آموزش زبان انگلیسی

تعیین سطح آزمون دولینگو جهت آمادگی در آزمون DUOLINGO

اهیمت تعیین سطح در آزمون دولینگو

از انجایی که آزمون دولینگو یک آزمون جدید می باشد داشتن اطلاعات کافی و مطالعه دقیق در این آزمون از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از این رو سوال بسیار از افرادی که در گذشته در کلاس های آیلتس و یا تافل و حتی آزمون های آنلاین دیگر مانند PTE و یا CELPIP شرکت کرده اند این است که آیا با آمادگی در آن آزمون ها نیز میتوان در آزمون دولینگو شرکت کرد.

 

تعیین سطح آزمون دولینگو

 

پاسخ به این سوال به ۳ صورت انجام می شود:

 

۱_ آیا از نظر گرامری و لغتی در سطح مطلوبی قرار دارید؟

۲_آیا برای صحبت کردن و نوشتن در زبان انگلیسی مشکل خاصی ندارید؟

۳_آیا در هنگام صحبت کردن قوانین تلفظ در زبان انگلیسی را رعایت میکنید؟

 

در صورتی که پاسخ تمامی این موارد برای شما مثبت است شما به راحتی میتوانید در آزمون دولینگو شرکت کنید و نمره بالایی را کسب کنید، اما در ابتدای امر شما باید با ساختار و قالب این آزمون به درستی آشنا شوید. 

برای آشنا شدن و شناختن قالب آزمون دولینگو و تکنیک های به روز این آزمون شما می توانید هم در کلاس های فقط و فقط ۵ جلسه دوره های آموزشی دولینگو مرکز زبان ایرن بریتانیا شرکت کنید و به ۱۰۰ درصد آمادگی برسید. 

 

روش دوم و کم هزینه تر تهیه پکیج بی نظیر آزمون دولینگو دکتر رحمانی می باشد که شما را به آمادگی بالایی در این آزمون می رساند.

 

همچنین سوال تمامی داوطلبین عزیز از مجموعه ایران بریتانیا این است که چطور میتوانند خودشان قبل از شرکت در آزمون اصلی محک بزنند و متوجه شوند که آیا میتوانند نمره بالای در این آزمون کسب کننند یا نه؟

مرکز زبان ایران بریتانیا با تهیه و آمادسازی آزمون آنلاین آموزشی دولینگو این مژده را به تمامی داوطلبین عزیز می دهد که می توانند خودشان را برای آماده سازی در این آزمون محک بزنند.

 

تعیین سطح دولینگو در مرکز زبان ایران بریتانیا

 

ساختار آزمون آزمایشی دولینگو مرکز زبان ایران بریتانیا

 

۱_ آموزش قوانین و مقررات آزمون دولینگو در مدت ۵ دقیقه

تمامی قوانین جدید آزمون دولینگو در مدت زمان ۵ دقیقه به صورت کاملا حرفه ای توسط تیم مجرب آزموش داده می شود تا با خیال راحت در آزمون شرکت کرده و دچار هیچ اشتباهی نشوید.

 

۲_شروع بخش های مختلف آزمون تعیین سطح دولینگو شامل

واژگان زبان انگلیسی

نگارش و قرار گرفتن کلمات 

صحبت کردن 

C_TEST

 

دلایل شرکت در تعیین سطح آزمون دولینگو مرکز زبان ایران بریتانیا

۱_استاندارد بودن سوالات

۲_تنوع سوالات 

۳_تصحیح توسط استاد

۴_قیمت بسیار ناچیز

۵_بیان نقاط ضعف و قوت

۶_بیان راه حل و افزایش نمره

۷_دسترسی آسان

۸_شرکت در آزمون در هر ساعاتی از شبانه روز

۹_انطباق بالای سوالات 

 

آزمون آزمایشی دولینگو ایران بریتانیا چقدر با آزمون اصلی مطابقت دارد؟

 

این آزمون مطابقت بسیار زیادی با آزمون اصلی داشته و شامل جدید ترین نمونه سوالات آزمون دولینگو به همراه اخرین تغییرات آزمون در ماه های گذشته می باشد. از این رو حتما یک بار هم که شده در این آزمون آزمایشی شرکت کنید و از مزایای این آزمون آزمایشی دولینگو بهره مند شوید.

از بزرگترین مزایای شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو بهره مندی از مزایای مشاوره رایگان توسط اساتید برجسته این رشته می باشد که به شما کمک میکند در این امر نتایج بسیار خوبی کسب کنید.

ارسال دیدگاه