آموزش زبان انگلیسی

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب با ۲ ترجمه

در این صفحه دانلود رایگان کتاب اثر مرکب به زبان انگلیسی و همچنین ترجمه زبان فارسی قرار داده شده است. لذا برای دانلود این کتاب ارزشمند که زندگی بسیاری از افرار دا تغییر داده است تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید. همچنین دانلود رایگان کتاب اثر مرکب زبان اصلی این کتاب برای تقویت ریدینگ زبان انگلیسی بسیار ماثر است.

معرفی کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب یا به زبان دیگر تاثیر مرکب یکی از نوشته های بی نظیر نویسنده معروف آمریکایی دارن هاردی می باشد. اگر کتاب های انگیزشی زیادی را مطالعه کرده باشید حتما از کتاب های آقای برایان تریسی دیدن کرده اید. آقای دارن هاردی نیز در ایالات متحده به اندازه آقای تریسی شهرت دارد. یکی از کتاب های که در سرتاسر دنیا بسیار به فروش رفته است کتاب اثر مرکب می باشد.

در این کتاب آقای هاردی راه های موفقیت را بیان کرده است و سعی کرده است که به انسان ها این دیدگاه را دهد که هیچ فردی یک شبه راه صد ساله را نمیتواند برود ولی با راهکارهای بسیار ساده چطونه میتواند بعد از مدتی موفقیت را کسب کند. آقای هاردی در این کتاب سعی کرده است راه های موفقیت را دسته بندی کند و این خبر را به تمامی مخاطبین خود بدهد که تنها راز موفقیت برای کسب موفقیت کافی نیست.

آقای هاردی در این کتاب مثال های زیادی از افراد و اشخاص معتبر و شناخته شده زده است که با تلاش و روش های موفت توانسته اند به موفقیت دست بیابند.

مختصر زندگی نامه دارن هاردی

مربی توانمد و سخنران حرفه ای و نوسنده صدها کتاب رازهای موفقیت و سخنرانی های انگیزشی در ۱۹۷۱ در کالیفرنیای شمالی به دنیا آمد. اثر مرکب یکی از آثار ماندگار و موفق این نویسنده آمریکایی می باشد. این نویسنده مدت ۸ سال سردبیر روزنامه موفقیت در کالیفرنیا بود و در امریکا سخنرانی های او جای سوزن انداختن نیست. او در حال حاضر یکی از افراد میلیونر ایالات متحده می باشد و در امریکا او را پدر موفقیت نوین نامیده اند.

ویژگی های کتاب اثر مرکب

اگر بخواهیم ۷ دلیل مطالعه این کتاب را برای شما بیان کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کتاب بی نظیر در حوزه روانشناسی می باشد.
  • آموزش آهسته و پیوسته رسیدن به موفقیت .
  • روش انتخاب بهترین گذینه مابین چندین انتخاب.
  • روش ارتقا روابط و ساختار ها.
  • ارائه راهکار های کارآمد برای رسیدن به موفقیت و خروج از بن بست.
  • مثال های کاربردی برای زندگی روزمره
  • ارايه روش تنفکر برای موفقیت
ویژگی های کتاب اثر مرکب
ویژگی های کتاب اثر مرکب

تمامی دلایل بالا میتواند دلایل قانع کننده برای دانلود رایگان کتاب اثر مرکب برای شما باشد که این کتاب را دانلود بفرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا این کتاب را به ۲ زبان

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب زبان اصلی با ترجمه فارسی

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب زبان اصلی انگلیسی

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب ترجمه فارسی

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب اثر مرکب

پس از دانلود رایگان کتاب اثر مرکب آن را از حالت فشرده خارج کرده و شروع به مطالعه آن کنید. اگر برای تقویت زبان انگلیسی دانلود رایگان کتاب اثر مرکب انجام داده اید حتما لغات و کلماتی که برای شما تازگی دارند را یاداشت کنید. این کتاب یکی از بی نظیر ترین کتاب های رواشناسی می باشد حتما نسخه فارسی این کتاب را نیز مطالعه کنید.

ما به مطالعه زمان های جذاب زبان انگلیسی برای تقویت زبان علاقه مند هستید حتما دانلود رایگان مجموعه First friends انجام دهید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

ارسال دیدگاه