مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

آزمون آزمایشی PTE

آزمون آزمایشی PTE شماره ۱

PTE MOCK TEST 1

Speaking

Writing

Reading

Listening

آزمون آزمایشی PTE 1

آزمون آزمایشی PTE شماره ۲

PTE MOCK TEST 2

Speaking

Writing

Reading

Listening

آزمون آزمایشی PTE 2

آزمون آزمایشی PTE شماره ۳

PTE MOCK TEST 3

Speaking

Writing

Reading

Listening

آزمون آزمایشی PTE 3

آزمون آزمایشی PTE شماره ۴

PTE MOCK TEST 4

Speaking

Writing

Reading

Listening

آزمون آزمایشی PTE 4

چرا آزمون PTE

آزمونهای آزمایشی یکی از را های سنجش سطح زبان و نقاط قوت و ضعف می باشد. در دنیا آزمونهای آزمایشی زیادی برای آزمون PTE  وجود ندارند لذا تمامی داوطلبین عزیزی که قصد مهاجرت به کشور کاناداو یا استرالیا را دارند چطونه از آمادگی خود برای شرکت در آزمون اصلی PTE  باخبر شوند. بله آزمون آزمایشی PTE  برای اولین بار در مرکز زبان ایران بریتانیا به صورت کاملا اختصاصی و زیر نظر استاد زبان و مدرس PTE  و سوالات طبق نظر موسسه PRISSON  برگزار می شود.

 

نمونه سوالات آزمون PTE

نمونه سوالات این آزمون به صورت کاملا برنامه ریزی شده و مطابق با آزمون اصلی تهیه و تولید شده است و همچنین در کارنامه آزمون آزمایشی تمامی نقاط قوت و ضعف داوطلب به صورت تشریحی بیان شده و داوطلب از نقاط قوط و ضعف خوداگاه خواهد شد.

 

آزمون آنلاین PTE  طراحی شده به صورت کاملا حرفه ای هم آزمون PTE اکادمیک را پشتیبانی میکند و هم آزمون PTE جنرال . اگر چه تمامی داوطلبین بیشتر تمایل به شرکت در آزمون اصلی امادمیک را داند اما شرکت کنند گان جنرال نیز بسیار زیاد می باشند.

 

تکنیک های ریدینگ PTE

در آزمون PTE که یک آزمون آنلاین می باشد دانستن تکنیک های بخش ریدینگ از اهمیت بالایی برخوردار است که به چند تکنیک مهم این آزمون اشاره می شود.

۱_مهارت اسکنینگ 

یکی از مهارت های مهم در تمامی آزمونهای آنلاین مهارت اسکنیتگ متن می باشد 

۲_مهارت کوپلیتگ

در تمامی سوالاتی که به صورت مفهومی بیان میشوند دانستن این مهارت کمک بسیار زیادی در حل و پیدا کردن گذینه درست به داوطلب خواهد کرد.

۳_مهارت کیورد پلنینگ

این مهارت که اخیر از سال ۲۰۰۲ در آزمون های بیت المللی باب شده است نیز یکی از بزرگترین مزیت برای داوطلبینی است که قسد شرکت در آزمون PTE را دارند

برای کسب اطلاعات بیشتر بر این قسمت کلیک کنید.

تکنیک های اسپیکینگ PTE

در بخش اسپیکینگ آزمون PTE برخلاف  آزمونهای بین المللی دیگر این بخش کاملا متفوت و شبیه به آزمون آنلاین سلپیپ می باشد. ادغام اسپیکینگ و رایتینگ که بلا فاصله پس از پاسخ به سوال اسپیکینگ رایتینگ و بعد دوباره اسپیکینگ داده خواهد شد. تکنیک های مهم این بخش 

۱_تست به کوتاه پاسخ دادن با محتوای کامل

۲_تسلط به گرامر و دامنه لغات 

۳_تسلط به ساختاربندی در جمله سازی

۴_تسلط بر دامنه لغات گسترده زبان

۵_تسلط بر ارئه محتوا با چگالی موزون

و تمامی مواردی که باید در این آزمون رعایت شود تا نمره بالایی از این آزمون کسب گردد را در بخش PTE  مرکز زبان ایران بریتانیا به صورت کاملا رایگان بیان شده و برای دست رسی به کلیه فایل ها این بخش به قسمت پکیج بی نظیر آزمون دولینگو مراجعه کرده و تهیه نماید.

 

تکنیک های رایتینگ PTE

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *