سبد خرید
آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس در تهران

امتیاز post

آزمون آزمایشی آیلتس IELTS چیست؟

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون اصلی آیلتس را دارند نیازمند این هستند که خود را قبل آزمون اصلی مح زده تا با نقاط ضعف و قوت خود آشنا بشوند.

برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس تضمینی این قسمت کلیک کنید.

 

شرکت در آزمون های آزمایشی MOCK TEST به شما کمک می کند سطح دانش زبان انگلیسی خود (در چهار مهارت خواندن- نوشتن- صحبت کردن و گوش دادن ) مورد ارزیابی قرار دهید.

آزمون آزمایشی آیلتس با شیبه سازی آزمون اصلی و  همچنین هزینه  بسیار  کمتر از آزمون اصلی به شما کمک می کند برای آزمون اصلی آماده شوید.

به این مدل آزمون ها آزمون ماک MOCK TEST  نیز گفته می شود که توسط مراکز آموزشی سطح کشور در حال برگذاری است. یکی از مراکز مهم برگزار کننده MOCK TEST  ایران بریتانیا می باشد.

 

منابع آزمون آزمایشی  IELTS

نسخه آزمون آزمایشی IELTS می تواند به سه صورت تهیه شود که شامل:

1_کپی از یک آزمون نمونه

2_ترکیب از چند آزمون گذشته

3_تالیف

مرکز ایران بریتانیا با برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس MOCK TEST  به صورت آنلاین برای اولین بار در ایران عزیز توانسته است تمامی 4 مهارت را به صورت آنلاین مورد ارزیابی قرار دهد. نوع سوالات این مجموعه کاملا تالیفی و برگرفته از مرکز بزرگ بریتیش کانسیل و IDP  می باشد.

نمونه های آزمون IELTS چند دسته هستند؟

به دو شکل وجود دارد که شامل نمونه واقعی آزمون و نمونه شبیه سازی شده آزمون است. که بهترین شکل آن تلفیقی از واقعی و تالیفی می باشد که ایران بریتانیا این امر را در ایران محقق  کرده است.

 

دلایل شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس

دقت در زمان بندی

یکی از مشکل هایی که تمام داوطلبان با آن رو به رو هستند نداشتن زمان کافی برای پاسخ به تمام سوالات است با شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس می تواند سرعت و دقت خود را بالا ببرید و در عین حال به سوالات به درستی پاسخ بدهید بدون آنکه زمان کم بیاورید.

 

حتما بخوانید
گرامر زبان انگلیسی

شناسایی نقاط ضعف

با شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس می توانید نقاط ضعف خود راشناسایی کنید واگر در آزمونی شرکت کنید که عملکرد شما را تحلیل کند می تواند نقاط ضعف خود را تقویت کرده و باعث موفقیت شما در آزمون اصلی می شود.

 

آشنایی با ساختار آیلتس و سوالات

اگر شما برای اولین بار است که می خواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید حتما قبل از آزمون اصلی در آزمون آزمایشی شرکت کنید تا با ساختار سوالات و چگونگی این امتحان آشنا شوید حضور در آزمون آزمایشی این کمک را به شما خواهد کرد تا از تمامی استرس و سردرگمی در پاسخ دادن به سبک سوالات آیلتس در امان باشید.

 

برسی میزان پیشرفت

برای شرکت در آزمون آیلتس که یک آزمون بسیار مهمی است باید سال ها تمرین و کلاس های زیاد رفت ولی هیچ کدام سطح شما را از زبان به شما نشان نمی دهد با شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس MOCK TEST می توانید میزان دانش خود را در زبان محک بزنید.

آزمون آزمایشی آیلتس ماک تست

تفاوت MOCK TEST ایران بریتانیا

علاوه بر این که سوالات منحصر به فرد و یونیک را شما با استاندارد بالا در آزمون آزمایشی ایران بریتانیا تجربه میکنید از دیگر موارد قابل اشاره :

هزینه بسیار پایین این آزمون آزمایشی نسبت به دیگر مراکز

آنالیز دقیق تمامی قسمت ها

ارائه نقشه راه برای داوطلب

مشاوره کاملا رایگان

ارئه کلاس های آموزشی هدفمند برای داوطلب

ارتباط مداوم داوطلب با استاد مربوطه

استاندارد بودن آزمون ماک آیلتس IELTS

یک اصل مهم و کلیدی که هر داوطلب باید به آن توجه داشته باشه این است که اگر می خواهید  آزمون آزمایشی بدهید باید به مراکز معتبر که استاد های دوره دیده دارد بروید زیرا طراحی سوالات آزمون آزمایشی آیلتس اصلا کار ساده ای نیست که هرکس توانایی انجام آن را داشته باشد .گاهی با طراحی سوالات اشتباه داوطلبان دچار اشتباه شده و از سطح واقعی خود با خبر نمی شود.

لذا مرکز زبان ایران بریتانیا با استفاده از اساتید مجرب و دوره دیده در مراکز خارجی با بهترین کیفیت و بالاترین دقت این قول را به تمامی داوطلبان عزیز می دهد که 100 نمره آزمون آزمایشی  آنها با نمره آزمون اصلی مطابقت خواهد داشت.

 

حتما بخوانید
نمونه ریدینگ آیلتس Reading IELTS

آمادگی برای آزمون آیلتس

زمان هایی که شما در منزل اقدام به تست زدن می کنید استرس آزمون اصلی برای شما تداعی نخواهد شد همچنین دقت داشته باشید شرایط امتحانی برای شما به وجود نخواهد آمد.

 

همچنین یکی از بزرگترین مزیت های آزمون آزمایشی آیلتس MOCK TEST  مدیریت زمان برای شماست تا بدانید در زمان مشخص شده آیا قادر به پاسخگویی تمامی سوالات خواهید بود یا خیر؟

 

داوطلبان گرامی هم می توانند در کلاس های تخصصی آیلتس شرکت کرده که نمره آیلتس خود را افزایش دهند و هم می توانند پکیج های آیلتس بی نظیر استاد را تهیه کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

 

آزمون آزمایشی آیلتس در تبریز

مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی آنلاین به صورت کاملا اختصاصی کرده است که این آزمون برای تمامی عزیزان ایرانی که در شمال غرب ایران تبریز و ارومیه و اردبیل و … و همچنین در جنوب ایران بندرعباس و بوشهر و کرمان و شیراز و همچنین در مرکز ایران اصفهان و سمنان و تمامی شهر های ایران توسط مرکز بریتانیایی زبان انگلیسی برگزار می گردد و همچنین کیفیت این آزمون توسط مرکز زبان بریتانیایی MSHR تضمین شده است.

 

آزمون آزمایشی آیلتس رایگان

این مژده به تمامی داوطلبین عزیز داده می شود با شرکت در یک آزمون آزمایشی آیلتس می توانند یک آزمون دیگر را نیز به صورت کاملا رایگان دریافت کنند و تمامی مراحل و پشتیبانی آن توسط مرکز ایران بریتانیا می باشد.

این آزمون کاملا تضمینی می باشد و توسط اساتید به نام ایران و بریتانیا طراحی شده و بازدهی بالای 90 درصد برای داوطلبین داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *