مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

گرامر زبان انگلیسی

گرامر های مهم و ضروری زبان انگلیسی

بهترین گرامر زبان انگلیسی که به کاملا حرفه ای برای صحبت کردن و همچنین نوشتن و سایر مهارت های زبان انگلیسی برای تمامی دانش پژوهان کمک می کند، در بسته های ایران بریتانیا به صورت کاملا حرفه ای تدریس شده است.

برای دانستین این که گرامر مقدماتی زبان چه اهمیتی دارند حتما باید از دیدگاه اگزمینر و داوران آزمون بین المللی مانند آیلتس و یا تافل و … نگاه کرد.

 حساسیت هایی که داوران آزمون ها بر روی گرامر مقدماتی زبان دارند، نسبت به گرامر های پیشرفته، بیشتر است. برای مثال اگر فردی دچار اشتباه در گرامر های مقدماتی شود نمره بسیار زیادی از او کم خواهد شد، درصورتی که استفاده از گرامر های حرفه ای زبان اصلا واجب نیست و در مقابل داوطلبانی که نمره بسیار بالایی میخواهند از گرامر های حرفه ای استفاده میکنند.

گرامر های اساسی و کاربردی زبان انگلیسی برای تمامی داوطلبینی که سطح زبان در حد Intermediate to upper intermediate می باشند.

تمامی داوطلبینی که مقصد کسب نمره بالای در آزمون بین المللی مانند آیلتس و یا تافل را دارند باید حتما گرامر حرفه ای زبان را در گفتار و نوشتار خود رعایت کنند از این رو مرکز زبان ایران بریتانیا با دسته بندی حرفه ای گرامر زبان انگلیسی به صورت کاملا رایگان توانسته است تمامی نیاز های گرامری دانش آموزان را برطرف نماید.

گرامر حرفه ای و فوق حرفه ای زبان انگلیسی برای داوطلبینی که سطح زبان پیشرفته Advance زبان می باشند و میخواهند زبان انگلیسی خود را به صورت کاملا حرفه ای ارتقا دهند، می باشد.

گرامر آزمون های تافل_آیلتس_دولینگو_سلپیپ و GRE , PTE

کامل ترین گرامر آزمون های بین المللی مانند تافل، آیلتس، دولینگو، سلپیپ، و PTE, GRE و تمامی آزمون های داخلی زبان مانند MSRT، تولیمو و UTEPT و دیگر آزمون های دیگر که بسیار مهم و کاربردی می باشد.

GRAMMAR کاربردی و مهم زبان که در انگلیسی تجاری و بیزینس بین المللی مورد استفاده قرار میگیرد به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی بیان شده است.

اهمیت یادگیری گرامر

گرامر یکی از بخش های مهم زبان انگلیسی می باشد که دانستن گرامر اصولی و صحیح به داوطلبین آزمونهای بین المللی و همچنین تمامی افرادی که تمایل یادگیری زبان انگلیسی برای برقرار ارتباط را دارند، کمک شایانی میکند.

شاید شما شنیده باشید که تبلیغات گسترده ای در آموزشکده ها و مراکز زبان برای جذب دانش پژوه بدون آموزش گرامر می شود. این خود یکی از اشتباهاتی است که برای جذب دانش پژوه ایجاد می شود. اصول درست و ساختار درست این صورت است که گرامر را در کنار آموزش زبان به شیوه زبان مادری بیاموزید. چه بسا بسیار از افراد زبان انگلیسی را صحبت می کنند، اما اگر به نحوه صحبت و یا نوشتار آنها نگاه کنید اشتباهات زیادی را مرتکب می شوند. 

دانستن اصول ساختاری گرامر و به کاربردن اصولی آن در نوشته های زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت میباشد.

برای اولین بار در ایران مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به ترکیب این ۲ روش یعنی آموزش زبان انگلیسی به زبان مادری و به کاربردن گرامر مهم و کاربردی این زبان در خلال این آموزش کرده است. شاید برای شما عجیب باشد که آیا این روش ممکن است یا خیر؟

بله استاد رحمانی عزیز مبتکر آموزش زبان انگلیسی به صورت حرفه ای و کاربردی این روش را محقق کرده که شما ر ا به مشاهده آن دعوت می کنیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *