سبد خرید
آموزش زبان انگلیسی کارمندان وسازمان ها

آموزش زبان انگلیسی کارمندان و سازمان ها

4.5/5 - (2 امتیاز)

در این مقاله سعی شده است به آموزش زبان انگلیسی کارمندان و همچنین تمامی ارگان های مختلف از قیبل سازمان های دولیتی و حتی خصوصی پرداخته شود. برای اینکه تمامی اطلاعات درباره شرایط برگزاری کلاس های تخصصی آزمون برای آموزش زبان انگلیسی کارمندان و سازمان ها را مطلع شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد و در جوانب مختلف زندگی انسان تأثیرگذار است. در ادامه به برخی از اهمیت‌های یادگیری زبان انگلیسی اشاره می‌کنم:

 • ارتباطات بین‌المللی

انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی و زبان اصلی کاربردی در محافل جهانی، ارتباطات بین‌المللی را آسان‌تر می‌کند. این زبان در کنفرانس‌ها، تجارت بین‌المللی، علم و تکنولوژی، مسافرت و ارتباطات بین‌المللی دیگر اهمیت دارد.

 • دسترسی به منابع علمی

بسیاری از منابع علمی، مقالات تحقیقاتی، کتب و منابع آموزشی در اینترنت به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند. یادگیری این زبان به افراد این امکان را می‌دهد که به اطلاعات جدید در زمینه‌های مختلف دسترسی پیدا کنند.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی
 • فرصت‌های شغلی

در بسیاری از حوزه‌ها، مسلط بودن به زبان انگلیسی یک مزیت بزرگ در جستجوی شغل است. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها انتظار دارند که کارمندانشان زبان انگلیسی را به خوبی بلد باشند.

 • مسافرت و گردشگری

یادگیری زبان انگلیسی به شما امکان می‌دهد که به راحتی به کشورهای انگلیسی‌زبان سفر کنید و با مردم محلی ارتباط برقرار کنید. این امر تجربه مسافرت شما را بهبود می‌بخشد.

 • دسترسی به فرهنگ جهانی

انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که به ادبیات، موسیقی، سینما و فرهنگ کلی جهانی دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید کتب، فیلم‌ها و موسیقی‌ها را در انگلیسی مطالعه و تماشا کنید.

 • توسعه تفکر

یادگیری زبان جدید، توسعه توانایی تفکر و تعامل با یک دنیای جدید را تقویت می‌کند. این مهارت به شما کمک می‌کند تا مسائل را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهید و دیدگاه‌های جدیدی را کسب کنید.

 • افزایش اعتماد به نفس

یادگیری زبان انگلیسی به شما اعتماد به نفس بیشتری در ارتباطات بین‌المللی می‌دهد و از شما می‌خواهد که مهارت‌های ارتباطی خود را بهبود ببخشید.

با توجه به این نکات، می‌توان گفت که یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان جهانی و کاربردی، اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند در توسعه فردی و حرفه‌ای شما تأثیرگذار باشد.

اهمیت آموزش زبان انگلیسی کارمندان

آموزش زبان انگلیسی به کارمندان در محیط کار اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه به برخی از دلایل و اهمیت‌های آموزش زبان انگلیسی در محیط کار اشاره می‌کنم:

دسترسی به منابع جهانی

بسیاری از منابع مرتبط با کسب و کار و صنعت‌های مختلف به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند. آموزش زبان انگلیسی به کارمندان این امکان را می‌دهد تا به راحتی به منابع جدید، گزارش‌ها، مقالات، و تحقیقات دسترسی پیدا کنند و از این اطلاعات بهره‌برداری کنند.

ارتباطات بین‌المللی

در دنیای امروز، شرکت‌ها و سازمان‌ها اغلب با مشتریان و همکاران از سرتاسر جهان ارتباط برقرار می‌کنند. زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی ارتباطات را تسهیل می‌کند و کارمندان با مهارت‌های زبانی بهتر، می‌توانند این ارتباطات را بهبود ببخشند.

اهمیت آموزش زبان انگلیسی کارمندان
اهمیت آموزش زبان انگلیسی کارمندان

توسعه کسب و کار

آموزش زبان انگلیسی به کارمندان می‌تواند به توسعه کسب و کار کمک کند. این زبان به کارمندان این امکان را می‌دهد تا به بازارهای جهانی و جدید وارد شوند و با مشتریان جدید ارتباط برقرار کنند.

ترقی حرفه‌ای

مسلط بودن به زبان انگلیسی می‌تواند به کارمندان کمک کند تا در مسیر ترقی حرفه‌ای خود پیشرفت کنند. این مهارت می‌تواند در افزایش مسئولیت‌ها و فرصت‌های شغلی تأثیرگذار باشد.

مشتری‌مداری

بسیاری از مشتریان و همکاران بین‌المللی به ارتباط برقرار شده با کسانی که زبان انگلیسی را بلد هستند ارج می‌گذارند. آموزش زبان انگلیسی به کارمندان می‌تواند به مشتری‌مداری بهتر و ارتباطات موثرتر کمک کند.

رقابت‌پذیری

در محیط کسب و کارهای بین‌المللی، رقابت بسیار شدید است. کسب مهارت‌های زبانی می‌تواند شرکت‌ها و سازمان‌ها را در مقابل رقبای خود تقویت کند و ایجاد مزیت رقابتی برای آن‌ها باشد.

توسعه فردی

آموزش زبان انگلیسی به کارمندان می‌تواند در توسعه شخصی و حرفه‌ای آن‌ها نقش مهمی داشته باشد. این مهارت می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس، توانایی ارتباطی، و قدرت تفکر کسب و کاری شود.

بنابراین، آموزش زبان انگلیسی به کارمندان در محیط کار به توسعه کسب و کار، تسهیل ارتباطات بین‌المللی، ترقی حرفه‌ای و ایجاد مزیت رقابتی کمک می‌کند. این امر بهره‌وری و موفقیت سازمان‌ها و شرکت‌ها را افزایش می‌دهد.

کیفیت آموزشی مرکز زبان ایران

مرکز زبان ایران بریتانیا به عنوان اولین مرکز ایرانی آموزش زبان انگلیسی به سارمان ها و ارگان های و آموزش باکیفیت دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که شامل:

 • آموزش مقدماتی تا حرفه ای
 • آموزش به روز و با توجه به متدهای روز اروپا و آمریکا
 • استفاده از کتاب های روز
 • استفاده از اساتید برجسته تحصیل کرده در خارج از ایران
 • آموزش لهجه های انگلسی( امریکایی و بریتانیایی برای اولین بار در ایران)
 • همکاری با بسیاری از ارگان های خصوصی و دولتی
 • ارتباط بین المللی با سازمان های و دانشگاه های معرف اروپا

حتما برای اطلاع از کیفیت آموزشی و نحوه برگزاری کلاس های با شماره های مرکز در ارتباط باشید.

تعیین سطح رایگان مجموعه ایرن بریتانیا

از تمامی سازمان ها و ارگان هایی که علاقه مند به شرکت در کلاس های گروهی و خصوصی مرکز زبان ایران بریتانیا می باشند در ابتدا تعیین سطح کاملا رایگان انجام می شود و سپس برای ایرن افراد نقشه راهی برای مطالعه برنامه ریزی می شود. برای این منظور حتما برای شناخت دقیق سطح زبانی خود با ما در ارتباط باشید.

تمامی کلاس ها برای آموزش زبان انگلیسی کارمندان و سازمان ها به صورت آنلاین و یا حضوری با بالاترین کیفیت ممکنه با تعرفه های بسیار عالی برای آموزش زبان انگلیسی کارمندان وسازمان ها برگزار می شود.

زمان بندی کلاس های برای سازمان ها

ساعات کاری مجموعه از ساعات 8 صبح الی 20 می باشد اما به دلیل فشردگی کار مجموعه های و سازمان های خصوصی و دولیتی برای همکاری ساعات غیر از این ساعات و همچنین ساعات کاری آخر هفته نیز تعیین شده است. برای این امر حتما برای راهنمایی دقیق تر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

امیدواریم که از مقاله آموزش زبان انگلیسی کارمندان وسازمان ها نهایت استفاده را برده باشید. شما عزیزان می توانید ما را در کانال تلگرامی ایران بریتیش که زبان آموزان مختلفی عضو هستن و انتقال تجربه در آزمون های مختلفی وجود دارد مشاهده کنید همچنین در  اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از کانال تلگرام ما درباره آموزش های رایگان دیدن کنید.

کانال تلگرامی ایران بریتانیا
کانال تلگرامی ایران بریتانیا

حتما برای ارتباط با مرکز زبان ایران بریتانیا با ما در قسمت تماس با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *