مرکز تخصصی زبان انگلیسی

میدان ولیعصر روبه رو سفارت عراق کوچه شهید ولدی پلاک ۲۴ 

تلفن: 44360378 

آیلتس ۷ و ۸ برای کانادا، اروپا و استرالیا

آیلتس ۷ و ۸ برای کانادا، اروپا و استرالیا

شایدشما نیز مانند تمامی داوطلبان برای کسب نمره بالای ۷ و ۸ آیلتس تلاش زیادی کرده باشید اما متاسفانه نتیجه درستی را نگرفته باشید. مرکز زبان ایارن بریتانیا این مژهده را به شما می دهد که در مدت زمان بسیار کم مابین ۱ الی ۳ ماه شما را آماده کسب نمره ایلتس ۷ و ۸ خواهد نمود.

 

نکات مهم در کسب نمره ۷ آیلتس

۱_هدف درست و واقعی برای خودتان ترسیم کنید:

برای اینکه بتوانیم آیلتس ۷ و ۸ را کسب نمایید باید تمرین و تلاش کافی برای کسب نتیجه بکنید شما نیاز به مطالعه کافی نیاز دارید نمره آیلتس ۹تا۰ است که هر سطحی آن ها دارای تعارفی مختلف از سطح داوطلب خواهد بود.

اگر خواستار گرفتن نمره ۷ در آزمون آیلتس هستید باید توانایی خود را در هر چهار بخش زبان به سطح مطلوبی برسانید.

در این زمینه مرکز زبان اییران بریتانیا در ابتدای راه یک برنامه از پیش مشخص شده یعنی چه متنهایی را برای ریدینگ مطالع کنید چه فایل های صوتی مناسبی را گوش فرا دهیم و چه رایتینگ های را تمرین کنیم که در ابتدای کار یک برنامه روزانه برای داوطلب تهیه خواهد کرد.

 

۲-مدیریت زمان:

زمان در آزمون آیلتس بسیار حائز اهمیت است برای اینکه بتوانید زمان خود را مدیریت کنید تا به تمام سوالات پاسخ بدهید به شما در کسب آیلتس ۷ و ۸ بسیار کمک خواهد کرد.اغلب کسانی که در آزمون آیلتس شرکت می کنند با کمبود زمان در تست ریدینگ و لیسنینگ مواجه خواهند شد.

اگر در آزمون به  سوالی پاسخ داده نشود باید بدانید آزمون نمره منفی نداشته و از۹تا۰ است (۰) در اینجا به این معناست که داوطلب باید به همه سوالات پاسخ دهد چه درست و چه اشتباه لذا تکنیک های که داوطلب پاسخ شوال را نمیداند ولی گزینه درست را انتخاب می کند در ایران بریتانیا توسط اساتید گفته خواهد شد.

کسب نمره 7 و 8 آیلتس در ایران بریتانیا

آزمون آیلتس برسی توانایی داوطلب در سطوح

۱_سرعت در درک مطلب صوتی

۲_ سرعت خواندن

۳_ صحبت کردن

۴_ تفکر کردن در مورد زبان

داوطلب باید زمان تست زدن خود را تقویت کنید تست های آیلتس به ترتیب لیسنینگ, ریدینگ و رایتینگ می شود  و معمولا صبح یک روز برگزار می شود مدت زمان کل آزمون ۲ ساعت و۴۵دقیقه می باشد. تست اسپیکینگ  معمولا توسط آزمون دهندگان مشخص می شود و در بعداظهر روز دیگر برگزار می شود . تنها یک زمان استراحت کوتاه بین تست های ریدینگ و رایتینگ در نظر گرفته شده است.

 

روش های کسب آیلتس ۷ و ۸ و حتی ۹

۱_افزایش سرعت خواندن متن:

هر چه سرعت خود را درخواندن کلمات افزایش دهید و بتوانید متوجه شوید و پاسخ دهید زمان بیشتری خواهید داشت تا به سوالات  پاسخ بدهید باعث می شود ریدینگ شما نمره بالاتری کسب کند. پیشنهاد ایران بریتانیا مطالعه دسته بندی شده کتاب های ریدینگی است که سالهای گذشته نتیجه خود را نشان داده است کتاب های نظیر بریتیش کانسیل کمبریج و IDP

۲_تقویت حافظه:

در تست ریدینگ , برای بسیاری از متقاضیان آیلتس دشوار است که مطالبی که خوانده اند را دوباره به یاد بیاورند اما خوشبختانه کلمات را می توانید مجددا بخوانید . اما در تست لیسنینگ , قادر نخواهند بود که به عقب برگردید و فایل صوتی تنها یکبار برای همه پخش می شود.

لذا داشتن حافظه مناسب و قوی در امتحان ایلتس بسیار مهم و حیاتی می باشد مرکز زبان ایران بریتانیا با ارائه پادکست های حرفه ای و همچنین فیلم های طبقه بندی شده و راهکارهای تقویت روز حافظه دنیا حافظه داوطلب آزمون ایلتس را به بالاترین درجه خود خواهد رساند.

 

آیلتس ۷٫۵ تضمینی

بعضی از مراکز با تبلیغات اینکه آیلتس ۷ به بالا را تضمینی را محیا میکنند سعی به جذب مشتری برای خود دارند اما مرکز زبان ایران بریتانیا هیچ وقت سعی نکرده است با تبلیغات دروغ و عوام فریبانه اقدام به جذب دانش پژوه کند.

کیفیت و تضمین ما برای کسب نمره شما کیفیت بالای اساتید مدرس زبان انگلیسی که سالها در خارج از ایران تحصیل کرده و همچنین نمراتی می باشد که داوطلبان عزیز مرکز ایران بریتانیا کسب کرده اند با این وجود شرایط بسیار خوبی برای داوطلبان محیا شده است که با اطمینان خاطر بتوانند در این آزمون شرکت کنند و نمره بالای این آزمون را کسب کنند.

 

آیلتس ۷ در سه ماه

سوال اکثر داوطلبین عزیز در ابتدای راه این می باشد که در چند ماه می توانند آیلتس بالای ۷ را کسب کنم؟ حتما این سوال مهمی می باشد اما پاسخ به این سوال خود شامل دانستن چند مورد مهم درباره زبان انگلیسی می باشد

۱_زمان مطالعه داوطلب در یک روز چقدر است

۲_پایه زبان انگلیسی داوطلب در چه سطحی می باشد

۳_دامنه لغات که از قبل داوطلب آموخته است چقدر میباشد

۴_چند روز در هفته می تواند در کلاس شرکت کند

تمامی این موارد را می توان می توان با برنامه ریزی منظم و دقیق مشخص نمود. اما مرکز زبان ایران بریتانیا با برگزاری کلاس های فشرده و فوق فشرده زبان انگیسی برای آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل این مژده را به تمامی داوطلبین می دهد که تمامی آنها را در مدت ۲ الی ۳ ماه آماده آزمون سخت و مهم زبان انگلیسی خواهند شد. تضمین ما به شما قبولی بالای داوطلبین ما در این آزمون ها میباشد که کارنامه همه آنها را می توان در قسمت کارنامه های قبولی آزمون آیلتس مشاهده کرد.

 

 

به اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاه