سبد خرید
دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

امتیاز post

در این صفحه دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT قرار گرفته شده و تمامی نکات کلیدی درباره نحوه مطالعه این کتاب و دلایل اهمیت این کتاب برای مطالعه بیا شده است. لطفا برای دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

هر فردی که به تازگی مطالعه آزمون تافل را شروع کرده است درباره ساختار و نحوه برگزاری آزمون تافل سوالات بسیار زیادی دارد. کتاب بیلدینگ اسکیل برای آزمون تافل صفر تا 100 آزمون تافل را معرفی میکند و همچنین به تمامی سوالات مختلفی که برای یک داوطلب ممکن است در مسیر آزمون آیلتس پیس بیاید تمامی این سوالات را با دقت پاسخ داده شده است.

یکی از بهترین ویژگی های این کتاب استفاده از استراتژی برای هر چهار مهارت اسپیکینگ تافل، رایتینگ، و ریدینگ وحتی لیسنینگ تافل می باشد. در این کتاب در بخش اسپیکینگ و رایتینگ تمارین بسیار خوبی گذاشته شده است که می توان شبیه سازی آزمون اصلی باشد. همچنین سمپل های که در انتهای هر بخش توسط طراح به عنوان نمره بالا قرار گرفته شده است می تواند کمک خوبی به کسب نمره بالا داشته باشد.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب TOEFL Writing Test

ویژگی های کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

اکثر اساتید برجسته زبان انگلیسی توصیه به مطالعه این کتاب که یکی از کتاب های خودخوان زبان انگلیسی می باشد کرده اند به دلایل زیر:

  • معرفی بخش های مختلف با دقت
  • آموزش تمامی بخش های مختلف آزمون تافل
  • تمارین ویژه در هر بخش 
  • نمونه سوالات تستی مطابق با آزمون
  • سمپل های نمره بالای آزمون تافل
ویژگی های کتاب Building Skills for the TOEFL iBT
ویژگی های کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که توسط انجمن زبان ایالات متحده به مطالعه آن توصیه شده است لذا حتما این متاب را دانلود کرده و مطالعه بفرمایید.

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT به همراه فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT فایل PDF

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT فایل صوتی لیسنینگ

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT فایل صوتی رایتینگ

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT فایل صوتی ریدینگ

دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT فایل صوتی اسپیکینگ

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب Building Skills for the TOEFL iBT

پس از دانلود رایگان کتاب Building Skills for the TOEFL iBT آن را از حالت فشرده خارج کرده و سپس به مطالعه آن بپردازید.برای مطالعه این کتاب ابتدا به توضیحات ابتدایی درمورد آزمون تافل و نحوه برگزاری با دقت مطالعه کنید.سپس تمارین توضیحی و کاربردی هر بخش را با دقت انجام دهید. برای بالا بردن سطح آزمونی خودمیتوانید حتما به نمونه رایتینگ های و اسپیکینگ های تافل در که بخش انتهایی آورده شده است با دقت نگاه کرده و طبق نوشته و صحبت انجام شده صحبت کنید. برای دانلود رایگان Check Your Vocabulary for TOEFL اینجا کلیک کنید.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب word smart چاپ 3

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *