سبد خرید
بحث آزاد انگلیسی در تقویت انگلیس

بحث آزاد انگلیسی Free Discussion

امتیاز post

مکالمه بحث آزاد زبان انگلیسی

کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی یا FREE DISCUSSION چیست؟

خیلی از داوطلبانی که زبان آموزی مشغول هستند به دلیل تمرکز کلاس های آموزشی بیشتر بر روی گرامر، اسپیکینگ قوی ای ندارند و خواهان تقویت مهارت اسپسیکینگ  هستند.

زبان آموزان می خواهند به راحتی و بدون هیچ مشکلی با اطراف خود ارتباط برقرار کنند از این رو کلاس هایی به نام کلاس های مکالمه بحث آزاد زبان انگلیسی یا FREE DISCUSSION برگزار می شود که به تقویت اسپیکینگ speaking می پردازد. در این کلاس ها داوطلبان در مورد موضوعاتی که استاد به آن ها خواهد داد به بحث و گفت و گو می پردازند.

یادگیری زبان برای کسانی که در محیطی هستند که همه به زبان انگلیسی حرف میزنند راحت تر است زیرا مجبور به حرف زدن و انتقال منظور به اطرافیان هستند در نتیجه فرایند یادگیری سریعتر و بهتر است. مرکز زبان انگلیسی ایران بریتانیا بر این باور است تمامی داوطلبان باید صحبت کردن زبان انگلیسی یکی از مهمترین بخش های زبانی می باشد را مانند زبان مادری خودشان بیاموزند لذا از روش های کسل کننده و خسته کننده زبان به دور می باشد.

 

موضوع اصلی کلاس بحث آزاد

استاد در بین زبان آموزان با مطرح کردن موضوعی آن ها را به بحث و گفت گو وا میدارد و بر اساس مکالمه ای که با یکدیگر دارند گروه های ۲ الی ۴ نفره تشکیل می دهد. در گروه ها استاد سوالاتی در اختیار هر زبان آموز قرار می دهد تا به سوالات پاسخ دهند و در پایان استاد اشتباهات هر فرد را در مکالمه بیان می کند.

مرکز ایران بریتانیا با ابداء کلاس های مکالمه بحث آزاد آنلاین برای اولین بار در ایران توانسته تمامی داوطلبان که از راه دور دسترسی به کلاس های آنلاین مکالمه ندارن را برطرف نماید. تمامی این کلاس های به صورت 100 درصد تضمینی  می باشد و داوطلب خواهد توانسا مانند زبان مادری زبان را صحبت نماید.

برای نوآوری در بحث های مکالمه استاد مربوطه برای بخش بعدی مکالمه یک موضوع رقابتی در بین افراد مطرح می شود تا هیجان و یادگیری بیشتر شود. در آخر مکالمه بین افراد از آنان یک امتحان کوچک گرفته خواهد شد تا استاد بداند زبان آموز در طول جلسه چه چیزی یاد گرفته است و چه   اطلاعاتی از موضوع دریافت کرده.

در کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی می توان از تماشای فیلم، فلش کارت ها، خواندن تیتر های روز نامه، گوش دادن به آهنگ ها و طرح سوالات چالشی هم استفاده کرد.

 

سطح داوطلب برای شرکت کلاس های بحث آزاد

حداقل سطحی که برای شرکت در کلاس های بحث آزاد Free Discussio زبان انگلیسی نیاز است سطح PRE_INTEEMEDIATE می باشد. دلیل اینکه افراد با سطح پایین تر امکان حضور ندارد این است که باید به خوبی به گرامر و لغات مسلط باشند زیرا این دو از ابزار های مهم برای مکالمه است اگر دایره  لغتی گسترده ای نداشته باشید نمی توانید منظور خود را به خوبی بیان کنید در نتیجه مکالمه مناسبی هم نخواهید داشت.

 

دلایل اصلی شرکت در کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی

۱_به اعتماد بنفس زبان آموز در مکالمه کمک خواهد کرد.

۲_با واژگان و لغات جدید در هر جلسه آشنا خواهید شد.

۳_باعث می شود قبل از صحبت کردن کمتر به موضوع فکر کنید که این موضوع خودش باعث تسلط بیشتر روی مکالمه خواهد شد.

۴_با نحوه آغاز و مدیریت کردن یک مکالمه آشنا خواهید شد.

۵_ باعث روانتر و راحت ترحرف زدن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *