سبد خرید
دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate

دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate

امتیاز post

در این صفحه دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate با بالاترین کیفیت قرار گرفته است. حتما برای بالا بردن سطح زبانی خود و نزدیک کردن سطح زبانی خود به زبان انگلیسی و حتی بالا بردن نمره اسپیکینگ آزمون های مختلف دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate را انجام دهید.

معرفی کتاب English Idioms in Use Intermediate

اگر شما هم مانند بسیاری از زبان آموزان دیگر به دنبال کتابی برای تقویت اصطلاحات زبان انگلیسی و همچنین بالابردن قدرت اطلاحات خود مانند نیتیو ها هستید حتما دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate را انجام دهید. این کتاب از انتشارات کمبریج علاوه بر مناسب بودن در ساختار های آزمون های مااند آیلتس و تافل و غیره در رایتینگ و ایپیکینگ مفید می باشد برای بالا بردن سطح زبان انگلیسی در مکالمه نیز مفید می باشد.

این کتاب در چند ویرایش تنطیم شده است که در چاپ جدید آن 62 درس در این کتاب گنجانده شده است و سعی شده است که اصطلاحات را به همراه معانی تخصصی و مثال های کاربردی به کار ببرد. تمارین حرفه ای در انتهای هر درس آورده شده که بسیار کاربردی است. این کتاب تاکید بسیار بر بالا بردن استعداد افراد خواهد داشت.

ویژگی های کتاب English Idioms in Use Intermediate

کتاب اصطلاحات رایج زبان انگلیسی کاربردهای زیادی دارد به خصوص در زبان آزمون که توسطه شده توسط اساتید برجسته مختلفی می باشد. به دلایل زیر این کتاب بسیار مهم است:

  • اصطلاحات مهم زبان
  • دسته بندی کاربردی
  • تمارین هر بخش
  • آزمون های کوچک در انتهای هر بخش
  • تنوع به کاربردن لغات از ضعیف به سمت سخت
حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب IELTS Trainer
ویژگی های کتاب English Idioms in Use Intermediate
ویژگی های کتاب English Idioms in Use Intermediate

به دلایل بسیار زیاد دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate توصیه شده است حتما دانلود را انجام دهید.

دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate به همره فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate

برای داشتن کتاب های متنوع و رایگان زبان انگلیسی به خصوص آزمون های بین المللی حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب های اصطلاحات انگلیسی

پس از دانلود رایگان کتاب English Idioms in Use Intermediate آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس ابتدا لغاتی که در در ابتدای هر فصل داده شده است را با دقت مطالعه کنید سپس به نیم تمرین هایی که در انتهای هر درس داده شده است را با دقت انجام دهید سپس برای برای تسلط بیشتر تست های که هر بخش داده شده است را انجام دهید. اگر به دنبال کتاب بسیار ارزشمند برای تسلط کامل بر لغات ضروری هستید دانلود رایگان کتاب Focus on Vocabulary را با دقت انجام دهید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب The Official Guide to OET

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *