مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

آموزش زبان انگلیسی کارمندان و شاغلین

آموزش زبان انگلیسی بری کارمندان و شاغلین و خانم های خانه دار

امروزه یادگیری زبان انگلیسی در هر زمینه ای اهمیت زیادی دارد و نداشتن تسلط بر زبان انگلیسی مشکلات زیادی برای افراد خواهد داشت. در جهان امروز به کسی باسواد گفته می شود که یکی از توانایی های مهم مثل صحبت کردن زبان انگلیسی را داشته باشد.

زندگی در شهر های بزرگ از لحاظ دسترسی به بهترین امکانات شاید خوب باشد اما به دلیل کمبود وقت کار های زیاد در ادارات و سازمان ها و ترافیک های طولانی زمان زیادی برای برای کارمندان باقی نخواهد گذاشت تا به یاد گیری زبان آنگلیسی بپردازند. هزینه های بالا و حضور های طولانی مدت از محدودیت هایی است که کارمندان برای یادگیری زبان خواهند داشت اما این نکته بسیار ضروری است که باید بدانید یادگیری زبان آنگلیسی برای کارمندان یک ضرورت به حساب خواهد آمد.

در سازمان ها نیروی های کاری که با زبان انگلیسی آشنایی  دارند موقعیت های بهتری در سازمان بدست خواهند آورد. فراهم کردن موقعیتی که کارمندان شرکت بتوانند به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند یک امر مهم است و نشان دهنده قدرت مدیریت بالای مدیر آن شرکت یا سازمان را نشان خواهد داد.

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کارکنان در سازمان ها و شرکت ها مزیت های زیادی هم برای  خود سازمان وهم برای خود فرد خواهد داشت که شامل موارد زیر می باشد:پ

۱_افزایش روحیه کارکنان به دلیل آشنایی آن ها با زبان جدید

۲_افزایش کارایی پرسنل به دلیل آشنایی با زبان انگلیسی و استفاده آن در جلسات , کاربا اینترنت, تلفن و هرآنچه که به زبان مربوط می شود.

۳_آشنایی پرسنل با چگونگی انجام مکالمات تلفنی , ارتباط با افراد خارج از کشوربا استفاده از زبان انگلیسی.

۴_ایجاد اعتماد بنفس بالا در کارکنان که باعث افزایش کارایی بالای آنان خواهد شد.

مرکز زبان ایران بریتانیا با به کار گیری روش های جدید آموزشی از قبیل کلاس های حضوری و آنلاین و حتی فروش پکیج های بی نظیر زبان انگلیسی توانسته است تمامی کارمندان و مدیران عزیز و همچنین تمامی خانم های خانه دار که نه زمان کافی و نه زمان لازم برای پیدا کردن موسسه زبان مناسب برای آموزش زبان انگلیسی را ندارند فراهم کرده است.

آموزش زبان انگلیسی دانشجویان

زبان انگلیسی یکی از پر طرفدارترین زبان ها است که درخواست یادگیری بین افراد جامعه مخصوصا دانشجویان قرارگرفته است. این زبان به صورت ویژه مورد توجه اکثر رشته ها به خصوص طرف دار میان دانشجویان علوم انسانی دارد. دانشجویان ایرانی تسلط کمی به زبان های مطرح دنیا به خصوص انگلیسی دارند.

دانشجویان باید به این موضوع توجه داشته باشند که اگر خواهان تقویت زبان انگلیسی خود هستند نباید زبان انگلیسی را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب کنند یاد گیری و تقویت زبان انگلیسی با شرکت در موسسات و آموزشگاه ها می توان تقویت کرد.

مرکز زبان ایران بریتانیا به شروع برگزاری کلاس های زبان انگلیسی ار مقدماتی تا پیشرفته تا آزمون های حرفه ای آیلتس و تافل و دولینگو و سلپیپ و PTE و همچنین تا به صورت خودآموز بسته های خودآموز در فروشگاه های ایران بریتانیا توانسته سطح علمی دانشجویان عزیز را ارتقاع دهد.

 

گرایش های زبان انگلیسی که در مرکز ایران بریتانیا به داوطلبان تدریس می شود

۱_گرایش آموزش زبان انگلیسی

 دانشجویانی که به تدریس علاقه دارند می توانند در رشته زبان انگلیسی  گرایش آموزش  بپردازند. در مرکز زبان ایران بریتانیا به آموزش شیوه تدریس و آموزش زبان انگلیسی برای تمام رده های سنی پرداخته می شود و دانشجویان را برای تدریس در آموزشگاه ها و موسسات  آماده می شوند.

۲_مترجمی

مترجمی روی متون عمومی و تخصصی انجام می شود. متن های زیادی وجود دارند که شامل متن های ادبی و غیر ادبی خواهند بود. مترجمین با شرکت در آزمون قوه قضاییه می توان  پروانه کسب  دالرترجمه  را کسب کرد. برای دریافت پروانه کسب دالرترجمه باید مدرک معتبر دانشگاهی ترجمه داشته باشید. مرکز ایران بریتانیا بر روی این قابلیت زبان انگلیسی داوطلبان نیز تمرکز کرده و تمامی داوطلبین را به سطح مترجمی می رساند.

در گرایش به ادبیات شناخت ادبیات زبان انگلیسی غرب و نقد و  برسی  ادبیات از زمان قدیم تا جدید نیز برای داوطلبین علاقه مند تدریس می گرددکه داوطلب می تواند به راحتی فیلم های هالیودی و اوپایی به زبان اصلی را ترجمه و نقد ادبی انجام دهد.

مرکز زبان ایران بریتانیا قدم به قدم در کنار شما خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *