید و مدریسن حرفه ای زبان آن را پیشنهاد میکنند شامل:

  • تنوع لغت
  • آموزش لغات ضروری
  • آموزش به همراهتمارین بعد از یادگیری
  • آموزش همراه با عکس
  • آموزش اصطلاحات عامیانه و کاربردی روزمره
  • آزمون گرفتن لغات برای تسلط بیشتر
حتما بخوانید
دانلود رایگان مجله ریدرز دایجست در 4 کشور مختلف
ویژگی های کتاب Focus on Vocabulary
ویژگی های کتاب Focus on Vocabulary

در پایان هر فصل یک دیکشنری و یم لغت نامه برای لغاتی که آموخته اید قرار گرفته است که باعث می شود که واژگانی که آموخته اید ار به نحوه احسنت در جمله سازی و یا کاربردی در نوشتن متن ها و مقالات به کار ببرید.

دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary به پاسخنامه

دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary جلد اول PDF

دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary پاسخ نامه سوالات جلد اول

دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary جلد دوم PDF

دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary پاسخ نامه جلد دوم

برای داشتن کتاب های متنوع و رایگان زبان انگلیسی به خصوص آزمون های بین المللی حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب Focus on Vocabulary

پس از دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary آن را از حالت فشرده خارج کرده و شروع به مطالعه کنید. ابتدا لغاتی که در اول درس داده شده را با دقت مطالعه کنید. سپس تمارین آخر هر درس را حل کرده و در اخر هم برای اطلاع از اینکه به لغات مسلط شده اید بیا نه حتما تست های ترجیحی آخر فصل را حل کنید. برای دانلود کتاب های حرفهای زبان انگلیسی برای گوش دادن حتما دانلود رایگان کتاب Listen Here انجام دهید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

حتما بخوانید
دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *