مرکز تخصصی زبان انگلیسی و فروشگاه آنلاین محصولات زبان و همچنین دوره های ویژه زبان
0
02191017475

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 آموزش  آنلاین زبان انگلیسی

امروزه با پیچیده تر شدن زندگی فردی و اجتماعی همه افراد زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی را ندارند.

خیلی از افراد سالیان طولانی ای را با حضور در موسسه های آموزش زبان گذرانده اند و نتیجه ی دلخواه خود را کسب نکرده اند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از راه های مورد استفاده برای افرادی است که زمان حضور در موسسات و آموزشگاه های زبان را ندارند و یا می خواهند با کمترین هزینه نتیجه ی مطلبوب خود را کسب کنند.

 

مزایایی که یاد گیری کلاس های آنلاین

در ایران آموزش زبان عموما به صورت حضوری و سنتی بوده است اما با پیشرفت هرچه بهتر تکنولوژی و کمبود زمان کافی برای یاد گیری  و الان نیز با وجود ویروس کرونا و تعطیلی موسسات و آموزشگاه های زبان با آموزش به صورت آنلاین از کلا س ها استفاده می کنند و عقب نمی ماند و نیازی به حضور در آموزشگاه ندارید.

مرکز زبان ایران بریتانیا به عنوان یک مرکز بین المللی آموزشی آنلاین در ایران با داشتن سابقه درخشان در زمینه کلاس های آنلاین چه در ایران عزیز و چه در کشور های دیگر مانند کانادا، استرالیا، امریکا و اروپا کلاس های بی نظیری را به صورت اسکایپی و یا نرم افزار وات سپ به صورت تصویری با بالاترین کیفیت برگزار می نماید.

 

آموزش آنلاین زبان برای چه سنینی می باشد

آموزش های آنلاین زبان انگلیسی فقط محدور به سنین خاصی نمی باشد و برای همه گروه های سنی مناسب و کاربردی است و تمامی مواردی که داوطلب نیاز به آموزش دارد را می توان به راحتی به آن دست پیدا کند با بیشترین کیفیت.

 

مزیت های کلای های آنلاین زبان انگلیسی

یکی از بزرگترین فواید کلاس های آنلاین داوطلب می تواند در هر زمان و مکانی که شما آمادگی کلاس داشته باشد می توانید کلاس را برگزار کنید و هیچ محدودیتی در زمان یادگیری نخواهید داشت. دومیهو شاید مهم ترین مزیت کلاس های آنلاین این است که داوطلب بدون نیاز به صرف زمان و در منزل و مکان خود می تواند بدون استرس کلاس را بالاترین کیفیت برگزار نماید.

 

قبل از شروع کلاس آنلاین زبان انگلیسی به موراد زیر حتما دقت شود

یکی از کار های مهم برای یاد گیری زبان چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری این است که بهترین موسسه یا استاد را برای یادگیری خود انتخاب کنید یکی از عواملی که نقش زیادی در یادگیری زبان خواهد داشت استادی است که به شما آموزش می دهد باید از رزمه و سابقه کاری معتبری برخوردار باشد.

استاد خوب شاید و حتما اصلی ترین نکته آموزشی می باشد که بسیاری از داوطلبین به این نکته دردرجه بعدی دقت میکنند و در مرحله ابتدایی هزینه کلاس ها از اهمیت بالایی برخوردار است. مرکز زبان ایران بریتانیا این قول را به شما دوستان عزیز میدهد که بهترین اساتید روز ایران و دنیا با بالاترین مدارک دانشگاهی برای راهنمایی و رساندن شما به درجه بالای زبان در خدمت شما خواهند بود.

از عوامل دیگری که باید توجه کنید هزینه کلاس ها  است.  هزینه های پرداختی شما باید باتوجه به مقدار هزینه ی مطلوبی باشد که شما می خواهید پرداخت کنید. هزینه های کلاس های آنلاین و حضوری ایران بریتانیا کاملا توافقی می باشد و امکان پرداخت هزینه ها به صورت اقساطی نیز در این مرکز فراهم شده است.

امکان ضبط هر جلسه و نگهداری آن و تکرار هرچند بار که می خواهید از مزیت های خوب آموزش آنلاین است. همچنین مرکز ایرن بریتانیا تمامی فیلم های کلاس ها را به صورت یک پکیج کاملا آماده در قالب پکیج زبان انگلیسی، پکیج پادکست زبان انگلیسی، پکیج لهجه زبان انگلیسی، پکیج آزمون های آیلتس و تافل و … در اختیار داوطلبین که در کلای های حضوری و آنلاین شرکت کرده باشند به صورت کاملا رایگان قرار خواهد داد.

نگرانی هایی از قبیل دیر رسیدن یا زود رسیدن تو ترافیک گیر افتادن را نخواهید داشت و با تمرکز و صرف وقت بیشتر می توانید به یادگیری زبان بپردازید.

اگر شما والدینی هستید که قبلا خواستار یادگیری زبان بودید ولی زمان کافی برای یادگیری نداشتید حالا می توانید به همراه فرزندتان بدون صرف هزینه اضافی به یادگیری زبان بپردازید.

 

کیفیت کلاس های آنلاین نسبت به حضوری

شاید سوال خیلی ها باشد که آیا آموزش آنلاین نسبت به آموزش حضوری ضعیف تر است؟ باید گفت خیر زیرا یاد گیری زبان به صورت آنلاین آن هم در خانه با تمرکز بالایی همراه است و مشکلاتی که ممکن است در جلسه های حضوری داشته باشید مثل لباسی که درفصل گرما یا فصل سرما بپوشید ندارید اینکه مسیر را تا آموزشگاه طی کنید ندارید و در منزل بدون هیچ نگرانی و استرسی روی یاد گیری زبان تمرکز خواهد کرد.

باید گفت اگر آموزش زبان به صورت آنلاین میسر نباشید هیچگاه هیئت علمی آزمون های بین المللی آیلتس اندیگاتور و تافل خانگی هیچ گاه برگزار نمی شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *