سبد خرید
دانلود رایگان کتاب Barron's Essential Words for the GRE

دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE در 1 جلد

امتیاز post

اگر قصد شرکت در آزمون GRE را دارید، باید منابع مناسب این آزمون را مطالعه کنید. دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE یکی از بهترین منابع برای شرکت در آزمون GRE  است. این کتاب دایره واژگان زبان‌آموز را تقویت کرده و در درک بهتر لغات به او کمک می‌کند. برای دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

معرفی کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

برای موفقیت در آزمون GRE باید واژگان دشوار زبان انگلیسی را بشناسید و درک درستی از آن‌ها داشته باشید. کتاب Barron’s Essential Words for the GRE حدود 800 لغت از رایج‌ترین واژه‌هایی که در آزمون GRE مطرح شده‌اند را معرفی می‌کند و تعریف درستی از آن‌ها را به مخاطب خود آموزش می‎دهد.

کتاب Barron’s Essential Words for the GRE توسط انتشارات بارونز چاپ شده و بخش‌های زیر را شامل می‎شود:

 • معرفی
 • پیش آزمون
 • برنامه‌های مطالعاتی پیشنهادی
 • 300 کلمه GRE با فرکانس بالا
 • کلمات ضروری برای GRE
 • نقد و بررسی: 300 کلمه GRE با فرکانس بالا
 • نقد و بررسی: کلمات ضروری برای GRE
 • پسوندهای رایج
 • پس آزمون
 • پاسخنامه
 • جمع‌بندی

ویژگی‌های کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE پرتکرارترین واژگان آزمون‌های قبلی GRE را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‎های دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE بخش پیش‌آزمون آن است. پیش‌آزمون تعدادی سوال از لغات جدید مطرح می‌کند و از مخاطب می‌خواهد تا با پاسخ دادن به این سوالات، سطح فعلی زبان خود را بسنجد.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب Top Notch چاپ 3
ویژگی‌های کتاب Barron's Essential Words for the GRE
ویژگی‌های کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

در بخش بعدی واژگان جدید به همراه معنی‌شان به مخاطب معرفی می‎شوند. هر واژه با یک یا دو مثال ارائه می‎گردد تا مخاطب درک و فهم درستی از آن پیدا کند و به خوبی مسلط شود. در انتهای هر درس که دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE نیز تعدادی تمرین برای یادگیری بیشتر ارائه شده است. پاسخ تمرینات در انتهای کتاب، بخش پاسخنامه، موجود است.

پس از اتمام دروس و آموزش کامل لغات، آزمون دیگری با عنوان پس‌آزمون ارائه شده است. این آزمون به  زبان‌آموز کمک می‌کند تا میزان تسلط و یادگیری خود را بسنجد و برای آزمون اصلی آماده شود.

دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

برای داشتن کتاب های متنوع و رایگان زبان انگلیسی به خصوص آزمون های بین المللی حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

دانلود رایگان کتاب Barron’s Essential Words for the GRE به صورت یک فایل پی‌دی‌اف در اختیار شما قرار می‌گیرد. مطالعه را از بخش اول آغاز کنید و به ترتیب پیش بروید. بخش پیش ‎آزمون را مطالعه کنید و به سوالات به دقت پاسخ دهید. مهم نیست چند واژه را میدانید یا به چند سوال درست جواب می‌دهید. پیش‌آزمون به شما کمک می‌کند تا با واژگان GRE تا حدی آشنا شوید. علاوه بر این، با مطالعه پیش‌آزمون این فرصت را دارید که سطح فعلی زبانتان را بشناسید و پس از مطالعه کتاب و یادگیری لغات جدید، میزان پیشرفت خود را بسنجید.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب IELTS Life Skills در 3 فایل

در مرحله بعد به سراغ واژگان جدید بروید و سعی کنید تمرینات مربوط به هر بخش را نیز به طور کامل انجام دهید تا به خوبی مسلط شوید. جواب‌های خود را با پاسخنامه انتهای کتاب مقایسه کنید و اشتباهاتتان را برطرف نمایید. زمانی که حس کردید لغات را به خوبی یاد گرفته‌اید، پس‌آزمون را انجام دهید. اگر کتاب را به‌ خوبی و بادقت مطالعه کنید، متوجه پیشرفت سطح زبانتان می‌شوید و نمره خوبی در آزمون کسب می‌کنید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *