سبد خرید
روش های نوین آموزشی زبان انگلیسی

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

امتیاز post

روش های نوین یادگیری زبان انگلیسی

در دنیا هر روزه روش های فوق العاده ای برای رشد و سرعت یادگیری بهتر و سریع تر زبان آموزان که انگیزه آنها را در یادگیری زبان افزایش داده  و در مدرسین روش های جدیدی و نویی برای آموزش بهتر به دانش پژوهان ارائه شود اخترا می شود. این نکته بسیار با اهمیت است که استعداد یادگیری زبان برای همه ی زبان آموزان به یک اندازه نیست و یادگیری هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد.

 

بهترین روش برای زبان آموزان مبتدی

تفاوت بسیاری ما بین داوطلبانی که پایه زبانی خوبی دارند و دانش پژوهانی که زبان را تازه آغاز نموده و در ابتدای راه می باشند. تمامی داوطلبانی که در ابتدای راه می باشند حتما باید چند نکته را توجه داشته باشند:

۱_آسان گرفتن

این داوطلبین چون در ابتدای راه می باشند بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی تهیه یک نقشه راه با توجه به زمان مطالعه و اوقاط فراغت در طول روز یک برنامه مدوم و با شیب رو به بالا داشته باشند چرا که هر روز با آموختن منابع و لغات و گرامر بیشتر سطح زبانی بالاتر خواهد رفت. از این رو مرکز زبان ایران بریتانیا با ارائه برنامه مدوم آموزشی کاملا رایگان زبان انگلیسی تمامی داوطلبین را در این راه همراهی خواهد کرد.

مرکز زبان ایران بریتانیا با برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری و همچنین فروش پکیج جدید زبان انگلیسی به روش های نوین آموزشی دنیا که در بهترین مراکز دنیا برگزار می شود در تلاش است داوطلبین عزیز در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت آموزش دهد.

 

۲_زمان کافی برای درک مطالب

بعد از هر بار تدریس، زبان آموزان نیاز دارند تا برای درک بهتر تکرار و تمرین داشته باشد نباید معلمان انتظار داشته باشن بلافاصله بعد از تدریس درس به سوالات و تمارین پاسخ دهد باید این اجازه داده شود که زبان آموز مطلب ارائه شده را تکرارو تمرین کند و به خوبی درک کند. اساتید می توانند با ارائه homework مناسب دانش پژوه را به تسلط کامل برساند. مرکز زبان ایران بریتانیا با بهترین روش های درسی که امروزه در دانشگاه کبک کانادا و همنین کمبرج در انگلستان ارائه می شود دانش پژوه را سریع تر به تسلط زبانی برساند.

 

۳_ استفاده از ابزار های آموزشی کمک آموزشی

استفاده از ابزارهای کمک آموزشی مانند پادکست های آموزشی فیلم ها دسته بندی شده زبان و همچنین نرم افزارهای کاربردی کامپیوتری و مبایلی که امروزه در امریکا و کانادا و حتی استرالیا به شدت مورد استفاده قرار می گیرد باعث می شود که مطالب بهتر و سریع تر در حافظه ثبت و ضبط شود. مرکز زبان ایران بریتانیا به عنوان اولین مرکز ایران با بهره گیری از روش های نوین آموزشی و ابزار های دقیق کمک آموزشی در آموزش زبان انگلیسی چه در تهیه پکیج های بی نظیر زبان انگلیسی و چه در برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین از این روش های نوین بهره مند شده است.

 

4_یاد گیری زبان نباید خسته کننده و طولانی مدت شود

یکی از مشکلات همه داوطلبین تکراری بودن کلاس ها و خسته کننده بودن و همچنین زمان زیاد آموزش برای آنها یک سال یا حتی چندین سال می باشد که خود باعث ایجاد تنفر در یادگیری زبان به خصوص زبان انگلیسی می باشد اساتید زبان باید حتما از روش های جدید و سرگرم کننده برای یادگیری زبان استفاده کنند تا زبان آموزان از تکرار و تمرین های تکراری خسته و زده نشوند. مثلا می توانند از سرگرمی ها و تفریحات مورد علاقه هر شخص استفاده کرد اینکار باعث انگیزه در یاد گیری نیز می شود.

مرکز زبان ایرن بریتانیا این قول را به تمامی عزیزان و داوطلبین می دهد که در مدت کمتر از 5 ماه به زبان انگلیسی همچون زبان مادری مسلط خواهند شد با روش های نوین و جذاب آموزشی روز دنیا با کمترین هزینه و به کارگیری انرژی توسط داوطلب.

 

5_محیط آموزشی

حتما محیط آموزشی در یادگیری بهتر می تواند بسیار با اهمیت باشد  محیطی که برای یادگیری انتخاب می شود باید الهام بخش باشد باید توجه داشت محیط مناسب به دور از استرس و تنش چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان باعث یادگیری سریع تر است.

 

نقشه راه در یادگیری زبان انگلیسی

مرکز زبان ایران بریتانیا حتما برای داوطلبین یک نقشه راه مدون و کاملا رایگاه آموزشی قرار خواهد داد تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن به هدف خود دست پیدا کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید.

روش هایی  که یک مدرس زبان باید برای تدریس زبان در نظر داشته باشد

شناخت نیاز و اهداف و استعداد هر یک از زبان آموزان که طبق شناخت هرکدارم مدرس شیوه های مناسب هر فرد یا گروه را در نظر می گیرد. مثلا آموزش زبان به گروهی از نوجوانان که قصد یادگیری هر چهار مهارت را دارند  با گروهی از زبان آموزان از رشته مدیریت که می خواهد ارتقاء شغلی بدهند متفاوت است.

اختصاصی کردن گروهی یا فردی به این معنی که رشته های زیادی وجود دارد که لغات کاربردی در آن ها با یکدیگر متفاوت است مدرس باید فرد یا گروه را تقسیم بندی کرده و براساس رشته و موضاعات مختلفی که مورد بحث قرار می دهند در کلاس تدریس کند.کی از چیزهایی  که مدرسین می توانند از آن به عنوان ابزار کمک آموزشی استفاده کنند گوشی های هوشمند است که امروزه در دست همه وجود دارد.

مدرسین می توانند از گوشی به عنوان دیکشنری همراه زبان آموزان در کلاس استفاده کنند و یا با طرح چندین سوال از زبان آموزان بخواهند جواب سوالات را در اینترنت پیداکنند. یکی از راه های دیگر استفاده گوشی در آموزش زبان نصب اپلیکیشن هایی  است گه در اینترنت وجود دارد و به صورت رایگان مطالب آموزشی ارائه می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *