آموزش زبان انگلیسی

سیاست حریم خصوصی وب سایت ایران بریتانیا

 

ما کی هستیم:

مجموعه ایران بریتانیا تنها مجموعه تخصصی زبان انگلیسی در ایران است که فقط به آموزش زبان انگلیسی و آزمون های زبان انگلیسی از قبیل تافل، آیلتس، GRE, PTE و DUOLINGO, CELPIP ,  و همچنین تمامی آزمون های داخلی زبان انگلیسی را به صورت اختصاصی با کادری مجرب و حرفه ای تدریس می نماید.

 

کدامیک از اطلاعات شخصی شما برای ثبت نام دریافت می شود

مجموعه ایران بریتانیا برگزار کننده آزمون های آزمایشی زبان انگلیسی و همچنین فروش محصولات اختصاصی زبان در ایران و تمامی کشورهای مختلف می باشد لذا برای در اختیار قرار دادن دقیق محصولات به افراد حقیقی و حقوقی اطلاعات و مشخصات فردی دریافت خواهد شد. تنها نام و نام خانوادگی و شماره مبایل کاربر برای ثبت نام دریافت می شود و هیچ اطلاعات دیگری توسط سایت ایران بریتانیا دریافت نخواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

انتشار دیدگاه های هر فرد با توجه به نظر و دیدگاه شخصی هر فرد نسب به محصول خریداری شده می باشد ولی مرکز زبان ایران بریتانیا از انتشار نظرات خلاف شئونات اسلامی معذور می باشد.

 

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. همچنین آپلود عکس خصوصی و تصاویر مخالف با شئونات اسلامی حذف خواهد شد.

 

محتوای وب سایت

تمامی محتوای وب سایت ایران بریتانیا چه متنی چه فیلم و پادکست آموزشی تماما اختصاصی می باشد و هیچ برداشتی و کپی برداری از سایت های ایرانی و خارجی نمی باشد. و تماما توسط تیم تولید محتوای ایران بریتانیا تولید شده است.

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

برای کاربرانی که در وب سایت ابران بریتانیا ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.