مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

سوالات متداول

در این صفحه سعی شده است به اکثر سوالات متداول کاربران در حین ثبت نام و حتی بعد از ثبت نام و در برخی از موارد مشکلات پرداخت توضیح کامل و شفافی داده شود. هر یک از سوالات متداول با پاسخ می باشد لطفا با دقت مطالعه فرمایید.

سوالات رایج برای خرید بسته های مرکز زبان ایان بریتانیا

سوالات متداول برای کاربران ایران بریتانیا

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. هر گونه سوال را از پنل کاربری بخش تیکت های پشتیبانی سوال پرسیده شود.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد. همچنین در منوی کاربری بخش خرید ها میتوانید از خرید های که انجام شده است باخبر شوید.

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند. در صورت بروز هر گونه مشکل با مرکز ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید.

درصورت هرگونه مشکل در روند آزمون های آزمایشی میتوانید با تیکت پشتیبانی مرکز ایران بریتانیا هماهنگ کرده و مشکل برای شما برطرف خواهد شد.

تمامی پرداخت های کلاس های زبان انگلیسی به صورت کاملا آنلاین و از درگاه اینترنتی می باشد. درصورت مشکل در اینترنت و پرداخت با مرکز زبان ایران بریتانیا هماهنگی لازم را انجام دهید.

درصورتی که در پروسه پرداخت شما مشکلی حاصل شود و نتوانید پروسه را به درستی طی کنید و هزینه نیز از حساب شما کسر گردیده است لفا با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید.

هر گونه سوال مشخصی و یا حتی به غیر از سوالات متداول مطرح شده در قسمت بالا داشته باشید میتوانید با تیکت پستیبانی با مرکز زبان ایران بریتانیا در میان بگذارید.

مرکز ایران بریتانیا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پشتیبانی آنلاین