آموزش زبان انگلیسی

قوانین و مقررات ایران بریتانیا

قوانین و مقررات مربوط به بسته های آموزشی مرکز ایران بریتانیا

 

مرکز زبان ایران بریتانیا با فروش پکیج های زبان انگلیسی در آزمونهای داخلی و خارجی و پشتیبانی آنلاین و حضوری و همچنین با برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین این شرایط تهیه بسته آموزشی و شرکت در کلاس ها را به شرح زیر اعلام میدارد:

شرایط مربوط به فروش محصول

۱_مرکز ایران بریتانیا فقط و فقط ارئه خدمات به کاربر حقیقی که در سایت ثبت نام کرده را ارئه می نماید و شخص حقیقی را با مشخصات پرشده در سایت شناسایی می نماید. از این رو فروشگاه اینترنتی “ایران بریتانیا” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت.

 

۲_محصولات آموزشی مرکز ایران بریتانیا پس از پرداخت مبلغ بسته مورد نظر قابل دریافت و دانلود می باشد و شما میتوانید فقط ۲ بار بسته مورد نظر را دانلود نمایید.

۳_پرداخت از طریق درگاه های بانکی کشور انجام می شود و کاملا امن می باشد.

۴_در صورت عدم رضایت از بسته های آموزشی خریداری شده خریداری شده بدون هیچ قید و شرطی در همان روز اول خرید طی پیام تیکت پشتیبانی در پنل کاربری اعلام بفرمایید و تمامی مبلغ بدون کم و کاست تقدیم شما خواهد شد.

۵_در صورتی که یک روز بیشتر از خرید شما گذشته باشد هیچ مبلغی عودت نخواهد شد و مرکز ایران بریتانیا این حساب رو کرده که از بسته آموزشی استفاده شده و متاسفانه عودت مبلغ به هیچ وجه ممکن نخواهد بود. بسته آموزشی فروخته شده قابل استرداد نمی باشد چون لینک دانلود برای داوطلب ارسال میگردد.

۶_مرکز زبان ایران بریتانیا متعهد میگردد که تمامی اطلاعات شخصی فرد ثبت نام کننده کاملا محفوض می باشد و واگذار نخواهد شد.

۷_شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ارتباط مستقیم با استاد مربوطه و مرکز ایران بریتانیا مستقیما در ارتباط باشید.

۸_درصورت تمایل داوطلب می تواند درخواست ارسال فیزیکی محصول را نماید و با هزینه پستی خود فرد بسته به صورت پکیج سیدی آماده شده به آدرس پستی ارسال شده ارسال خواهد شد.آید و فقط در اختیار خریدار برای مطالعه و شرکت در آزمون قرار داده می شود.

۹_در صورتي كه مرکز ایران بریتانیا به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا یا یا ارئه آن را در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.

۱۰_مبلغ بسته زبان ارائه شده دقیقا همان مبلغ ارائه شده در سایت می باشد و هیچ هزینه مازادی از داوطلب دریافت نخواهد شد.

 

قوانین مربوط به کلاس های آموزشی ایران بریتانیا

۱_داوطلب برای هماهنگی از ساعات و نحوه برگزاری کلاس های مختلف باید با مرکز زبان ایران بریتانیا هماهنگی لازم را به عمل بیاورد در صورتی که این هماهنگی انجام نشود تمامی عواقب بعدی بر عهده دانش پژوه می باشد.

۲_درصورت غیبت غیر موجه و بدون هماهنگی با استاد جلسه احتساب میگردد و مبلغ از جلسات کسر خواهد شد.

۳_در صورت برگزاری چند جلسه، داوطلب ار ادامه جلسات منصرف شود هیچ مبلغی عودت داده نخواهد شد.

۴_در صورت شروع کلاس ها داوطلب بدون هیچ هماهنگی غیبت طولانی نماید جلسات به پایان رسیده و داوطلب هیچ گونه حق اعتراض ندارد.

۵_هزینه پرداخت شده برای تمامی کلاس های مختلف مانند کلاس های آیلتس، کلاس ها تافل و کلاس های سلپیپ و

کلاس های دولینگو و کلاس های  PTE , GRE   و تمامی کلاس های آزمون های داخلی پس از پرداخت عودت داده نخواهد شد.

 

قوانین و مقررات مربوط به آزمون های آنلاین

۱_تمامی آزمون های آنلایینی که از طریق وب سایت ایران بریتانیا برگزار میگردد فقط و فقط از همین درگاه قابل پرداخت و پیگیری می باشد.

۲_داوطلب پس از ثبت نام و خرید اینترنتی بسته های آزمون های آنلاین فقط تا ۱۰ روز مهلت داشته که در آزمون شرکت کند در صورتی که پس از پرداخت بیش از ۱۰ روز از شرکت در آرمون گشذته باشد آزمون برای داوطلب تصحیح نخواهد شد.

۳_تصحیح آزمون ۱ روز کاری پس از آزمون خواهد بود( روز پنج شنبه و جمعه روز کاری نیست و اساتید برای تصحیح در مرکز نمی باشند) لذا در صورتی که آزمون را در روزهای تعطیل و یا ساعات غیر اداری شرکت فرمودید برای تصحیح لطفا کمی درنگ نمایید. اطلاع رسانی از طریق پیامک انجام خواهد شد.

 

درصورت بروز هرگونه مشکل در تهیه و دریافت بسته با شماره های ۴۴۳۶۰۳۷۸ و یا ۴۴۳۶۰۳۷۹ تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی آنلاین