سبد خرید
بهترین منابع به روز آزمون gre

منابع آزمون GRE

امتیاز post

منابع آزمون GRE

آزمون GRE  برای کسانی است که قصد تحصیل در دانشگاه های آمریکا را دارند شرکت می کنند. آزمون GRE مهارت های محاسبات ریاضی درک مطلب و مقاله نویسی را مورد سنجش قرار می دهد.

 

GRE  شامل 3 بخش می باشد

1_ بخش نوشتاری

هدف از این بخش در آزمون نوشتاری سنجیدن تفکر انتقادی است نمره بین ۳ تا ۴.۵ در این بخش نمره هایی خوبی است که داوطلبان می توانند کسب کنند.

2_ بخش واژگان

که از دوبخش  ۲۰ سواله که هر بخش ۳۰ دقیقه زمان خواهید داشت تا پاسخ دهید.

۳_ریاضیات آزمون GRE

شامل دو بخش ۲۰ سواله است که ۳۵ دقیقه نیز برای پاسخ به سوالات زمان خواهید داشت . سطح  ریاضیاتی که در آزمون میاید برای داوطلبانی که دیپلم و فنی بسیار هم بالا نیست   اما سوالات نیازمند دقت و سرعت بالا برای پاسخ گویی است.

دلیلی که آزمون کمیته پذیرش دانشگاه آزمون GRE  مهم است این است که همه داوطلبان را بدون در نظر گرفتن تحصیلات ، محل زندگی مورد مقایسه قرار می گیرن. آزمون GRE بسیار مهم تر از آزمون های دیگر مانند LELTSو TOEFLاست. کل آزمون GRE ۴ ساعت زمان خواهد گرفت.

 

منابع سوالات آزمون GRE

کتاب ۱۱۰۰ کتابی است که بسیار برای یادگیری داوطلبان کاربرد دارد یادگیری این کتاب بستگی به سرعت یادگیری داوطلبان دارد.

فلش کارت اندروید: کتابی است که داوطلبان برای یادگیری لغات می توانند از این منبع استفاده کنند.

کتاب OFFICIAL GUIDE TO THE GRE VISED GENERA TEST کتابی مناسب برای پوشش دادن سوالات و نمونه سوالات تشریحی است نمونه سوالاتی که در این کتاب آمده است تمام سه بخش آزمون را پوشش می دهد.

کتاب BARRON’S GRE WITH ON LINE TEST  یکی از کتاب های کاربردی در زمینه یاد گیری استراتژی ها و تکنیک های نوین در جواب دادن است که داوطلبانی که فصد کسب نمره مناسب دراین آزمون را دارند این کتاب را به عنوان یکی از منابع خود انتخاب می کنند‌.

کتاب PRACTICE BOOK FOR THE PBT GRE GENERAL TEST  اسن کتاب نیز جزوء بهترین کتاب هایی است که در دو بخش ریدینگ و رایتینگ است نمونه سوال آزمون GRE همراه با جواب کامل در کتاب آمده است.

از منابع دیگری می توانید از آن به عنوان منبع برای یادگیری آزمون GRE استفاده کنید سایت های آموزشی است که به صورت رایگان در اختیارهمه ی  داوطلبان قرار دارد.

 

سایت معتبر منابع GRE

از سایت هایی که میتوان برای آموزش نام برد سایت VOCABULARY  است که برای یادگیری لغات بسیار برای داوطلبان مناسب است.

یکی از منابع جامع دیگر تهیه پکیج هایی است که موسسات و آموزشگاه های زبان برای داوطلبان خود طراحی  میکنند با تهیه پکیج های یادگیری آزمون GRE  می توانید با برنامه ریزی بیشتر و با سرعت و دقت بیشتری مطالب را یاد بگیرید و یک استاد بطور تمام وقت خواهید داشت که هر زمان که بخواهید می توانید به او مراجعه کنید.

بهترین سایت ایران که شامل آموزش های رایگان تمامی منابع جدید و سال های گذشته ایران و خارجی و همچنین تدریس فوق العاده استاد برای آزمون می باشد را در بر خواهد گرفت و پکیج بی نظیر آزمون GRE  در سایت ایران بریتانیا گنجانده شده است که با کمترین قیمت می توانید آن را تهیه و مطالع بفرمایید. از پادکست های معروف زبان انگلیسی برای تقویت گوش دادن در این آزمون می توان در این قسمت تهیه و گوش دهید و نتیجه فوق العاده در کسب نمره بالا خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *