مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

آموزش زبان انگلیسی ایران بریتانیا

ایران بریتانیا آموزش زبان انگلیسی

تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی

اهمیت تعیین سطح در آموزش زبان انگلیسی به این دلیل است که استاد سطح زبان شما را سنجیده و برنامه دقیقی برای ارتقاء گرامر و لغت با توجه به سطح زبانی شما طراحی می کند.

 

اهمیت تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح آنلاین دارای مزایای بسیار زیادی است که شامل استفاده از سوالات متنوع و سنجش در هر چهار مهارت، ذخیره زمان و انرژی و هزینه برای حضور در مرکز زبان و همچنین اعلان نتیجه سریع و دقیق می باشد. فراموش نکنید که داشتن ۴ مهارت خواندن – شنیدن – صحبت کردن – نوشتن از مهمترین بخش های آموزش زبان انگلیسی است.

 

پکیج تولیمو ۱۰۰ درصد تضمینی

۱۹۹,۰۰۰ تومان
۰۰:۵۶ساعت
۵۸

پکیج بی نظیر خودآموز SBUTEP

۱۶۴,۰۰۰ تومان
۰۲:۱۲ساعت
۵

پکیج خودآموز ETPNU جامع ترین بسته پیام نور

۱۳۴,۰۰۰ تومان
۰۲:۰۴ساعت
۱۲

پکیج خودآموز MHLE بسته خودآموز شهید بهشتی

۱۸۹,۰۰۰ تومان
۰۱:۳۰ساعت
۱۷

پکیج MSRT بسته خود آموز (ام اس ار تی)

۱۳۲,۰۰۰ تومان
۲
۰۲:۰۰ساعت
۱۰۶

پکیج آزمون UTEPT_بسته خودآموز یو تی ای پی تی

۱۵۳,۰۰۰ تومان
۰۳:۰۹ساعت
۳۸

آزمون های آزمایشی بین المللی زبان انگلیسی

آزمون آزمایشی دولینگو

آزمون آزمایشی آنلاین دولینگو برای اولین بار به همراه تصحیح توسط بهترین اساتید برجسته ایرانی و ارائه نقاط قوط و ضعف برای داوطلبین می باشد. از سری آموزش زبان انگلیسی

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس تضمینی کاملا مطابق با آزمون اصلی با سوالات حرفه ای مرکز BRITISH COUNCIL  تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ توسط بهترین مدرسین IELTS ایران می باشد.

کلاس های حضوری و آنلاین آموزش زبان انگلیسی

پادکست آموزش زبان انگلیسی

فقط چند دقیقه گوش دهید و معجزه پادکست را ببینید.

پادکست آموزشی مرکز زبان ایران بریتانیا با لهجه بریتانیایی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

ساده و جدید ترین روش اموزش زبان انگلیسی به کودکان

نظرات برخی از کاربران ما در آموزش زبان انگلیسی

من در کلاس های آنلاین ایران بریتانیا شرکت کردم و کلی راضی بودم از شرایط کلاس ها و نحوه تدریس با اینکه من شهرستان بودم همان کیفیت کلاس اصلی داشت استاد عزیز
شاهرخ زرگری
پکیج دولینگو ایران بریتانیا خریداری کردم پکیج خوبی بود و به من کمک کرد بدون استاد آماده امتحان بشم. فقط در بعضی موارد توضیحاتش بیشتر می بود بهتر می شد بازم ممنون ازتون.
سارا
چند بار تو امتحان های مختلف آیلتس شرکت کردم آما نتیجه خوبی نگرفتم میتونین منو تو این زمینه کمک کنید. شرایط کلاس ها و دوره ها به چه نحوه هست.
محمد
ازمون سلپیپ یه آزمون راحت تری نسبت به آیلتس هست من چند بار آیلتس را شرکت کردم آما نتیجه مناسب نگرفتم اما وقتی با مجموعه ایران بریتانیا آشنا شدم تونستم نمره خوبی تو سلپیپ بگیرم و تشکر میکنم از استاد گرامی.
رضا اکبری
محصولات زبان مجموعه شما عالیه کامل ترین مجموعه زبانی و همچنین ابدیت ترین محصولات دنیا با کمترین قیمت قرار دادین و من تونستم به تمامی اهداف خودم برسم متشکرم از شما
مجتبی احمدی
کلاس های دولینگو ایران بریتانیا برای من که اولین بار بود با این آزمون آشنا شدم کلی بهم کمک کرد. با تشکر از شما و پیگیری و ممارست شما در رسیدن من به هدفم.
میثم رحمانی
تدریس زبان را از ۵ سال پیش شروع کردم اما وقتی با مجموع ایران بریتانیا آشنا شدم تونستم اطلاعات زبانی خودم را کامل کنم و برای کلی از شاگردام از فروشگاه این مجموعه کتاب های انگلیسی خریداری کنم.
نیلوفر
لطفا درباره آزمون مهم سلپیپ و نحوه برگزاری این آزمون توضیح بیشتری قرار میدید تمایل دارم تو این آزمون شرکت کنم. آیا میتونم خودم را تو مدت زمان دو ماه آماده این امتحان کنم یا کمه؟؟
تارا

جدیدترین مقالات آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی حرفه ای و تضمینی

مرکز آموزش زبان انگلیسی ایران بریتانیا به عنوان تنها مرکز ایرانی آموزش دهنده زبان انگلیسی با تسلط کامل داوطلب بر لهجه بریتانیایی و آمریکایی و ارائه استراتژی مسیر مطالعاتی در هر چهار مهارت زبان انگلیسی به خصوص صحبت کردن می باشد.

معرفی مرکز آموزش زبان انگلیسی

بی نظیرترین ویژگی مرکز آموزش زبان انگلیسی ایران بریتانیا پشتیبانی صفر تا ۱۰۰ حتی روزهای تعطیل برای داوطلبین است. ارائه برنامه ریزی دقیق، و هدف گذاری برای آموزش لغات و گرامرها در کوتاه ترین زمان ممکن برای داوطلبین می باشد.
آموزش بیش از ۴۰۰۰ هزار اصطلاح و لغت کاربردی و ضرب المثل زبان انگلیسی، آموزش نحوه تفکر در زبان انگلیسی با متد HIC دانشگاه بریتیش کلمبیا همگی به روش آموزش زبان بسیار ساده مادری (نیتیو انگلیش) آموزش داده می شود.

آموزش زبان انگلیسی با امکاناتی نظیر برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری به صورت کاملا حرفه ای و دقیق باعث شده است که در نتایج آزمون های دولینگو – آیلتس و سلپیپ بیشترین تعداد موفقیت را داشته باشیم.

پشتیبانی آنلاین