مرکز تخصصی زبان انگلیسی

میدان ولیعصر روبه رو سفارت عراق کوچه شهید ولدی پلاک ۲۴ 

تلفن: 44360378 

گرامر زبان انگلیسی

GRAMMA زبان انگلیسی

بهترین گرامر زبان انگلیسی که به کلاملا حرفه ای برای صحبت کردن و همچنین برای نوشتن و ساختار خواندن زبان انگلیسی برای تمامی دانش پژوهان نیاز می باشد به صورت کاملا حرفه ای تدریس شده است.

گرامر های اساسی و کاربردی زبان انگلیسی برای تمامی داوطلبینی که سطح زبان در حد Intermediate to upper intermediate می باشند.

گرامر حرفه ای و فوق حرفه ای زبان انگلیسی برای داوطلبینی که سطح زبان پیشرفته Advance زبان می باشند و میخواهند زبان انگلیسی خود را به صورت کاملا حرفه ای ارتقاع دهند می باشد.

گرامر آزمون های تافل_آیلتس_دولینگو_سلپیپ و GRE , PTE

کامل ترین گرامر آزمون های بین المللی مانند تافل، آیلتس، دولینگو، سلپیپ، و PTE, GRE و تمامی آزمون های داخلی زبان مانند MSRT، تولیمو و UTEPT و دیگر آزمون های دیگر که بسیار مهم و کاربردی می باشد.

GRAMMA کاربردی و مهم زبان که در انگلیسی تجاری و بیزینس بین المللی مورد استفاده قرار میگیرد به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی بیان شده است.

اهمیت یادگیری گرامر

گرامر یکی از بخش های مهم زبان انگلیسی می باشد که دانستن گرامر درست و صحیح به داوطلبین آزمونهای بین المللی و همچنین تمامی افرادی که تمایل یادگیری زبان انگلیسی برای برقرار ارتباط را دارند کمک شایانی میکند.

شاید شما شنیده باشید که طبلیغات گسترده ای در آموزشکاه ها و مرکز زبان برای جذب دانش پژوه بدون یادگیری گرامر می شود. این خود یکی از اشتباهات است که برای جذب دانش پژوه ایجاد میوشد. اصول درست و ساختار درست این صورت است که گرامر را در کنار آموزش زبان به شیوه زبان مادری بیاموزید. چه بسا بسیار از افراد زبان انگلیسی را صحبت میکنند اما اگر به نحوه صحبت و یا نوشتار آنها نگاه کنید اشتباهات زیادی زا مرتکب می شوند. دانستن اصول ساختاری گرامر و به کاربردن اصولی آن در نوشته های زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت میباشد.

برای اولین بار در ایرن مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به ترکیب این ۲ روش یعنی آموزش زبان انگلیسی به زبان مادری و به کاربردن گرامر مهم و کاربردی این زبان در خلال این آموزش کرده است. شاید برای شما عجیب باشد که آیا این روش ممکن است یا خیر؟

بله استاد رحمانی عزیز مبتکر آموزش زبان انگلیسی به صورت حرفه ای و کاربردی این روش را محقق کرده که شمار ا دعوت به مشاده آن میکنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question