مرکز تخصصی زبان انگلیسی

میدان ولیعصر روبه رو سفارت عراق کوچه شهید ولدی پلاک ۲۴ 

تلفن: 44360378 

لغات کاربردی زبان انگلیسی

لغات کاربردی زبان انگلیسی

در زبان انگلیسی لغات بسیاری برای یادگیری وجود دارند. شاید سوال مهم همه داوطلبان این است که چه لغاتی را برای یادگیری زبان انگلیسی باید یادبگیریم.

کدام کتاب برای صحبت کردم مناسب تر می باشد و همچنین کدام کتاب لغت زبان انگلیسی لغات های دسته بندی شه و مناسب تری را در زمان کم به ما آموزش میدهد تا برای آزمون های داخلی و بین المللی مانند امادگی آیلتس و تافل و یا دولینگو و سلپیپ آمادگی کامل را دارشته باشیم.

مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار اقدام به تهیه لغات پرکاربرد زبان انگلسی در غالب چند فایل کرده است که همه این فایل های به صورت pdf می باشند و روزانه با برنامه مشخصی از شروع کار می توانید به راحتی دامنه لغات خود را فقط در ۳ ماه به حد بسیار عالی برسانید.

کلمات کاربردی و مهم زبان انگلیسی

لغات کاربردی آیلتس

در آزمون آیلتس استفاده از لغات مهم و حرفه ای زبان نمره بالایی دارد لذا دانستن لغات کاربردی و حرفه ای زبان در آزمون آیلتس برای همه داوطلبین مشکل اساسی شده است.

کتاب های زیادی در این زمینه نوشته شده است که خود باعث سردرگمی داوطلبین و همچنین ایجاد استرس بالا برای داوطلبین خواهد شد.

 لذا مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار اقدام به تهیه و آموزش لغات پرتکرا آزمون آیلتس در ریدینگ آیلتس، اسپیکینگ آیلتس و رایتیگ آیلتس کرده است که با دانستن این لغات دسته بندی شده آزمون IELTS داوطلب می تواند ۹۰ درصد مسیر را به سلامت طی کند.

این لغا به صورت کاملا رایگان در مرکز زبان ایرن بریتانیا در اختیار تمامی داوطلبین قرار داده سات و شما میتونید به راحتی آن را دانلود نمایید.

لغات کاربردی آزمون آیلتس

لغات آزمون آیلتس

لغات پرتکرار تافل

لغات کاربردی تافل

همانطور که تمامی داوطلبین آزمون بین المللی تافل می داند این آزمون اکثر بر پایه لغات و اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی استوار شده است و دانستن لغات این آزمون اکثر مشکل داوطلبین می باشد.

لذا برای تسریع در این امر مرکز زبان ایران بریتانیا با همکاری موسسه زبان های خارجی بریتانیا در انگلیستان اقدام به تهیه و توضیح لغات این آزمون در بخش های ریدینگ تافل، اسپیکینگ تافل و 

همچنین رایتینگ تافل که بسیار مهم می باشد کرده است و این بسته را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار داده است.

لغات آزمون تافل

لغات کاربردی آزمون دولینگو

در آزمون مهم دولینگو که چند سال اخیر به شدت مورد طرفدار داوطلبین عزیز قرار گرفته است لغات و کلمات انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 از همین رو مرکز زبان ایران بریتانیا با خرید لغات مهم و کاربردی این آزمون از مرکز اصلی آزمون دولینگو و در اختیار قرار دادن آن به صورت کاملا رایگان در صدد این است که نمره داوطلبین عزیز را در این آزمون افزایش دهد.

لغات آزمون دولینگو

لغات کاربردی دولینگو

همان طور که همه داوطلبین عزیز می دانند در آزمون بین المللی GRE  لغات از اهمیت زیادی برخوردارند و دانستن لغات مهم و کابردی این آزمون بسیار کمک میکن به دانشجویان که بتوانند نمره بالای در این آزمون را بدست بیاوند بدین خاطر مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی لغات مهم و کابردی آزمون GRE را به صورت کاملا رایگان تهیه کرده و در اختیار کاربران داده سات تا نمره بالای دانش جویان در این آزمون تضمین شود.

لغات کاربردی آزمون سلپیپ

آزمون سلپیپ دریچه ورود به کشور کانادا یکی از آزمون های بین المللی آسان و آنلاین می باشد در این صورت تمامی لغات تکراری این آزمون را بدانید باعث می شود معجزه ای در نمره شما حاصل شود بنابراین مرکز ایران بریتانیا با تلاش بسیار توانسته لغات کابردی این آزمون را به صورت کاملا رایگان تهیه کرده و در اختیار داوطلبین عزیز قرار دهد.

لغات کابردی سلپیپ

لغات کاربردی آزمون GRE

لغات ضرورری و مهم آزمون GRE  در یک فایل کاملا حرفه ای و دسته بندی شده به سورت کاملا رایگان برای داوطلبین عزیز این آزمون تهیه و تدارک دیده شده است.

این لغات میتوانند کمک شایانی به قبولی دانش پژوهان عزیز در آزمون بین المللی GRE  داشته باشد.

 

دیدگاه کاربران
  • Skye 29 بهمن 1399

    این بهترین صفحه بود که من تونستم لغات کاربردی زبان را ازش تهیه کنم کلی بهم تو آزمون کمک کرد

    • admin 21 اسفند 1399

      با تشکر از همراهی شما با وب سایت ایران بریتانیا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question