سبد خرید
دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary در 2023

دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary چاپ 3

امتیاز post

در این صفحه دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary که یک مجموعه بینظیر براری موضوعات مختلف می باشد قرار گرفته شده است. این مجموعه در زمینه‌های مختلف شغلی مانند، حقوق،  تجارت، بانکداری، پزشکی و آزمون‌های بین‌المللی آیلتس، تافل و غیره منتشر شده و لغات مرتبط با هر موضوع را ارائه می‎دهد. علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به رشته تخصصی یا آزمون موردنظر خود، دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary  را انجام دهند و واژگان مهم و اساسی رشته خود را یاد بگیرند. برای  دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

معرفی کتاب Check your English Vocabulary

Check Your English Vocabulary، یک مجموعه کتاب تست و تمرین است که به صورت طبقه‌بندی شده در اختیار افراد قرار می‎گیرد. این مجموعه در 14 جلد منتشر شده و هر جلد آن شامل 60 تا 70 درس می‌باشد. هر درس از کتاب 10 تا 15 واژه مهم و اساسی مرتبط با موضوع کتاب را به مخاطب آموزش می‌دهد.

هریک از کتاب‌های این مجموعه با عبارت Check Your English Vocabulary For آغاز می‎شوند و در ادامه موضوع مربوطه را مطرح می‎کنند. به عنوان مثال کتاب Check Your English Vocabulary For Computers به واژه‌های مربوط به کامپیوتر می‌پردازد و کتاب Check Your English Vocabulary For TOEFL واژه‌های کاربردی در آزمون تافل را در برمی‏گیرد.

سری کتاب های Check Your English Vocabulary در موضوعات زیر منتشر شده است:

 • انگلیسی آکادمیک (Academic English)
 • بانکداری (Banking)
 • کسب و کار (Business)
 • کامپیوتر (Computers)
 • منابع انسانی (Human Resources)
 • حقوق (Law)
 • پزشکی (Medicine)
 • گردشگری (Tourism)
 • زندگی در انگلستان (Living in UK)
 • اصطلاحات (Idioms)
 • آزمون آیلتس (IELTS)
 • آزمون اف‌سی‌ای (FCE+)
 • آزمون تافل (TOEFL)
 • آزمون توییک (TOEIC)
حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب Passport to IELTS

ویژگی‌های کتاب Check your English Vocabulary

دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary که یک روش جدید برای آموزش داردن واژگان را با مطرح کردن سوال و پاسخ دادن به آن‌ها به مخاطب می باشد. در واقع آموزش مطالب در قالب تمرین و پاسخ انجام می‌شود.

ویژگی‌های کتاب Check your English Vocabulary
ویژگی‌های کتاب Check your English Vocabulary

در مجموعه دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary لغات به صورت طبقه‌بندی شده در اختیار زبان‌آموز قرار می‏گیرند. در فصل اول کلمات ضروری و عمومی بیان می‌شوند و سپس اسامی، صفات، افعال، عبارات و غیره آموزش داده می‌شوند. در هر بخش، لغات در قالب یک جمله بیان می‎شوند و در ادامه تعدادی تمرین به شکل‌های مختلف جای خالی، تستی وغیره برای تکرار مطالب و یادگیری بیشتر مطرح می‎گردد.

دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary

دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary

برای داشتن کتاب های متنوع و رایگان زبان انگلیسی به خصوص آزمون های بین المللی حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

نحوه مطالعه کتاب Check your English Vocabulary

دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary به صورت یک فایل پی‌دی‌اف در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید مطابق با علاقه یا زمینه کاری خود فایل مربوطه را دانلود کنید و مطالعه کتاب را آغاز نمایید.

توصیه می‌کنیم از ابتدای کتاب شروع کنید و به تدریج مباحث را دنبال کنید. تمرین‌ها را با دقت بخوانید و پاسخ دهید. سپس جواب‌های خود را مقایسه کنید و اشکالاتتان را برطرف نمایید. دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary به شما کمک می‌کند تا واژگان و لغات مربوط به رشته خود را به خوبی بیاموزید و اگر قصد شرکت در یکی از آزمون‌های زبان انگلیسی را دارید، آزمون موفقی را پشت سر بگذارید. همچنین برای دانلود کتاب بی نظیر دانلود رایگان کتاب THE KEY TO IELTS SUCCESS ابنجا کلیک کنید.

حتما بخوانید
دانلود رایگان کتاب How to Teach Grammar در 1 جلد

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در کانال تلگرامی ایران بریتیش که زبان آموزان مختلفی عضو هستن و انتقال تجربه در آزمون های مختلفی وجود دارد مشاهده کنید همچنین در  اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید.  حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایران بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *