سبد خرید
دانلود رایگان کتاب English for Everyone

دانلود رایگان کتاب English for Everyone

5/5 - (1 امتیاز)

در این صفحه تمامی مجموعه دانلود رایگان کتاب English for Everyone  قرار گرفته شده است و همچنین نحوه مطالعه این کتاب و اهمیت و برطری این کتاب بر کتاب های دیگر زبان انگلیسی برای زبان آموزی توضیح داده شده است. برای دانلود رایگان کتاب English for Everyone  تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

ویژگی های بی نظیر مجموعه کتاب های English for Everyone

مجموعه کتاب English for Everyone شامل چندین جلد کتاب است که زبان یک کاربر را از مقدماتی تا به حرفه ای آموزش میدهد. این مجموعه کتاب ها آموزش ها را به صورت منحصر به فرد در قالب عکس و تمرین کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهند که آموزش را برای هر کاربر بسیار آسان خواهد کرد.

مجموعه کتاب های English for Everyone شامل:

  • کتاب English for Everyone English Grammar Guide

این کتاب شامل گرامر های حرفه ای و ساختاری زبان انگلیسی می باشد که مورد نیاز تمامی کاربران زبان است چه مبتدی چه حرفه ای و چه افرادی که خود را برای آزمون های بین المللی شامل تافل و یا آیلتس آماده میکنند. این کتاب گرامر ها شامل تدریس زبان انگلیسی از پایه به همراه عکس های بی نظیر و مثال های کاربردی و حل تمرین برای تمامی کاربران است که نیاز به زبان انگلیس دارند.

ویژگی های بی نظیر مجموعه کتاب های English for Everyone
ویژگی های بی نظیر مجموعه کتاب های English for Everyone

در این کتاب تمامی زمان های مهم زبان انگلیسی از صفر تا 100 در این کتاب گرامر توضیح داده شده است. گرامر ها با مثال های بسیار کوتاه و کاربردی بیان شده است و کاربر را خسته نمیکند. پس از دانلود رایگان کتاب English for Everyone میتوان تمامی کتاب ها ار مطالعه کرد. به همراه هر قسمت کتاب کار موجود هست که تمارین بسار کاربردی و زیبا برای تسلط کاربر برای هر بخش تنظیم شده است.

  • کتاب English for Everyone for junior
حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب های IELTS Express

این کتاب برای کودکان سطح سنین 4 الی 8 ساله می باشد و تازه زبان انگلیسی را شروع کرده اند مناسب می باشند. از این کتاب رشد ذهنی و سطح آموزشی کودکان یاد می شود و جوایز زیادی را دریافت کرده است.

کتاب های دیگر مقدماتی و نیمه حرفه ای و تا حرفه ای این مجموعه به زودی در همین صفحه بارگزاری خواهند شد و برای تمرین و مطالعه تمامی داوطلبین بسیار مناسب می باشد.

دانلود رایگان کتاب English for Everyone به همراه فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب English for Everyone کتاب گرامر

دانلود رایگان کتاب English for Everyone کتاب کار

دانلود رایگان کتاب English for Everyone مقدماتی کتاب اول

دانلود رایگان کتاب English for Everyone مقدماتی کتاب دوم

دانلود رایگان کتاب English for Everyone کتاب کار اول

دانلود رایگان کتاب English for Everyone کتاب کار دوم

دانلود رایگان کتاب English for Everyone intermediate کتاب اول

دانلود رایگان کتاب English for Everyone intermediate کتاب کار

دانلود رایگان کتاب English for Everyone advance کتاب اول

دانلود رایگان کتاب English for Everyone advance فایل صوتی

دانلود رایگان کتاب English for Everyone business کتاب اول

پس از دانلود دانلود رایگان کتاب English for Everyone آن را از حالت فشرده خارج کرده و فایل ها pdf  به همراه فایل های صوتی را مطالعه کنید. همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. همچنین برای مطالعه دانلود رایگان دیکشنری Oxford Picture Dictionary اینجا کلیک کنید.

نحوه مطالعه مجموعه کتاب English for Everyone

پس از دانلود رایگان کتاب English for Everyone مربوط به سطح شما در سایت ایران بریتانیا ابتدا از کتاب گرامر مربوطه شروع کرده و گرامر هر بخش را با دقت مطالعه فرمایید. به مثال هایی که در هر بخش بیا شده با دقت مطالعه فرمایید. سپس پس از تکمیل هر بخش به کتاب کار مربوطه مراجعه کرده و تست های تکمیلی و تمرین های هر بخش ر ا با دقت مطالعه کنید.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب Achieve IELTS

مشاوره مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایان بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *