سبد خرید
آموزش سلپیپ با 3 روش ویژه

آموزش سلپیپ با 3 روش ویژه

امتیاز post

در این مقاله درباره اهیمت آموزش سلپیپ و دلیل آموختن روش های جدید برای افزایش مهارت برای کسب نمره بالا در آزمون سلپیپ می باشد. آموزش سلپیپ به چند روش انجام می شود که در این مقاله تمامی روش های آموزش سلپیپ را به صورت مفصل توضیح دادیم. لطفا با ما همراه باشید.

شرایط آموزش سلپیپ

آموزش سلپیپ به 2 صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین) و مطالعه در منزل با بسته های خودآموز آزمون سلپیپ انجام می شود. هر کدام از روش های ذکر شده نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند که دی این مقاله سعی شده تمامی روش ها را مورد ارزیابی قرار داده و بهترین گزینه مد نظر را به شما معرفی کنیم.

بنر آزمون سلپیپ
بنر آزمون سلپیپ

آموزش سلپیپ مناسب چه کسانی می باشد؟

آزمون سلپیپ مناسب تمامی افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند و نیاز به مدرک زبان انگلیسی برای نشان دادن به تسلط به زبان انگلیسی دارند مورد استفاده قرار میگیرد. این آزمون نسبت به آزمون های دیگر بین المللی بسیتر آسانتر و روانتر و همچنین کاربردی تر است.

از این جنبه کاربری تر است که تمامی افرادی که آزمون آیلتس و یا تافل را کسب می کنند توانایی صحبت کردن کتابی را دارا می باشند و صحبت کردن عامیانه کمی متفاوت تر است. اما آزمون سلپیپ به نحوی طراحی شده است که تمامی داوطبینی که در این آزمون شرکت می کنند بتوانند شرایط کانادار ار درک کرده و همچنین لغات کاربردی زندگی روزمره را در این آزمون را بیاموزند و با تمامی ساختار های کانادا آشنا شوند.

آموزش سلپیپ به صورت کلاس های حضوری

کلاس های سلپیپ به صورت خصوصی در مرکز زبان ایران بریتانیا با بالاترین کیفیت ممکن برای بالابردن سطح عمومی زبان داوطلبین و همچنین برای افزایش قابلیت تست زدن در آزمون سلپیپ برگزار می شود. این کلاس ها توسط اساتید برجسته و با تجربه ای که سابقه بالایی در تدریس آزمون را دارند تدریس می شوند.

 • فواید کلاس های آموزشی حضوری آزمون سلپیپ

این کلاس ها به دلیل ارتباط نزدیک استاد و داوطلب و همچنین برنامه ریزی مطالعاتی صفر تا 100 توسط اساتید و همچنین پشتیبانی آنلاین مرکز با داوطلبین و تصحیح تمامی اوراق توسط اساتید در روز های غیر کلاسی و بررسی پیشرفت داوطلب در کلاس های آموزش سلپیپ را می توان یکی از بهترین انتخاب های داوطلبین عزیز دانست.

 • نقطع ضعف کلاس های آموزش سلپیپ

به دلیل حضور یافتن کاربر در مکان آموزشگاه و زمان رفت و آمد برای شرکت در کلاس های آموزش سلپیپ تمامی کاربران زمان زیادی را صرف رفت و آمد خواهند کرد که این خود یکی از نقاط ضعف می باشد.

آموزش سلپیپ به صورت کلاس های آنلاین

آموزش سلپیپ به صورت آنلاین از طریق نرم افزار های اختصاصی برگزار می شود و قابلیت رکورد کردن را دارد و تمامی کلاس را می توان مانند آرشیوی نگهداری کرد و به صورت کلاس دسته بندی شده در روز های دیگر دوباره مشاهده کرد.

آموزش سلپیپ به صورت کلاس های آنلاین
آموزش سلپیپ به صورت کلاس های آنلاین
 • فواید آموزش سلپیپ به صورت آنلاین

کیفیت بالای آموزشی و همچنین انتخاب بهترین استاد به آسانی و قابلیت برگزاری کلاس با استاد مربوطه و همچنین ذخیره در زمان و انرژی به دلیل اینکه زمان زیادی را صرف رفت و آمد کنید می توانید به مطاله بپردازید.

 • نقطع ضعف کلاس های آنلاین آموزش سلپیپ

در برخی شرایط خاص امان قطع اینترنت و یا برق محل مربوطه وجود دارد که این موراد اجتناب ناپذیر می باشد. لذا به عقیده بسیاری از کاربران که در سال های گذشته در کلاس های آنلاین آموزش سلپیپ شرکت کرده اند بهترین روش حضور در کلاس های آنلاین آموزش سلپیپ به دلیل بهره بالای کلاس ها می باشد.

فروش بسته های خودآموز آموزش سلپیپ

مطالعه بسته های خودآموز آموزش سلپیپ یکی بهترین روش های رسیدن به نمره بالا در آزمون سلپیپ می باشد. بسته های خودآموز آموزش سلپیپ مرکز زبان ایران بریتانیا به صورت اختصاصی شامل تمامی نمونه سوالات سال های گذشته به همراه تدریس استاد در هر چهار بخش با استفاده از تمامی قوانین آموزشی بیان شده در مرکز سلپیپ می باشد.

فروش بسته های خودآموز آموزش سلپیپ
فروش بسته های خودآموز آموزش سلپیپ

کیفیت این بسته آموزشی توسط مرکز زبان ایران بریتانیا تضمین شده است و کاربران میتوانند با پرداخت هزینه آنلاین این بسته را خریداری نمایند.

متد های آموزش سلپیپ

سلپیپ در ایران و تمامی کشور های دنیا با چند متد خاص تدریس می شود از انجایی که منابع آزمون سلپیپ بسیار محدود می باشند تدریس انجام شده توسط منابع معرفی شده توسط خود مرکز آزمون سلپیپ می باشد. روش های آموزش سلپیپ به صورت زیر می باشد.

 • آموزش سلپیپ بر اساس کتاب های منتشر شده مرکز آزمون
 • آموزش سلپیپ بر اساس متد های آیلتس
 • آموزش سلپیپ بر اساس ساختار های دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • روش تدریس بر اساس تدریس زبان عمومی

در چند روش ذکر شده در بالا برای آموزش سلپیپ که توسط برخی از اساتید و مراکز آموزشی تدریس می شوند استفاده از روش های آیلتس و تدریس زبان عمومی به داوطلبین یکی از بزرگترین معایب آموزش سلپیپ به کاربران می باشند چون مسیر آموزش آنها را تغیر میدند و اگر مدرسی اصول درست آموزش سلپیپ را بداند هرگز روش های آزمون های دیگر را برای سلپیپ در پیش نخواهد گرفت.

استفاده از روش های تدریس کتاب های آموزشی سلپیپ و همچنین متدهای دانشگاه بریتیش کلمبیا روش های جدید در آموزش سلپیپ است که توسط مرکز زبان ایران بریتانیا با حساسیت بالا انجام می شود و تمامی عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می توانند به خیال آسوده در این آزمون شرکت کنند.

روش های کسب نمره های بالا در آموزش سلپیپ

برای کسب نمره بالا در آزمون سلپیپ چند نکته را باید در نظر داشت. که شامل:

 • تسلط گرامر مناسب
 • تسلط لغات مناسب
 • تسلط بر تست زدن
 • تسلط بر تکینیک های آموزش سلپیپ
 • شرکت در آزمون های آزمایشی

در آزمون سلپیپ سه سطح نمره وجود دارد. که برای اقامت افراد در کانادا مورد نیاز است. سطح اول نمره 5 آزمون سلپیپ که برای برخی از شرایط اقامت که سخت گیری کمتری دارد برای مثال اقامت سرمایه گذاری و یا اقامت برای دانشجویانی که چند سال در کانادا مشغول به تحصیل و کار بوده اند. آموزش سلپیپ به این افراد بسیار آسان است چون کسب نمره 5 جزو یکی از ساده ترین روش ها می باشد.

نمره 7 آزمون سلپیپ برای افرادی است که به تازگی وارد کانادا شده اند و برای اقامت pr در خواست داده اند و امتیازشان متوسط می باشد. این افرااد حتما باید برای کسب این نمره دوره های آموزش سلپیپ را بگذرانند. کسب نمره 7 بدون راهنمایی استاد بسیار سخت می باشد.

کسب نمره 9 و بالاتر برای افرادی مورد نیاز است که امتیاز کلی برای دریافت اقامت برای آنها کم است و نیاز به کسب نمره بالایی در این آزمون دارند. به این دسته افراد توصیه می شود حتما در دوره های آموزش سلپیپ شرکت کنند به دلیل اینکه کسب نمره بالا در این آزمون بدون راهنمایی استاد و دانستن تکنیک های آزمون تقریبا غیر ممکن می باشد.

اشتباهات رایج در آموزش سلپیپ

در آزمون سلپیپ برخی از داوطلبین فکر میکنند می توانند بدون نیاز و کمک نمره مورد نظر خود را کسب کنند حتی برخی از افرادی که در سال های گذشته در آزمون آیلتس و یا تافل شرکت کرده اند و نمره خوبی در این آزمون ها کسب کرده اند به دلیل این آزمون بسیار آسانتر از آزمون های دیگر می باشد تصور میکنند میتوانند به راحتی در این آزمون نمره بالایی کسب کنند. پاسخ سوال این داوطلبین خیر است.

دست است که این آزمون بسیار آسانتر و روانتر از آزمون دیگر بین المللی است ولی ساختار این آزمون کاملا متفاوت و متمایز از سایر آزمون ها است. بای مثال در قسمت اسپیکینگ 4 بخش تصویری و توصیفی وجود دارد که در هیچ آزمون بین المللی دیگری نیست و تمامی کاربران باید برای کسب نمره بالا در این آزمون با قالب بندی و تکنیک های منحصر به فرد این آزمون آشنا شوند.

اشتباهات رایج در آموزش سلپیپ
اشتباهات رایج در آموزش سلپیپ

مدت زمان تسلط بر سوالات آزمون سلپیپ چقدر است؟

برای تسلط کامل بر نمونه سوالات آزمون سلپیپ به طور متوسط 1 ماه حداقل و 3 ماه حداکثر زمان نیاز است البته که افرادی که سطح زبانی و گرامری و لغتی خوبی دارند را میتوان در طی 2 هفته آماده آزمون کرد.

سوالات متداول در آزمون سلپیپ

آیا با نمره 7 آیلتس می توان نمره 8 یا 9 سلپیپ را کسب کرد؟

با توجه به این که در سال های گذشته آزمون سلپیپ تغییرات بسیار زیادی داشته است میتوان گفت که تمامی افرادی که با آزمون سلپیپ آشنا باشند میتوانند این نمره را کسب کنند اما صرفا به دلیل اینکه در آزمون آیلتس نمره بالایی کسب شده در آزمون سلپیپ نیز نمره بالایی کسب شود خیر.

آیا در آزمون سلپیپ نمره منفی وجود دارد؟

خیر در آزمون سلپیپ تمامی سوالات بخش ریدینگ و لیسنینگ چهار گذینه ای می باشد و هیچ نمره منفی به سوالات اشتباه تعلق نمی گیرد.

سخن پایانی درباره آزمون سلپیپ

سخن پایانی با تمامی عزیزانی که قصد شرکت در آزمون سلپیپ را دارند این است که حتما در کلاس های و دوره های تخصصی زبان سلپیپ شرکت کرده و یا با اساتید برجسته ایران بریتانیا مشورت نمایند. منابع آزمون سلپیپ و آزمون سلپیپ یا آیلتس و هزینه آزمون سلپیپ مطالب بسیار مفیدی را به عزیزان خواهند داد. تمامی مقالات مربوط به سلپیپ را نیز می توانید در این بخش مطالعه نمایید.

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. در ادامه شما عزیزان همچنین می توانید پکیج خودآموز آزمون سلپیپ را برای آموزش خود خوان آزمون سلپیپ را تهیه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *