آموزش زبان انگلیسی

لغات کاربردی زبان انگلیسی ۲۰۲۱ کاملا حرفه ای برای مکالمه و آزمون

کلمات کاربردی و مهم زبان انگلیسی

در زبان انگلیسی لغات بسیاری برای یادگیری وجود دارند. شاید سوال مهم همه داوطلبان این است که چه لغاتی را برای یادگیری زبان انگلیسی باید یادبگیریم.

کدام کتاب برای صحبت کردن مناسب تر می باشد و همچنین کدام کتاب لغت زبان انگلیسی لغات های دسته بندی شه و مناسب تری را در زمان کم به ما آموزش میدهد تا برای آزمون های داخلی و بین المللی مانند آمادگی آیلتس و تافل و یا دولینگو و سلپیپ آمادگی کامل را داشته باشیم.

مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار اقدام به تهیه لغات پرکاربرد زبان انگلسی در قالب چند فایل کرده است که همه این فایل های به صورت pdf می باشند و روزانه با برنامه مشخصی از شروع کار می توانید به راحتی دامنه لغات خود را فقط در ۳ ماه به حد بسیار عالی برسانید. 

لغات کاربردی مکالمه

۱۰۰ درصد زبان انگلیسی به لغت حرفه ای و کاربردی وابسته است. تمامی افرادی که آرزوی دست یابی به درجات بالایی زبان انگلیسی را دارند علاوه برتسلط کامل به گرامر زبان انگلیسی حتما باید به لغات حرفه ای و طبقه بندی شده زبان انگلیسی که از مبتدی تا حرفه ای دسته بندی شده است، دسترسی داشته باشند تا هنگامی که صحبت می کنند بتوانند توانایی صحبت خود را به رخ دیگران بکشانند.

به طور کلی گسترده بودن دایره واژگان شما، نه تنها برای شرکت در آزمون های بین المللی انگلیسی به کمکتان خواهد آمد، بلکه در موارد دیگر از قبیل مسافرت های خارج از کشور، ملاقات های کاری بین المللی  و فهم قراردادهای آن، مطالعه مقالات و کتاب های درسی و غیر درسی انگلیسی ، فهم مضامین فیلم و موزیک و اخبار انگلیسی و …  برایتان سودمند خواهد بود.

از این رو مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به تهیه لغات دسته بندی شده انگلیسی وآموزشی به صورت کاملا رایگان کرده است.

لغات کاربردی آزمون آیلتس

لغات کاربردی آیلتس

در آزمون آیلتس استفاده از لغات مهم و حرفه ای زبان نمره بالایی دارد لذا دانستن لغات کاربردی و حرفه ای زبان در آزمون آیلتس برای همه داوطلبین مشکل اساسی شده است.

کتاب های زیادی در این زمینه نوشته شده است که خود باعث سردرگمی داوطلبین و همچنین ایجاد استرس بالا برای داوطلبین خواهد شد.

 لذا مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار اقدام به تهیه و آموزش لغات پرتکرار آزمون آیلتس در ریدینگ آیلتس، اسپیکینگ آیلتس و رایتینگ آیلتس کرده است که با دانستن این لغات دسته بندی شده آزمون IELTS داوطلب می تواند ۹۰ درصد مسیر را به سلامت طی کند.

این لغات به صورت کاملا رایگان در مرکز زبان ایرن بریتانیا در اختیار تمامی داوطلبین قرار داده شده و شما میتونید به راحتی آن را دانلود نمایید.

لغات آزمون آیلتس

لغات پرتکرار تافل

لغات کاربردی تافل

همانطور که تمامی داوطلبین آزمون بین المللی تافل می داند این آزمون اکثر بر پایه لغات و اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی استوار شده است و دانستن لغات این آزمون اکثر مشکل داوطلبین می باشد.

لذا برای تسریع در این امر مرکز زبان ایران بریتانیا با همکاری موسسه زبان های خارجی بریتانیا در انگلستان اقدام به تهیه و توضیح لغات این آزمون در بخش های ریدینگ تافل، اسپیکینگ تافل و همچنین رایتینگ تافل که بسیار مهم می باشد، کرده است و این بسته را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار داده است.

لغات آزمون تافل

آزمون دولینگو در ایران بریتانیا

لغات کاربردی آزمون دولینگو

در آزمون مهم دولینگو که چند سال اخیر به شدت مورد طرفدار داوطلبین عزیز قرار گرفته است لغات و کلمات انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 از همین رو مرکز زبان ایران بریتانیا با خرید لغات مهم و کاربردی این آزمون از مرکز اصلی آزمون دولینگو و در اختیار قرار دادن آن به صورت کاملا رایگان در صدد این است که نمره داوطلبین عزیز را در این آزمون افزایش دهد. 

بسته لغات کاربردی دولینگو شامل جدیدترین و مهم ترین لغاتی می شود که در آزمون هایی که در سال ۲۰۲۱ میلادی بسیار مورد توجه اگزماینر (داور آزمون) بوده اند. 

لغات کاربردی دولینگو

لغات کاربردی آزمون GRE

همان طور که همه داوطلبین عزیز می دانند در آزمون بین المللی GRE  لغات از اهمیت زیادی برخوردارند و دانستن لغات مهم و کابردی این آزمون بسیار کمک می کند به دانشجویان که بتوانند نمره بالای در این آزمون را بدست بیاوند بدین خاطر مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی لغات مهم و کابردی آزمون GRE را به صورت کاملا رایگان تهیه کرده و در اختیار کاربران داده سات تا نمره بالای دانش جویان در این آزمون تضمین شود.

لغات ضرورری و مهم آزمون GRE  در یک فایل کاملا حرفه ای و دسته بندی شده به صورت کاملا رایگان برای داوطلبین عزیز این آزمون تهیه و تدارک دیده شده است.

این لغات میتوانند کمک شایانی به قبولی دانش پژوهان عزیز در آزمون بین المللی GRE  داشته باشد.

 

 

کتاب لغات مهم آزمون سلپیپ

لغات کاربردی GRE

لغات کاربردی آزمون سلپیپ

آزمون سلپیپ دریچه ورود به کشور کانادا یکی از آزمون های بین المللی آسان و آنلاین می باشد در این صورت تمامی لغات تکراری این آزمون را بدانید باعث می شود معجزه ای در نمره شما حاصل شود بنابراین مرکز ایران بریتانیا با تلاش بسیار توانسته لغات کابردی این آزمون را به صورت کاملا رایگان تهیه کرده و در اختیار داوطلبین عزیز قرار دهد.

لغات کابردی سلپیپ

دیدگاه کاربران
 • Skye 29 بهمن 1399

  این بهترین صفحه بود که من تونستم لغات کاربردی زبان را ازش تهیه کنم کلی بهم تو آزمون کمک کرد

  • admin 21 اسفند 1399

   با تشکر از همراهی شما با وب سایت ایران بریتانیا

 • Clarissa 11 شهریور 1400

  You are so awesome! I do not suppose I have
  read anything like this before. So nice to discover somebody with some genuine thoughts on this subject.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *