مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

دانلود رایگان مجموعه First friends از ۱ تا ۳

در این صفحه دانلود رایگان مجموعه First friends تمامی قسمت های ۱ الی ۳ قرار گرفته شده است. و همچنین توضیحات کاملی درباره این کتاب های برای ةموزش به کودکان و نحوه مطالعه این کتاب ها بیان شده است. برای دانلود رایگان مجموعه First friends به همراه فایل های صوتی با بالاترین کیفیت تا انتهای این صفحهبا ما همراه باشید.

معرفی مجموعه فرست فرندز

اگر به دنبال مجموعه آموزشی حرفه ای از صفر تا ۱۰۰ برای فرزندان خودتان هستید حتما مجموعه فرست فرندز را دانلود کنید. این مجموعه در ۳ سطح از مقدماتی تا به حرفه ای طراحی شده است. این مجموعه کتاب از ابتدا دارای ساختار منسجم و با طراحی ساختار و عکس های متنوع باعث شده است آموزش برای کودکان بسیار جذاب و مفرج باشد.

این مجموعه کتاب دارای آموزش بسیار متنوع برای کوکان ۵ الی ۱۲ سال برای تقویت مهارت زبانی در اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ می باشد. فرمت منظم در درس و ساختار های به هم پیوسته آموزش را صورت اصولی برای کودکان دلبند شما جذاب کرده است.

تمامی فعالیت های و تمارین این کتاب به صورت مجزا هم در مدرسه و هم در منزل برای کودکان شما طراحی شده است لذا داشتن این مجموعه کتاب ها میتواند تاثیر بسیاری در آموزش زبان کودک شما داشته باشد.

ویژگی های مجموعه فرست فرندز برای کودکان

مجموعه کتاب های فرست فرندز توصیه شده توسط بسیاری از اساتید ایرانی و خارجی می باشد. از ویژگی های بی نظیر این کتاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تدریس تمامی حروف الفبای انگلیسی به همراه توصیح صداها و فنوتیپ ها
  • آموزش لغات ساده و مبتدی برای آغاز یادگیری لغات برای کودکان
  • ارائه تمارین حرفه ای بر اساس سن کودک شما
  • آموزش رعایت قوانین و مقررات اجتماعی در قالب آموزش زبان انگلیسی
  • حل معما بر اساس سن کودک بر اساس زبان انگلیسی
  • آموزش زنگ و اعداد به صورت زبان انگلیسی
  • آموزش و بالا بردن توانایی خواندن متن های برای کودکان
ویژگی های مجموعه فرست فرندز برای کودکان
ویژگی های مجموعه فرست فرندز برای کودکان

حتما این کتاب را برای فرزندان خودتان دانلود کرده و اگر سطح زبانی خوبی داشته باشید خودتان میتوانید معلم فرزند خود شوید و زبان را به کودک دلبند خودبیاموزید. اگر چه آموزش زبان به مربی حرفه ای نیازمند است ولی با این مجموعه زبانی سطح زبانی فرزند خود را شکوفا کنید.

دانلود رایگان مجموعه First friends با بالاترین کیفیت

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل pdf کتاب اول

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل pdf کتاب تمرین اول

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل pdf کتاب دوم

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل pdf کتاب تمرین دوم 

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل pdf کتاب سوم

دانلود رایگان مجموعه First friends  فایل pdf کتاب تمرین ۳

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل صوتی ۱

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل صوتی ۲

دانلود رایگان مجموعه First friends فایل صوتی ۳

همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه مجموعه فرست فرندز

پس از دانلود رایگان مجموعه First friends آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس تدریس ابتدای هر درس را با دقت مطالعه کنید و تمامی مباحث را برای فرزند خود توضیح دهید. عکس های جذاب هر بخش و معما های پازل گونه برای فرزند شما یک بخش جذاب می باشد با همکاری یکدیگر این بخش را حل کنید و ایده های جذاب به فرزند خود بدهید.

اگر شما به مطالعه زمان های جذاب زبان انگلیسی برای تقویت زبان علاقه مند هستید حتما دانلود رایگان کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو را انجام دهید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *