مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

آموزش زبان انگلیسی در تهران آنلاین و حضوری

آموزش زبان انگلیسی در تهران آنلاین و حضوری:

یکی از پر مخاطب ترین زبان ها دنیا که بسیار مورد استفاده قرار مییگیرد زبان انگلیسی است. ز بان انگلیسی یک زبان بین المللی است که یاد گیری آن به شما  کمک می کند تا از علوم روز دنیا، ارتباط با دیگران و زندگی در شرایط درگر را تجربه کنید.

امروزه برای پیشرفت در هر زمینه ای و گسترش در دانش خود به زبان انگلیسی نیازمند هستید تا با برقراری ارتباط با دیگر کشور ها و خواندن مقالات وکتاب ها و جزوات دانش خود را افزایش دهید.

تاریخچه زبان انگلیسی

زبان انگلیسی ریشه در غرب آلمان دارد و پیشینه ی اولین استفاده از این زبان در قرون وسطا و کشور انگلستان بر می گردد. یکی از دلایل محبوبیت و استفاده این زبان را که مهم دلیل آن نیز می توان گفت  سهولت در یاد گیری است .

این زبان در بیش از ۶۰ کشور دنیا به عنوان زبان رسمی شناخته شده است و در باقی کشور ها بعد از زبان رسمی آن کشود جایگاه دوم را دارد.در گسترش و شکل گیری زبان انگلیسی به شکل امروزی می توان گفت ماشین های چاپ نقش مهمی داشته اند .

گسترش زبان انگلیسی به شکل امروزی حدود ۱۴۰۰ سال طول کشیده است اولین نمونه توسط مهاجران انگولا ساکسون در قرن پنجم میلادی به انگلستان صادر شد و زبان انگلیسی کهن را شکل شده داده است. قرن ۱۵ میلادی زمان ظهور زبان انگلیسی امروزی است .

اهداف یادگیری زبان انگلیسی

۱_برقراری ارتباط

در مرحله ی اول انسان ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر باید زبان هم  را متوجه شوند چه زبان انگلیسی چه هر زبان دیگری را بیاموزند. به برقراری این ارتباط بین شما و محیط های اطراف تاثیر می گذارد .و زمانی که زبان یک جمع را متوجه بشوید به راحتی با آنان ارتباط برقرار کرده و باعث می شود با جهان و افراد پیرامون خود رابطه ی خوبی برقرار کنید.

۲_دسترسی به منابع به روز

برای اینکه به منابع معتبر علمی دنیا دسترسی داشته باشید و دانش خود را مدام به روز کنید باید زبان انگلیسی را بلد باشید تا مطالب را از مقالات و سایت ها بخوانید.

۳_پیشرفت تحصیلی

با یادگیری زبان انگلیسی این شانس را برای خودتان به وجود می آورید تا در بهترین دانشگاه های سراسر دنیا ادامه تحصیل بدهید و در آینده شغلی ایده آل داشته باشید.

۴_سرگرمی

در دنیا ی هالیوود سالانه هزاران فیلم و سریال و انیمیشن تولید می شود به جز مجله ها, موسیقی و هزاران جلد کتاب که اگر می خواهید به جمع هزاران نفر از دنبال کنندگان هالیوود بپیوندید باید زبان آن  که زبان انگلیسی است را بیاموزید.

مهارت های زبان انگلیسی:

دانش زبان انگلیسی چهار مهارت دارد که شامل موارد زیر می شود:

مهارت LISTENING

یکی از مهارت های زبان انگلیسی  لیسنینگ است که بخش مهم زبان انگلیسی است که با یادگیر ی این بخش می توانید در برقراری ارتباط درست به شما کمک کند.که با گوش دادن فایل های صوتی می توانید به صورت روزانه بخش شنیداری خود را تقویت کنید.

مهارت WRITING

بخش نوشتاری بخشی که همیشه انسان با آن سروکار دارد و جدایی ناپذیر است نوشته ها را می توان به دو شکل مکاتبات شخصی  و مکاتبات اداری تقسیم کرد .

اگر نوشته بین یک فرد حقیقی و یک فرد حقوقی باشد نوشته اداره می شود و اگر بین دو فرد حقیقی مکاتبه صورت بگیرد نوشته شخصی می شود. با یادگیری لغات و دستور های گرامری می توانید بخش نوشتاری خود را تقویت کنید.

مهارت READING

خواندن متن در زندگی روز مثل مطالعه یک کتاب نقش زیادی در زندگی روزمره هر فرد دارد.یا برای خواندن مقالات و منابع علمی و تخصصی باید مهارت ریدینگ را داشته باشید.

مهارت SPEAKING

مهارت برقراری ارتباط با زبان یکی از مهم ترین مهارت هایی است که به شما کمک می کند تا رفع نیاز کنید و در یادگیری مکالمات باید ترس و استرس را نادیده گرفت تا بتوان به خوبی این مهارت را یاد بگیرید.

منابعی که برای یادگیری زبان به شما کمک خواهد کرد موارد زیر است.

کتاب های آموزشی

مجلات

وب سایت های آموزشی

پکیج های آموزشی

رمان های انگلیسی

زبان انگلیسی را از چه سنی می توان شروع کرد:

معمولا بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی کمتر از سن ۱۸ می باشد اما مرکز زبان ایران بریتانیا با خلاقیت به کاربرده در آموزش های نوین و به روز خود توانسته است داوطلب ۸۵ ساله ای را نیز مسلط به زبان انگلیسی کند که این خود یک نوید برای تمامی عزیزان می باشد که هیچ گاه برای آموزش زبان انگلیسی دیر نیست.

معتبر ترین مدرک ها در زبان انگلیسی:

تافلTOEFL

تافل یکی از آزمون های بین المللی است که استفاده زبان در سطح آکادمیک را می سنجد .آزمون تافل IBT تنها فرم معتبر آزمون است که در سطح دنیا در حال برگزاری است و زمان این آزمون ۴ ساعت زمان برای پاسخ گویی دارد.

این آزمون به چهار بخش تقسیم می شود شامل:

READING. SPEAKING. WRTTWN.LISTENING

هر چهار بخش توسط کامپیوتر انجام می شود.هر بخش ۳۰ نمره دارد که مجموع این چهار بخش نمره نهایی شما می شود.

حداقل نمره قبولی در آزمون معمولا بین ۸۰ تا ۱۰۰ است و هزینه این آزمون حدود ۱۷۰ دلار است و ممکن از هر مرکز با دیگر مراکز متفاوت باشد.و نتایج آزمون معمولا بعداز ۱۰ روز آماده است.

آیلتس IELTS.:

این آزمون در هر دو گونه آکادمیک و جنرال در سراسر دنیا در حال برگزاری است. آزمون آکادمیک معمولا برای پذیرش در دانشگاه ها و آزمون جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت به کشور های دیگر را دارند.

این آزمون به چهار بخش تقسیم می شود شامل:

READING. SPEAKING. WRITING.LISTENING

تفاوت دو آزمون جنرال و آکادمیک در READING.و WRITING.  متفاوت است و در دو بخش دیگر شبیه هم هستند.

READING. SPEAKING. WRITING در یک روز انجام می شود و طی ۳ ساعت انجام می شود.

. SPEAKINهمواره به صورت مصاحبه رودر رو انجام می شود و معمولا یک هفته قبل آزمون برگزار می شود .

نمره هر بخش آزمون بین ۱تا ۹ است و میانگین شامل نمرات ۴ بخش می باشد. .و معیار سنجش در دانشگاه ها مابین ۵ الی ۸ می باشد. که آن هم بسته به رنکینگ دانشگاهی مورد نظر متفاوب می باشد.

سلپیپ:

مخصوص کشور کانادا می باشد که اطلاعات بیشتر درباره این آزمون و بسته ها آموزشی آیلتس در این قسمت موجود می باشد.

دولینگو:

آزمون بین المللی و آنلاین می باشد که در اکثر کشور های دنیا به خصوص دانشگاهی آمریکا و کاندا مورد قبول و پذیرش می باشد که اطلاعات بیشتر درباره این آزمون را در این قسمت مشاهده بفرمایید.

PTE:

آزمون ورودی و آنلاین به کشور استرالیا و نیوزیلند و بررخی کشورهای دیگر می باشد که برای اطلاعات بیشتر درباره این آزمون و نحوه برگزاری آن و پکیج های آموزشی PTE به این قسمت مراجعه بفرمایید.

دلیل یادگیری کند در زبان انگلیسی:

خیلی ها بوده اند که با که هزینه های زیادی برای  کلاس های زبان پرداخت کرده اند اما نتیجه دلخواه را نگرفته اند یا سرعت یادگیری زبان انگلیسی بسیار ضعیف بوده و خیلی زمان طولانی ای برای یادگیری زبان گذاشته و بعد از گذشت مدت طولانی به نتیجه دلخواهشان نرسیده اند این بخاطر شیوه نادرست تدرس در مراکز آموزش نامعتبر بوده که دانش پژو را دچار اشتباه کرده است وسیر یادگیری را کند کرده است. یکی از دلایل دیگر می توان ثابت قدم نبودن و تمرین و تکرار برای یادگیری نداشته اند  برای یادگیری زبان باید علاقه مند بود و با میل ورغبت به یادگیری ادامه یاد تا مطالب را بهتر درک کرد.

اهمیت زبان انگلیسی برای مهاجرت:

یکی از پیش نیاز هایی که برای مهاجرت به کشور های مهاجر پذیر، کسب مدرک زبان انگلیسی است.

برای مهاجرات به کشور هایی مانند آمریکا, انگلیس, کانادا و بسیاری از کشور های انگلیسی زبان باید مدرک های معتبری مانند تافل , آیلتس , MSRT,GRE داشته باشید .

توانایی صحبت کردن با مردم آن کشور به شما کمک می کند  تا با آن ها ارتباط برقرار کنید .و در خیلی از کشور های دنیا دانشگاه های معتبری وجود دارد که برای پذیرش در آن ها داوطلبان باید مدرک معتبر زبان ارائه دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *