مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials

در این صفحه دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials قرار داده شده است و همچنین نحوه مطالع این کتاب و اهمیت این کتاب برای دانش پژوهانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند توضیح داده شده است. شما میتوانید برای دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

توضیح مختصری درباره ی کتاب Official IELTS Practice materials

یک مجموعه کامل ازنمونه سوالات تستی که برای داوطلبان آزمون آیلتس  طراحی شده است. کتاب Official IELTS Practice materials است. در سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به چاپ رسیده است. این کتاب در دوسطح که هر چهار مهارت (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب) آزمون آیلتس را شامل می شود. این کتاب توسط مرکز برگزاری آزمون آیلتس ( British Council) ارائه شده است.

این کتاب مجموعه ای مناسب هم برای آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال است. تاثیر این کتاب برای داوطلبین آزمون آیلتس تا ۳ الی ۴ نمره مشاهده شده است لذا کیفیت این کتاب بر هسچ کسی پوشیده نیست. با مطالعه این مجموعه نمره آیلتس داوطلب تا ۳ الی ۴ نمره ارتقا پیدا خواهد کرد.

ویژگی های بی نظیر کتاب  Official IELTS Practice materials

از ویزگی های بی نظیر این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در این کتاب علاوه بر نمونه سوالات آزمون آیلتس چند نمونه از مقاله هایی که داوطلبان برای بخش نوشتاری نوشته اند را به همراه نظر ممتحن برای آن مقاله اراعه کرده است.
  • در بخش گفتاری نیز مطالب با فایل های صوتی برای داوطلبان توضیح داده شده است.
  • شما با مطالعه ی این کتاب با نحوه ارزیابی ممتحن ها در بخش نوشتاری و گفتاری آشنا خواهید شد.
  • در پایان کتاب پاسخنامه آزمون شنیداری و درک مطلب به همراه فایل صوتی برای داوطلبان ارائه شده است.
  • چگونگی ارزیابی نمره رایتینگ و اسپیکینگ در آزمون آیلتس.
ویژگی های بی نظیر کتاب  Official IELTS Practice materials
ویژگی های بی نظیر کتاب  Official IELTS Practice materials

با دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials تمامی تکنینک های جدید ارائه شده توسط مرکز آزمون آیلتس را مسلط خواهی شد.  حتما فایل را پس از دانلود از حالت زیپ خارج شازی کرده و استفاده کنید.

دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials در ۲ جلد

دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials جلد اول

دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials فایل صوتی اول

دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials جلد دوم

دانلود رایگان کتاب Official IELTS Practice materials فایل صوتی دوم

مجموعه ایران بریتانیا تمامی کتاب منابع آزمون آیلتس را به صورت دانلود رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار داده است لذا برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. همچنین برای دانلود کتاب بی نظیر دانلود رایگان کتاب Improve Your Skills-Writing for IELTS 6.0-7.5 اینجا کلیک کنید.

نحوه مطالعه کتاب Official IELTS Practice materials

برای مطالعه این کتاب توضیحات اگزمینر درباره بشخ رایتینگ و اسپیکینگ و نحوه درست و اصولی که باید رعایت شود تا نمره ۶٫۵ به بالا در آزمون آیلتس کسب شود توضیح داده شده است لذا با دقت مطالب نوشته شده در بخش توضیحات ابتدایی را مطالع کرده و سعی شود دقیقا مانند نمونه رفتار کنید یعنی لغات و گرامر های که اگزمینر در این کتاب اشاره کرده است در نوشته خود استفاده کنید.

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایان بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *