آموزش زبان انگلیسی

دانلود رایگان کتاب Atomic Habits

در این صفحه دانلود رایگان کتاب Atomic Habits قرار گرفته است و همچنین تمامی نکاتی که در هنگام مطالعه این کتاب باید رعایت شود به تشریح آورده شده است. بنابراین برای دانلود رایگان کتاب Atomic Habits تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

توضیح مختصری درباره ی کتاب Atomic Habits

Atomic Habit یکی از کتاب های تاثیر گذار است. که با زبانی ساده و روان در ۲۷۰ صفحه عادات بد و خوب را یاد می دهد. و راه های مدیریت این عادت ها را آموزش می دهد. تا حتی شده یک درصد هم از روز قبل بهتر شویم.

نویسنده  کتاب  عادت های اتمی آقای جیمز کلیر است. که اعتقاد دارد  همین رفتار ها و عادت های  کوچک هستند که تعیین می کنند. شما ۵ سال آینده را کجا هستید. و چقدر در زندگی خود موفق هستید. این کتاب اولین بار در سال ۲۰۱۸ به چاپ رسیده است. و علاقه مندان زیادی در سطح دنیا پیدا کرده و به ۵۰ زبان دنیا برگردانده شده است.

کتاب صوتی Atomic Habits  زبان انگلیسی  است. که علاوه بر انگلیسی زبانان، دوستاران زبان، زبان آموزان نیز می توانند برای تقویت مهارت شنیداری خود از این کتاب  می توانند استفاده کنند.

در کتاب عادات اتمی یک چارچوب ثابت برای عادت های شما در نظر گرفته شده است.عادت های بد ما همیشه در حال تکرار است. این به این معنا نیس که ما می خواهیم آن را تکرار کنیم بلکه به دلیل این که نمیدانیم چگونه عادت های بد خود را کنار بگذاریم. تکرار خواهیم کرد.

توضیح مختصری درباره ی کتاب Atomic Habits
توضیح مختصری درباره ی کتاب Atomic Habits

یکی از متخصصان این حوزه جیمز کلیر است. که به شما کمک خواهد کرد تا عادت های بد را با رفتار های کوچک تغییر دهید و نتایج قابل توجهی را کسب کنید.

بکار گیری راه های اشتباه هیچگاه شما را تغییر نمی دهد. بلکه شما را به راه اشتباهی می برد.جیمزکلیر در کتاب خود برای اثبات گفته های خود داستان های واقعی در فایل صوتی کتاب  از رهبران تجارت، کمدین های ستاره ، هنرمندان بزرگ و پزشکان نجات دهنده زندگی که با استفاده از تسلط بر هنر خود موفق شده اند. را روایت می کند. و باعث سرگرمی مخاطبین نیز می شود.

با دانلود رایگان کتاب Atomic Habits موارد زیر را آموزش خواهید گرفت:

  • برای عادت های جدیدی که یاد می گیرید وقت بگذارید.
  • زمانی که کم انگیزه و بی اراده شده اید چگونه بر آن غلبه کنید.
  • محیط اطراف در رسیدن به اهداف موثر است.به شما یاد خواهد داد تا محیط اطراف خود را به گونه ای طراحی کنید که رسیدن به اهذاف هموارتر شود.
  • زمانی که از چهارچوب های خود برای رسیدن به هدف دور شدید چگونه به چهارچوب های خود برگردید.
  • کتاب عادت های اتمی طرز تفکر شما را تغییر می دهد. و استراتژی های مورد نیاز شما برای تغییر عادت و رسیدن به هدف را به شما می دهد.

دانلود رایگان کتاب Atomic Habits با بالاترین کیفیت

دانلود رایگان کتاب Atomic Habits فایل PDF

پس از دانلود رایگان کتاب Atomic Habits آن را از فایل زیپ خارج کرده و مطالعه کنید. همچنین برای مطالعه تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی و برای دانلود مجموعه کتاب های آزمون آیلتس حتما از دسته کتاب آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. همچنین برای دانلود رایگان کتاب Steps to Understanding که یکی از بهترین کتاب های داستان انگلیسی می باشد اینجا کلیلک کنید

نحوه مطالعه کتاب Atomic Habits

برای مطالعه کتاب اتمیک ابتدا متن های هر قسمت را با دقت مطالعه کنید سپس در انتها به سوالاتی که در هر قسمت درباره متن پرسیده میشود با دقت پاسخ دهید. از این رو داشتن دامنه لغات مناسب به شما کمک خواهد کرد. دانلود رایگان کتاب Atomic Habits یکی از بهترین فرصت های می باشد که دامنه لغت زبان عمومی شما را افزایش دهد.

مشاوره با مرکز زبان ایران بریتانیا

شما عزیزان می توانید ما را در اینستاگرام ایران – بریتیش جستجو نمایید. حتما از فروشگاه دوره های آموزش زبان انگلیسی هم دیدن نمایید. همچنین حتما از مقاله های موجود برای آزمون سلپیپ استفاده کنید. مجموعه ایران بریتانیا بهترین امکانات و مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.  در ادامه میتوانید برای کسب بسته های خودآموز سلپیپ که پکیج سلپیپ می باشد و همچنین پکیج دولینگو به صفحه های مورد نظر مراجعه فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار می دهد. با بالاترین کیفیت آموزشی. برای دانلود کتاب داستان جذاب دانلود کتاب انگلیسی Animal farm اینجا کلیک کنید.

برای شرکت در کلاس های تخصصی آزمون های بیین المللی مانند آیلتس و یا تافل و دولینگو و غیره با مرکز زبان ایان بریتانیا تماس حاصل فرمایید. مرکز زبان ایران بریتانیا برای تعیین سطح رایگان تمامی کاربران مواردی گنجانده شده است که به صورت کاملا رایگان میتوانید در آزمون آزمایشی شرکت کرده و همچنین برای مشاوره با مرکز ایران بریتانیا میتوانید با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره این مرکز و مشاوران دلسوز ما برخوردار شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *