مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها با ۲ زبان

در این صفحه دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها به ۲ زبان اصلی انگلیسی و فارسی قرار گرفته شده است. از مزایای این کتاب میتوان به نشان دادن مسیر موفقیت دانسته شود. حتما برای دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها تا انتهای صفحه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب ۵ صبحی ها

نویسنده کتاب یک فرد هندی کانادایی به نام رابین شارما نویسنده معروفی در سبک انگیزشی می باشد. جالب این که آقای شارما در ابتدا یک وکیل بسیار خبره بود اما به دلیل عدم رضایت از شغلش به نویسندگی و موارد انگلیزشی روی آورد. شما در این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه انگیزه های خود را با سحرخیز شدن افزایش دهید. شاید بسیار ساده به نظر برسد اما همین موضوع ساده این کتاب را جهانی کرده و باعث شده است که دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها برای بیش از ۸۰ زبان زنده روز دنیا انجام شود.

مختصری درباره کتاب ۵ صبحی ها

دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها که در این صفحه قرار رفته است را آقای شارما در طول بیش از ۴ سال نوشته است. اکثر موراد ذکر شده در این کتاب در قالب داستان های جذاب بیان شده است. سبک این کتاب را بسیاری از افرار در زمینه کتاب های همیاری و خود پرورشی دسته بندی کرده اند. در این کتاب ها با مثال ها و داستان های گوناگون نوسنده نشان میدهد که یک فرد چگونه می تواند در زمینه تنها با سحرخیز شدن بتواند به راحتی به سلامت روحی و جسمی و همچنین دستیابی بسیاری از انرژهای مثبت زندگی داشته باشد.

سه شخصیت اصلی داستان که یکی از آن ها یک فرد کارآفرین که از زندگی و کار خود نا امید می باشد و یک هنرمند که همه چیز را در زندیگی خود از دست داده است و اما یک فرد بسیار ثروتمند که برخلاف دو دوست دیگر خود از شرایط بسیار بهتری برخوردار است. دوست سوم که بسیار ثروتمند است تمامی تجربیات خود را در قالب داستان در اختیار دو دوست ورشکسته خود قرار می دهد و آنها را برای مقابله با مشکلات آماده میکند.

ویژگی های کتاب ۵ صبحی ها

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که تازگی با کتاب ۵ صبحی ها و یا باشگاه ۵ صبحی ها آشنا شده اید حتما دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها را انجام دهید چونکه:

 • بیان مشکلات روزمره در این کتاب
 • شباهات مشکلات به مشکلات زندگی ما
 • بیان راهکارهای جذاب و ساده
 • واقعگرایی بسیار جذاب در کتاب
 • سبک داستان وار کتاب
 • پیشرفت و سلامتی روح و جسم انشان در قالب سحرخیزی
ویژگی های کتاب 5 صبحی ها
ویژگی های کتاب ۵ صبحی ها

در این کتاب جملات بسیار تاثرگذاری برای افادی که کارهای خود را هر روز به روز دیگر موکول میکنند بسیان شده است که در اینجا به برخیاز صحبت ها اشاره میکنیم:

 • تمامی تغیرات در ابتدا سخت است اما در میانه راه بسیار آشفته و در انتهای راه بسیار زیبا و جذاب جلوه خواهد داد.
 • یادتان نرود انسان های حرفه ای روزی مبتدی بوده اند و شما نیز روزی حرفه ای خواهید شد.
 • سایه شک و تردید در گرمای اعتماد و پشتکار نمود میکند
 • صبحت کافیست همین امروز زندگی خودت را با کاهایی که انجام میدهی تغییر بده.
 • کارهایی کوچکی که امروز انجام میدهی فردا برای تو تغییرات بزرگ را به ارمغان خواهد آورد.

دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها زبان اصلی انگلیسی و فارسی

دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها زبان انگلیسی

دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها زبان فارسی

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب ۵ صبحی ها

پس از دانلود رایگان کتاب ۵ صبحی ها آن را از حالت فشرده خارج کرده و شروع به مطالعه کنید. در این کتاب نکات کلیدی برای ارتقا حالت های روحی و جسمی توضیح داده شده است. اگر به دنیاب کتاب های معروف زبان انگلیسی هستید میتوانید دانلود رایگان کتاب اثر مرکب را انجام دهید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *